Відтепер в Україні доступний чат-бот зі штучним інтелектом ChatGPT. Поговорили з ним про Вінницю

Відтепер в Україні доступний чат-бот зі штучним інтелектом ChatGPT. Поговорили з ним про Вінницю
 • З-поміж інших цей чат-бот вирізняється здатністю швидко давати осмислені відповіді на будь-які питання. Ми заради цікавості та розваги вигадали 15 запитань на різноманітну тематику і попросили штучний інтелект відповісти на них. 
 • Результати виявилися доволі непередбачуваними. Адже на перше побачення ШІ радить вінничанам йти до підземного мінізоопарку «Тушканчик», а острів Кемпа, на його думку, краще заселити художниками та письменниками. 

«Нарешті нам вдалося виправити несправедливість. Україну вилучили зі списку країн, у яких заблоковано ChatGPT. Програма не працюватиме лише на тимчасово окупованих росією територіях. Щоб вороги не використовували її для антиукраїнської пропаганди. Адже ChatGPT добре володіє українською, на відміну від росіян», — пише на своєму Телеграм-каналі очільник Мінцифри Михайло Федоров. 

ChatGPT — це універсальний чат-бот, який пише курсові та дипломні роботи, вміє програмувати, відповідати на складні питання, генерувати ідеї тощо. Він не має заготовлених шаблонів, але навчений давати осмислені відповіді «на льоту». Ми, якщо можна так висловитися, проінтерв’ювали його питаннями про Вінницю та проблеми міста. І ось, що у нас вийшло:

Почнімо. Опиши Вінницю одним реченням.

Відео дня

— Вінниця — місто з багатою історією, культурою та красивою архітектурою, що розташоване в серці України.

Назви плюси і мінуси Вінниці. 

— Плюси Вінниці: затишне місто зі збереженими історичними пам'ятками, хорошою інфраструктурою та розвиненою медичною галуззю.

Мінуси Вінниці: високі рівні забруднення, нестабільність економічної ситуації та деяка відсутність розваг для молоді.

У чому проявляється нестабільність економічної ситуації?

— Нестабільність економічної ситуації може проявлятися в ряді різних факторів, таких як зростання безробіття, інфляція, зменшення інвестицій та зростання державного боргу. Це може призвести до зниження рівня життя населення, погіршення соціальної ситуації, зменшення рівня виробництва та збільшення боргового навантаження на державу.

В яких напрямках потрібно розвивати Вінницю найближчими роками? 

— Одним з напрямків розвитку Вінниці може стати покращення інфраструктури, зокрема розвиток міського транспорту та створення комфортних умов для пішоходів і велосипедистів. Додатково, можна зосередитися на розвитку місцевого бізнесу та підтримці малих та середніх підприємств, що сприятиме створенню нових робочих місць і збільшенню доходів містян. Також важливим напрямком може стати розвиток туризму та привабливості Вінниці для іноземних туристів, зокрема, за допомогою розвитку культурних заходів та ресторанно-готельного бізнесу.

Куди у Вінниці запросити дівчину на перше побачення?

— У Вінниці є багато цікавих місць для першого побачення з дівчиною. Наприклад:

Варто враховувати інтереси дівчини та її переваги, але головне — відкритість та спроба зробити побачення незабутнім для обох.

Клас. Розкажи мені більше про підземний міні-зоопарк «Тушканчик» та «Кохану Мать парк».

— Підземний міні-зоопарк «Тушканчик» знаходиться у Вінниці і є унікальним об'єктом на території України. Зоопарк знаходиться в кам'яних печерах, розташованих на глибині 15 метрів під землею. У зоопарку можна побачити більше 100 видів тварин, зокрема змій, павуків, гризунів, птахів та інших екзотичних тварин.

Кохана Мать парк — це один з найбільших та найкрасивіших парків у Вінниці. Це чудове місце для прогулянок та відпочинку, яке облаштоване зеленими галявинами, квітучими клумбами, ставками та фонтанами. Тут можна знайти велику кількість атракціонів для дітей та дорослих, таких як гойдалки, каруселі та канатні доріжки. У парку також розташований ботанічний сад з численними екзотичними рослинами.

Назви найгарнішу будівлю Вінниці.

— У Вінниці є багато красивих та цікавих будівель, але однією з найгарніших є будівля театру імені Миколи Садовського. Цей театр знаходиться на площі Коцюбинського і є однією з найбільших та найкрасивіших споруд у місті. Будівля має стильну архітектуру з елементами класицизму та модерну, а її фасад прикрашають карнизи, колони, купол та масивна головна арка.

