Доплата за вік: скільки має отримувати пенсіонер, якому виповнилося 70 років

Доплата за вік: скільки має отримувати пенсіонер, якому виповнилося 70 років
  • Українці, які досягли 70 років або більше, можуть отримати щомісячну доплату до пенсії. Її розмір залежить від віку людини.

В Пенсійному фонді України пояснили, як швидко після досягнення 70 років, пенсіонер може отримати доплату до пенсії. Зокрема після вони можуть щомісячно отримувати 300 гривень, від 75 до 80 років — 456 гривень, а для пенсіонерів старше 80 років — 579 гривень. Про це пише «На пенсії».

Відомості на виплату пенсії на наступний місяць готуються заздалегідь — до початку виплатного періоду, який триває з 4 до 25 числа кожного місяця. Відповідно щомісячно, перед початком нарахування, провадяться всі перерахунки пенсій на наступний виплатний період, зокрема у зв’язку із встановленням щомісячної доплати до пенсії у розмірі 300 грн. пенсіонерам, які досягли 70 років.

Наприклад, 6 квітня пенсіонеру виповнилося 70 років, пенсію він отримує 17 числа. У квітні він отримає пенсійну виплату з урахуванням компенсації, встановленої з дати досягнення 70 років, тобто у цьому випадку — з 6 квітня. Тобто перша виплата буде неповною, а вже у травні пенсіонер зможе отримати 300 гривень.

Відео дня

 

Читайте також:

У Раді пропонують накопичувальні пенсії: що це таке і коли їх можуть запровадити?

Кабмін заборонив стягувати борги за комуналку з переселенців

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (2)
  • Новини Вінниці на 20хвилин

    Завжди свіжа та перевірена інформація на нашому Телеграм-каналі 👉 https://t.me/+i-ok5yoWHO0xNTQ6

  • Mikhail Dzyubenko

    Моій дружині у березні виповнилсь 70 років а доплату 300гр так і не виплатили ні у квітні ні у травні

keyboard_arrow_up