На Жмеринщині під час п'янки жінка вбила співмешканця ножем

На Жмеринщині під час п'янки жінка вбила співмешканця ножем
  • Під час конфлікту, що виник на тлі вживання алкоголю, жінка ножем вдарила свого співмешканця.
  • Потерпілий загинув на місці події. Зловмисниця затримана. Їй інкримінують умисне вбивство.

Між цивільним подружжям 31 серпня виник конфлікт під час вживання алкогольних напоїв.В ході суперечки 62-річна жінка кухонним ножем вдарила 65-річного чоловіка в область грудної клітини. Отримане ушкодження стало для потерпілого несумісним з життям. Про це інформує поліція Вінницької області.

Поліцію викликав син потерпілого. Поліцейські затримали підозрювану за місцем вчинення правопорушення. На місці події слідчі вилучили ніж та інші речові докази.

Прокурор висунув проти жінки обвинувачення у вбивстві. За це їй загрожує до 10 років ув'язнення. Зараз вирішують, чи брати її під варту.

 

Читайте також:

Peugeot збив дівчину на Соборній: постраждала госпіталізована

Під канабісом перевищив швидкість: патрульні зловили 21-річного водія

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (6)
  • Лепонтій
    О це страсті😃😄
  • Григорий Пилипенко
    Що за термін, "цивільне подружжя"?

    Він - йо....рь. Вона - сожительниця.
  • Мария
    Немає  більших  проблем, як журитися  за алкашів.!!!
    Наші воїни  життя  віддають за  наш спокій  і  за  них  не так  переживають.
    На  мою  думку  про таке  взагалі не потрібно писати.
  • Людмила Вусатенко
    А для чого її брати під варту? Хіба жінка винна? То це ж все горілка зробила! ...

keyboard_arrow_up