Вінниця посіла перше місце у рейтингу громадського транспорту

Вінниця посіла перше місце у рейтингу громадського транспорту
  • Оприлюднили рейтинг громадського транспорту України-2023. Перше місце посіла наша Вінниця.

На порталі medium.com аналізували ситуацію із громадським транспортом у 29-ти містах України. І аутсайдерами у цій галузі виявилися Суми (29 місце), Запоріжжя (28 місце), Київ (27 місце). А серед лідерів, окрім Вінниці, — Чернівці та Львів.

Що пишуть про Вінницю

Вінниця вже декілька років є одним з лідерів урбаністичних змін, а у транспортному плані давно випереджає більші міста. Упродовж багаторічної співпраці зі швейцарським Цюрихом, Вінниця у цьому році отримала нову партію з 35 трамваїв Be 4/6 Tram2000. Це модифікована версія Міражів, які вже багато років курсують містом.

Відео дня

Серед трамвайних новин не можна не відмітити відкриття вулиці Батозької з оновленою конфігурацією вулиці, наявністю цікавих практик заспокоєння практик та якісної реконструкції трамвайних колій. Трамвай знову повернувся до Залізничного вокзалу, і на майбутнє покладена перспектива оновлення Привокзальної площі. Оновлено перехрестя Зодчих-Пирогова зі зміною схеми руху, реконструйовано трамвайні переїзди.

Місто продовжує оновлювати тролейбусний парк новими тролейбусами PTS12 AKIA, серед яких є і з модифікацією подовженого автономного ходу. Окрім цього, у цьому році надійшли й 10 б/в тролейбусів Solaris Trollino 12.

— Стабільність транспорту, дотримання графіків, високий випуск на лініях, орієнтація на забезпечення перевезень маломобільних категорій населення шляхом поступового виведення старого високопідлогового транспорту, і це все поєднується із низкою заходів-форумів присвячених розвитку міста. Вінниця складає враження міста, що впевнено розвивається у напрямку, який само собі задало, і цей досвід хочеться перейняти усім містам нашої країни, — зазначають аналітики сайту.

 

Читайте також:

Шахрай з Козятина ошукав 11 українців на понад 100 тисяч гривень

У моторошній аварії на Вінниччині загинула неповнолітня дівчина

Смертельна ДТП на Козятинщині: водійка на «ВАЗ» в'їхала у вантажівку

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (1)
  • Читач

    В Виннице с транспортом дно. Тролл. 1,2,9,12, 13,14, 15 ходят омерзительно, местами перерыв больше часа, вечером нет движения. А с 16 по 21 номер это вообще абы считалось, 5-7 рейсов в день. Представляю что в других городах.

keyboard_arrow_up