Що очікує долар, євро та рубль на наступному тижні (19 — 26 жовтня)?

Що очікує долар, євро та рубль на наступному тижні (19 — 26 жовтня)?
  • Наступний тиждень — останній «передвиборний» перед наміченими на 25 жовтня виборами до місцевих органів самоврядування в Україні. Крім того, очікується посилення карантину у зв'язку з загостренням пандемії коронавірусу в Україні.

Аналітики не вважають, що ці події зможуть істотно вплинути на настрої валютного ринку. Про це повідомляють на сайті «Курс».

  • Діапазон коливань готівкового долара наступного тижня трохи зрушимо вгору: від 28,20-28,25 до 28,50-28,55 гривень.

Курс євро в Україні буде орієнтуватися на світовий валютний ринок FOREX і коливання долара до гривні. Діапазон коливань євро в світі залишаємо колишнім: 1,1660-1,1940 долара за євро.

  • В Україні готівковий євро будуть продавати за ціною від 33,00 до 33,50 гривень за один євро.

Російський рубль на наступному тижні продовжить здійснювати різноспрямовані рухи всередині позначеного раніше коридору 76,00-80,00 рублів за долар. Ймовірність виходу за його межі мінімальна.

Відео дня
  • В Україні готівковий рубль продаватимуть за ціною 3,60-3,70 гривень за 10 російських рублів.

А ось за скільки продають валюту сьогодні у Вінниці:

Що очікує долар, євро та рубль на наступному тижні (19 — 26 жовтня)?, фото №1 на сайті 20minut.ua

 

Читайте також:

Черговий антирекорд по COVID: в Україні + 6 410. Скільки на Вінниччині?

МОЗ запропонував і уряд продовжив карантин до кінця року. Чи підтримуєте? (ОНОВЛЕНО)

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up