В Козятинській громаді на залізничному перегоні потяг переїхав 26-річного чоловіка

В Козятинській громаді на залізничному перегоні потяг переїхав 26-річного чоловіка
Ілюстративне фото
  • Перед Новим роком сталася трагедія на залізниці у Козятинській громаді. Пасажирський потяг наїхав на 26-річного чоловіка, який лежав на колії.

В понедіок, 30 грудня, близько 21.00 на залізничному перегоні Козятин-2 — Сестиринівка, що між Іванківцями та селом Козятином, сталося трагічне ДТП.

Подробиці дізналися наші колеги з «РІА-Козятин». Пасажирський потяг наїхав на 26-річного чоловіка з Хмільницького району, який лежав на колії. Внаслідок отриманих травм, житель району загинув на місці події. Поліція встановлює всі обставини трагедії.

Як уникнути трагедій на залізниці?

Залізниця є зоною підвищеного ризику, однак не всі усвідомлюють це. Часто люди ігнорують прості правила безпеки, що можуть врятувати життя. Чому вони не цінують своє життя? Трагедії на залізничних коліях часто призводять до смерті або серйозних травм, що можуть викликати інвалідність. Для збереження здоров’я та життя важливо дотримуватися основних правил поведінки на залізничному транспорті.

Відео дня
  • Пішоходам дозволяється переходити залізничні колії тільки у встановлених місцях (пішохідні мости, переходи, тунелі, переїзди тощо).
  • На станціях, де немає мостів і тунелів, громадянам належить переходити залізничні колії у місцях, обладнаних спеціальними настилами, біля яких встановлені покажчики «Перехід через колії».
  • Перед тим, як увійти в небезпечну зону (ступити на колію), потрібно впевнитись у відсутності поїзда (або локомотива, вагона, дрезини тощо).
  • При наближенні поїзда до перону або платформи громадяни повинні стежити за звуковими сигналами, що подаються з локомотива, моторвагонного рухомого складу та іншого спеціального самохідного рухомого складу, уважно слухати оповіщення, що передаються по гучномовному зв’язку.
  • При наближенні поїзда (або локомотива, вагона, дрезини тощо) треба зупинитись поза межами небезпечної зони, пропустити його і, впевнившись у відсутності рухомого складу, що пересувається по сусідніх коліях, почати перехід.

Пішоходам категорично забороняється:

  • Ходити по залізничних коліях та наближатися до них на відстань менше п’яти метрів.
  • Переходити і перебігати через залізничні колії перед поїздом (або локомотивом, вагоном, дрезиною тощо), що наближається, якщо до нього залишилося менше ніж400 м.
  • Переходити колію зразу після проходу поїзда (або локомотива, вагона, дрезини тощо), не впевнившись, що по сусідніх коліях не пересувається рухомий склад.
  • На станціях і перегонах пролізати під вагонами і перелізати через автозчепи для переходу через колію.
  • Проходити по залізничних мостах і тунелях, не обладнаних спеціальними настилами для проходу пішоходів.
  • Пролізати під закритим шлагбаумом на залізничному переїзді, а також виходити на переїзд, коли шлагбаум починає закриватися.
  • На електрифікованих лініях підніматися на опори, а також торкатись до металевих проводів заземлення, які ідуть від опори до рейки.
  • Підніматися на дахи поїздів, локомотивів та вагонів, а також на конструкції мостів, освітлювальних вишок тощо.
 Пам’ятайте: дотримання зазначених вимог вбереже Вас від фатальних випадків при знаходженні на території станцій, вокзалів та залізничних переходах.

 

Читайте також:

Трагічна ДТП у Могилів-Подільському районі: загинув 20-річний водій

«Поранені кричать не так від болю, як від травматичного шоку» — лікар повернувся з фронту

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up