Концерти

Концерти

З Маріуполя і Мелітополя, Харкова і Сум, Бердянська і Одеси, Славутича і Дніпра, Києва і Луцька, Луганської і Чернігівської областей. Француженка Орелі Брос, геополітична дослідниця, яка раніше викладала у Гарварді, у книзі «Світло з темряви. Листи українських жінок вільному світу» зібрала особисті історії 38 українок, аби показати світу правду про повномасштабну війну рф проти України з акцентом саме на тому, через що проходять українські жінки. Обрані листи під нове аранжування «Щедрика» у Вінниці на концерті «Sound of Ukraine» зачитала Наталя Некипіла.

Як і у Європі, «Sound of Ukraine» у Вінниці став концертом-сенсацією за глибиною, виконанням і емоціями, якими наповнив всіх. У кожній ноті були найважливіші сенси. Про вічне, сьогоднішнє і майбутнє. Про нас, українців, і забутих українських композиторів. Про нашу високу і справді європейську культуру та надзвичайних виконавців, яким аплодують найпрестижніші сцени світу. Про нашу неспинну боротьбу і захисників. У неділю, 23 червня, о 19.45 запис унікального концерту можна буде побачити на телеканалі «ВІТА».

PIROGOV SKY та мистецькі події просто неба повертаються у Вінницю! Щотижня у найатмосфернішій локації та туристичній родзинці Вінниці — на території прекрасного музею-садиби Миколи Пирогова — проходитимуть концерти й вистави, творчі вечори, майстер-класи та екскурсії, які наповнять позитивом та світлими емоціями вінничан та гостей міста.

Гастролі по всьому світу, найпрестижніші сцени, бездоганна гра і завжди неповторні прем’єри. У п’ятницю, 7 червня, на грандіозному концерті «Sound of Ukraine» вперше у Вінниці виступить славетний Академічний симфонічний оркестр Львівської національної філармонії, знана у Європі солістка Віоліна Петриченко та Маестро, диригент Володимир Сивохіп.

У вінницькому пансіонаті для осіб з інвалідністю та осіб похилого віку влаштували концертну програму в рамках соціального проєкту «Подаруй часточку тепла». Виступили артисти з Харківського національного університету внутрішніх справ, шкіл мистецтв, центру реабілітації «Гармонія» і колективу художньої самодіяльності підприємства незрячих.

Шоу і глибина. Магія трюків на межі людських можливостей та сила вишуканої музики і листи українських жінок вільному світу. Всесвітньовідомі артисти з Харкова, Львова й Німеччини. Україна вражаюча і Україна глибока! Двома грандіозними подіями цього і наступного тижня дивуватиме вінничан команда міжнародного фестивалю Operafest Tulchyn.

Аншлаги у Швейцарії, Німеччині, Туреччині, Польщі, Чехії і вже скоро у Вінниці! Всесвітньовідомий Харківський театр EASTFIRE Show та Operafest Tulchyn 31 травня здивують грандіозною прем’єрою шоу «ALICE», що приголомшить і дорослих, і дітей. Історію «Аліси у країні чудес» артисти розкажуть мовою тіла. Побачимо магію трюків на межі людських можливостей та дивовижне поєднання сучасного цирку, хореографії, мультимедіа і театру.

Українські генії Хвильовий, Курбас, Сосюра, Семенко, життя яких знищили «совєти», 20 травня оживуть у мюзиклі «Ти [Романтика]» по-новому. Сенси, історія, музика і слово у вражаючій постановці МУР будуть підсилені пластикою і хореографічними постановками, декораціями в декілька ярусів, грою світла та шаленою енергією наживо.

Грандіозний і надпотужний проєкт «Sound of Ukraine» у грудні став справжньою сенсацією у Берлінській філармонії. Вражені віцепрезидентка Бундестагу, 60 дипломатів амбасад усіх країн, які знаходяться у столиці Німеччини, відомі актори, арт-спільнота та меломани аплодували, стоячи. І вже скоро ці виняткові враження відчують вінничани! Музичні шедеври, легендарні виконавці та листи українських жінок вільному світу. Емоції будуть найсильніші!

Шедевр, який належить до найвизначніших надбань музичної культури людства, у Вінниці презентують одні з найкращих українських хорів — «Орея» з Житомира та «Бревіс» з Тернополя. Камерний оркестр «Арката» разом із віртуозною київською скрипалькою вразить вишуканою французькою музикою. А вінницькі артисти здивують концертами «Зал слави рок-н-ролу», «Подільське гроно калинове» і «Цей сон, цей сон…»

keyboard_arrow_up