Ексдиректор підприємства на Вінниччині розтратив понад 5 000 000

- Повідомили про підозру колишньому директору підприємства залізобетонних виробів.
- Його звинувачують у розтраті великої суми державних коштів, які він отримав, купуючи річковий пісок за значно завищеною ціною.
Детективи Бюро економічної безпеки Вінницької області повідомили про підозру колишньому керівнику підприємства залізобетонних виробів. Його підозрюють у розтраті понад 5 000 000 державних коштів.
За даними слідства, у 2022 році, під час роботи на посаді гендиректора, чоловік закупив річковий пісок за значно вищою ціною, ніж його ринкова вартість. Це призвело до збитків для підприємства на суму понад п'ять мільйонів гривень.
Дії колишнього директора кваліфікували як розтрату майна в особливо великих розмірах під час воєнного стану. Якщо його провину доведуть, йому загрожує від семи до 12 років ув'язнення з конфіскацією майна. Наразі слідство триває.
Також ми розповідали, що прокуратура повідомила про підозру колишньому керівнику комунального підприємства, бо він зловживаючи службовим становищем купив для громади екскаватор, який був на 655 тисяч гривень дорожчим за ринкову ціну та мав гірші характеристики.
Читайте також:
Вінницький ТЦК і поліція прокоментували нічні сутички біля стадіону «Локомотив»
«Три фейкові скарги та жодних підтверджених» — у Вінницькому ТЦК прозвітували за роботу в липні
Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.
Він банально вкрав. Називайте речі своїми іменами.