У Вінниці перекрили частину міста. Перевіряють на замінування кілька закладів освіти (ОНОВЛЕНО)

- Сьогодні, 15 серпня, у Вінниці на електронну адресу одного закладу повідомили, що замінували його і ще кілька установ.
- За неофіційною інформацію, йдеться про заклади освіти.
- Частину вулиць перекрили та на місці працюють вибухотехніки.
Як повідомила речниця вінницької обласної поліції Заріна Маєвська, станом на 11.30 годин частину закладів уже перевірили. Наразі немає інформації про якісь небезпечні чи підозрілі предмети.
— На вулицях, де знаходяться ці заклади, уже почали відновлювати проїзд транспорту. Інша частина міста, де ще тривають перевірки, залишається перекрита, — каже Заріна Маєвська.
Які саме об'єкти «замінували», у поліції не говорять. Обіцяють, коли вибухотехніки завершать перевірку, викласти детальну інформацію. Тим часом у соцмережах вінничани пишуть про перевірки на предмет вибухівки у закладах освіти.
Варто додати, що за повідомленням Ситуаційного центру Вінниці, у місті перекрили рух на деяких вулицях. Станом на 09.56 год — було перекрито рух на перехрестях:
- вул. Героїв Нацгвардії (Некрасова) — вул. Острозького;
- вул. М. Шимка та вул. О. Антонова;
- вул. Громова та вул. Б. Ступки.
Також повідомляють про перекриття вулиці А. Первозванного в районі проспекту Космонавтів та з іншого боку від проспекту Юності.
Крім того, перекрили рух на перехресті вулиць Немирівське шосе-Максима Шимка.
Оновлено: Поліцейські Вінниччини розпочали досудове розслідування за фактом повідомлення про замінування закладів освіти м. Вінниці.
— 15 серпня о 9.30 від адміністрації одного із закладів освіти до поліції надійшла інформація про замінування кількох навчальних закладів у м. Вінниці, — повідомили в пресслужбі ГУНП. — На місця подій негайно виїхали слідчо-оперативні групи поліції, працівники вибухотехнічного відділу, кінологи та представники інших відомств. Вибухотехніки та кінологічна служба перевірили приміщення та прилеглі території щодо виявлення вибухонебезпечних або інших підозрілих предметів. За результатами перевірок жодних небезпечних предметів не виявлено.
За цим фактом поліція розпочала кримінальне провадження (частина перша статті 259 Кримінального кодексу України — Завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян, знищення чи пошкодження об'єктів власності). Такий злочин карається ув’язненням до шести років.
Читайте також:
У цей день вітаємо археологів та Степанів. Історія та прикмети 15 серпня
Заборонили Хресну ходу на Йосафатову долину та інші масові заходи. Що відомо?
Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.
им по закону надо проверить територию либо обект чи установу
и ще по правилам и закону вони все зробили оцепили територию чи вулицю.
почитай правила пане валентин а потом пиши