Давай напишемо перші чотири рядки майбутнього гімну Вінниці?

— У Вінниці земля і душа,
Де серце б’ється міцніше, ніж скло.
Тут історія, тут розвиток,
Наше місто Вінниця — тобі душа відкрита.

Якби острів Кемпа у Вінниці був заселений. Хто б на ньому жив?

— Острів Кемпа є невеликою зеленою зоною у центрі міста, тому важко уявити, що на ньому може бути місце для постійного проживання. Однак, якщо вважати гіпотетично, то можливо на острові Кемпа могли б жити художники, письменники, митці та інші творчі особистості, які б використовували його як музу для натхнення та творчості.

Що вінничанам робити з кінотеатром «росія»?

— Зараз кінотеатр Росія знаходиться під забороною через анексію Криму Росією, тому він не може функціонувати в нинішньому вигляді. Якщо знімуть заборону, то можна обговорювати можливість його відкриття з умовою, що буде дотримуватись українського законодавства та не буде пропагувати агресивні політичні погляди. Інакше можна розглянути можливість перетворення кінотеатру у культурний центр з організацією різних культурних заходів.

Який телесеріал можна зняти про Вінницю?

— Є багато потенційних ідей для серіалу про Вінницю, але однією із можливостей може бути драматична серія про життя людей у Вінниці під час Другої світової війни. Це місто було під контролем німецьких окупантів, але багато місцевих жителів були активними учасниками руху опору. Історії про життя звичайних людей у цей період, їх відвагу, небезпеку та відданість своїй країні можуть стати цікавим і захоплюючим матеріалом для серіалу. Крім того, Вінниця має багату історію та культуру, і можливості для створення серіалу про місто можуть бути різноманітними і незабутніми.

Мені не подобається назва мікрорайону Вишенька. Запропонуй щось цікавіше.

— Одним із можливих варіантів для перейменування мікрорайону Вишенька може бути назва Червона гора, яка відображає його географічне положення та відноситься до історії міста, де Червона гора була місцем битви у період Визвольної війни 1648 року та національно-визвольних змагань на початку 20 століття. Іншим варіантом може бути назва Сонячний або Весняний, що відображає атмосферу та відчуття, які можуть бути пов'язані з життям у мікрорайоні.

А як щодо мікрорайону Замостя? Вигадай цікавішу назву.

— Як варіант, можна запропонувати назву «Замкове», оскільки у цьому районі розташовано Замкову гору — один з найстаріших і найбільших гірських масивів Вінниці з руїнами стародавнього замку.

Співачка Оля Полякова народилася у Вінниці, але досі не написала жодної пісні про рідне місто. Переглянь її репертуар та запропонуй текст її нового хіта про Вінницю.

— Звучить цікаво! Ось моя спроба написати текст пісні про Вінницю для Олі Полякової:

Найкраще місто на світі
Там, де народилась я
Ніщо не змінить цього
Це завжди буде так

Приспів:
Вінниця, моя Вінниця
Ти завжди будеш в моєму серці
Твої вулиці та будинки
Твої люди та вітрила
Це все, що я хочу
Вінниця, моя Вінниця

Кожен раз, коли я повертаюся
Я відчуваю тепло своїх рідних
Їхні посмішки та обійми
Це мої зірки на небі

Опиши читачів вінницького сайту 20minut.ua?

— Сайт 20minut.ua є популярним медіа в Вінниці та на Вінниччині, тому читачі цього сайту можуть бути досить різноманітними. Основні категорії читачів, які можна виділити, це:

Загалом, читачі 20minut.ua можуть бути людьми різного віку та соціального статусу, які цікавляться подіями у Вінниці та бажають отримати корисну та актуальну інформацію про місто та регіон.

Поспілкуватися зі штучним інтелектом ви можете ТУТ.

Читайте також:

Вінниця в Instagram. Кращі фото за тиждень, що минає

Від вінтажного одягу до жіночого здоров’я: вінницькі ТікТокери, за якими вам буде цікаво стежити

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (3)
 • Ярослав Кривенький

  Привітання
 • Сергей

  Боты дают игнор!
 • Віктор Піхур

  Корисна річ. Останнім часом у людей з мізками і так не все гаразд, а тепер взагалі думати не потрібно

keyboard_arrow_up