У Вінниці не вистачає тролейбусу з Вишеньки та залізничного вокзалу до аеропорту

У Вінниці не вистачає тролейбусу з Вишеньки та залізничного вокзалу до аеропорту

Вінничанин Анатолій пропонує пустити тролейбус до аеропорту. Курсувати він має з Вишеньки та залізничного вокзалу.

Про це йдеться у тексті однієї із петицій.

— Запровадити постійний тролейбусний маршрут Вишенька - Аеропорт, і надати йому, наприклад, номер 10А. Також, окрім цього, запровадити тролейбус Залізничний вокзал - Аеропорт, — пише Анатолій Штурма.

Його звернення підтримало уже шість осіб.

На це ще є 13 днів. Долучитися та проголосувати можна ТУТ.

Нагадаємо, на Театральній площі пропонують встановити годинник.

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (6)
  • Anonymous
    Сезонное обострение петиционщиков
  • Задунайский Торонтуй
    И метро. Метро туда выкопать.
  • Anton Z.
    Пускать 3 Атамана или 2 ЛАЗа во время рейсов (ночью) это для лохов.

    Нормальные пацаны в Гавришовку пускают Hyperloop с интервалом 2 минуты.
  • З.А.Глядач
    А Анатолію не вистачає клепки.

keyboard_arrow_up