Смертельне ДТП на Немирівщині: жінка вийшла з автобуса та потрапила під колеса легковика
У Немирівському районі вранці вчора, 26 лютого, загинула 62-річна жінка. Її збив легковик, коли та намагалася перейти дорогу.
Сталася автопригода на дорозі «Гайсин-Немирів» поблизу села Червоне.
— Під колеса автомобіля «ВАЗ 2115» потрапила жінка-пішохід. Попередньо встановлено, що жінка, вийшовши з рейсового автобусу, почала перетинати проїжджу частину дороги позаду транспортного засобу та потрапила під колеса легковика, який рухався у зустрічному напрямку, — кажуть у відділі комунікації поліції Вінницької області.
Від отриманих травм потерпіла померла на місці події.
За даним фактом правоохоронці відкрили кримінальне провадження.


Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.