«Весільний спадок»: дивіться фільм про традицію українського весілля

«Весільний спадок»: дивіться фільм про традицію українського весілля
  • У мережі показали повнометражний документальний фільм про українські традиції святкування весіль «Весільний спадок».
  • У стрічці представлені коментарі етнографів, істориків та колекціонерів народного вбрання, майстрів, фольклористів, які досліджували народні українські традиції різних регіонів.

Фільм з'явився на каналі Film.ua Group у Youtube.

— Повнометражний документальний фільм  «Весільний спадок» – це занурення глядача у світ красивого, багатого, яскравого, та дуже різноманітного українського традиційного весілля і культури загалом, — йдетсья в описі до відео.

Кіно розповідає як вбиралися до весілля наші пращури, який незмінний атрибут повинен був супроводжувати молодят у день створення нової родини та яких обрядів і традицій варто дотримуватися тощо.

У фільмі також відтворено автентичну українську весільну традицію різних регіонів України. Кожна область має свої особливості весілля та традицій, які разом створюють неповторну культуру нашої країни.

Ще у стрічці представлені коментарі етнографів, істориків колекціонерів народного вбрання, майстрів, фольклористів, які досліджували народні українські традиції різних регіонів, аби детальніше розповісти усе про українське традиційне весілля та його особливості в залежності від кожного регіону.

Відео дня

 

Читайте також:

Цей день, 24 травня. Яке сьогодні свято, історія, заборони та прикмети

Вінничан запрошують на дні винної культури Vinnytsia Wine Days

Коментарі (1)
  • Увы и Ах

    Дев'ять місяців тому ❗ у мережі показали повнометражний документальний фільм про українські традиції святкування весіль «Весільний спадок». Це "новина" продубльована з минулого, чи автор сама тільки дізналась про цей фільм?

keyboard_arrow_up