Вінницьку картографічну фабрику придбали одесити за 100 мільйонів гривень

- Визначили переможну пропозицію за підприємство Державний фонд геопросторових даних України (картографічну фабрику), яке знаходиться у Вінниці.
- Інвестор запропонував суму майже у п’ять разів більшу, чим на старті торгів. Також він має сплатити борги фабрики.
За фабрику заплатять 100 мільйонів гривень. Також інвестор повинен погасити 2,5 млн грн боргів підприємства та 20 млн гривень ПДВ. Про це повідомляють у Фонді державного майна України.
Загалом в аукціоні взяли участь 10 підприємців.
— Замість збиткового об'єкта в центрі Вінниці — з’явиться новий працюючий бізнес. Що це означає? Створення нових робочих місць. Сплата податків у держбюджет. Редевелопмент нерухомості у центрі міста, — підкреслюють у повідомленні.
Відзначимо, що дане підприємство більш відоме, як Вінницька картографічна фабрика, яка займалася виготовленням книг, картографічної продукції та поліграфічними послугами.
Фабрика останні роки занепадала, а у 2021 році зовсім припинила діяльність. Борги підприємства перед працівниками та держбюджетом складають майже 2,5 млн гривень.
То хто ж став переможцем аукціону? Це будівельна компанія з Одеси «Сілікат ЛТД». За даними відкритих реєстрів, її беніфеціар — одесит Василь Мітрієв (31,9% від статутного фонду), крім нього частками у ТОВ володіють Володимир Верієнко (28,5%), Тетяна Верієнко (27,7%) і Петро Мітрієв (11,8%).
Читайте також:
Незламний бізнес під час війни: у Вінницю релокувалися 307 підприємств
«Технологія добра» і її програми: про школу волонтерства, яка двічі тікала від війни
Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.
-
Андрей ВойтенкоЗамість збиткового об'єкта в центрі Вінниці — з’явиться новий працюючий бізнес. Що це означає? Створення нових робочих місць. Сплата податків у держбюджет. Редевелопмент нерухомості у центрі міста, — підкреслюють у повідомленні.- пише автор. А чи не спеціально зробили фабрику збитковою? Колись було найкращим підприємством з виготовлення картографічної продукції, приносило чималий прибуток та давало роботу багатьом жителям міста. Підприємство без перебільшення було гордістю міста. Було та загуло. Прийшли в лапках гарні менеджери-підприємці та поховали підприємство. Навіщо було доводити до такого стану, а потім гордовито писати про майбутній розвиток. Багато питань, а от відповідей потрібних не має, на жаль
-
Сергій РомановІ виженуть там ще один або трц мбо багатоквартирний комплекс без дерев. Перетворюючи Вінницю в асфальтну пустелю.
-
Римский АлександрВсе фабрики и заводы под снос. Одни квартиры строят. Зачем людям работа?! Пусть по лавкам сидят и из квартир в окна смотрят.