Ціни на бензин в Україні знову ростуть. Де купити найдешевше А95 у Вінниці?
Найбільші в Україні мережі автозаправних станцій в період з 17 по 20 серпня підняли вартість літра бензину на 50 копійок.
Про це йдеться в даних моніторингу роздрібного ринку «Консалтингової групи А-95».
В тому числі, на станціях WOG бензин подорожчав на 50 коп/л. Відповідно, паливо марки А-92 зросла в ціні до 31,45 грн. А-95 - до 32,45 грн., А-95+ подорожчало до 33,45 гривень за літр відповідно. Ціна дизпалива на заправках цієї мережі виросла до 29,95 грн / л.
Тим часом, мережа ОККО підвищила вартість бензину А-92 до 31,49 грн, А-95 - до 32,49 грн, А-95+ - до 33,49 грн., дизельне паливо - до 29, 99 грн. «БРСМ-Нафта» підняла ціни на деякі види палива на 3-5 копійок, а мережа UPG - на 0,30 коп.
Нагадаємо, підвищення роздрібних цін бензину і ДТ почалася у серпні.
Сьогодні, 21 серпня 2018 року, на вінницьких АЗС продають паливо за наступними показниками:

Читайте також:
Куди діваються німецькі дизелі та як обійти норми «Євро». Огляд автоновин
Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.
-
Знание - силаВ СССР цены на бензин были дешевле воды. Газ для населения был бесплатно. Квартиры давали бесплатно или на производстве или в Горисполкоме (бюджетники). -
Знание - силаВ начале 70-х цены чуть возросли (кроме 76-го бензина). Например, 10л АИ-93 стали стоить 1 руб. Затем дважды (в 78-м и 81-м) цены возрастали ровно вдвое, и в таком виде просуществовали до распада СССР в декабре 91-го. То есть 10л 76-го стоили 3 рубля, а 93-го — 4.