«Щоб нас не побити, його зупиняла зйомка»: ротний вінницьких «копів» опинився у центрі скандалу (ОНОВЛЕНО)

«Щоб нас не побити, його зупиняла зйомка»: ротний вінницьких «копів» опинився у центрі скандалу (ОНОВЛЕНО)
  • Вчора, 21 липня, у Facebook з’явилося відео, на якому вінницький патрульний сидить за кермом службового автомобіля без форми. Свідки кажуть, що він чекав, поки до нього вийде якась дівчина;

  • Цей патрульний — командир 1-ї роти патрульної поліції Вінниці Тигран Варданян;

  • Двом підлеглим Тиграна оголосили про підозру у хабарництві. Через це самого Варданяна відсторонили від роботи;

  • Що він робив за кермом патрульного «Пріуса»?

Відео опублікувала дівчина, яка приїхала до сестри у Вінницю з Херсону, Мила Іванова. Ось що вона розповідає:

«Йшли з сестрою по вулиці і привернула увагу патрульна машина. За кермом сидів хлопець у червоній футболці, — пише Мила Іванова. — І поруч дівчина в такому ж пляжному одязі. Він її висадив біля магазину, а сам заїхав у двір чекати її (дівчину на жаль сфотографувати не встигла). Спробували зняти водія, а він як з ланцюга зірвався. Щоб нас не побити, його зупиняла зйомка .... Ось так себе ведуть поліцейські У Вінниці».

Корисне посилання

Актуальні ціни на ВИС у Вінниці на Automoto.ua.

У відео дівчина каже, що напише скаргу до керівництва патрульної поліції Вінниці. Проте на запитання журналіста 20minut.ua вона відповіла, що хотіла тільки налякати поліцейського.

Відео дня

— Я нічого не писала і не збиралася, просто хотіла його налякати, що б вони так більше не робили, — каже Мила. — Куди саме зайшла дівчина я не побачила, але одягнена вона була явно не як поліцейська, червона сорочка і білі в обтяжку бриджі та великі каблуки. Він висадив її у дворі будинку за адресою Грушевського, 40, а сам з машини не виходив.

Також Мила зазначає, що до неї телефонували з прихованого номеру і вимагали, щоб вона видалила відео. Проте дівчина не злякалася і нічого видаляти не збирається.

Хто такий Варданян?

Тигран Варданян є командиром 1-ї роти патрульної поліції Вінниці. Він колишній працівник ДАІ. Двох його підлеглих, Сергія Жулкевича та Ярослава Семенюка, прокуратура підозрює у хабарництві. Невдовзі по цій справі буде суд.

У відповідь на запит журналіста 20minut.ua до патрульної поліції від 6 червня написали, що Варданяна відсторонили від виконання службових обов’язків. Саме через корупціну справу його підлеглих.

Щоб дізнатися про те, що Варданян робив за кермом патрульного авто, без форменного одягу та які результати службового розслідування, ми написали запит до патрульної поліції Вінниці.

ДОДАНО

Невдовзі Тигран сам пояснив ситуацію. Написав про інцидент у Facebook. Він пише, що справді відсторонений від виконання обов'язків командира роти. І у даний час працює у відділі, який займається розглядом адміністративних матеріалів по окремих справах, їх передачею до суду або до виконавчої служби. Тому без службового посвідчення та поліцейського жетону, без форменного одягу сів за кермо службового авто, щоб відвезти матеріали до суду.

«Я сам можу пояснити все! Нічого цікавого, на даний час працюю в адмінпрактиці, — пише Варданян. — В цей момент завозили матеріали в суд, так як на Грушевського проблеми с паркуванням заїхав у двір, поки колега заносила справи. У зв'язку з тим, що тимчасово відсторонений від обов'язків командира роти, службове посвідчення, жетон та картку-замісник здається в кадри. Це стало причиною, чому я не по формі. Використовувати «пріус» у своїх цілях... це безглуздо!»

 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (58)
  • Rafaliuk Yurii

    вивчайте закони Sashko Stolyarov

    Посилання на джерело: https://vn.20minut.ua/DTP/scho-b-nas-ne-pobiti-yogo-zupinyala-zyomka-rotniy-vinnitskih-kopiv-opi-10625281.html

  • Rafaliuk Yurii

    Верховна Рада ухвалила законопроект, який дозволяє іноземцям служити за контрактом в Україні. За відповідне рішення проголосувало 229 народних депутатів. Документ дозволяє іноземцям служити в України, не отримуючи громадянства. Окрім того, тепер вони матимуть право на соціальну допомогу.



    Ініціатори закону прогнозують, що завдяки його ухваленню можна буде сформувати кілька боєздатних та вмотивованих підрозділів рівня батальйону; зменшити людські та матеріальні втрати України від бойових дій; декриміналізувати діяння, що не є суспільно небезпечними, які мають місце в зоні АТО. Про це повідомили сьогодні, 6 жовтня, в інтернет-виданні «Українська правда», де також зазначили:



    «Як відомо, у першому читанні Рада схвалила законопроект 12 травня 2015 року. Один із авторів документу, Дмитро Тимчук тоді наголошував, що іноземці не мають права воювати в Україні, більше того, їхні дії, щонайменше, підпадають під ознаки статті 263 Кримінального кодексу України «Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами».



    Водночас він зазначив, що після початку формування на добровольчій основі спеціальних підрозділів МВС України та батальйонів територіальної оборони ЗС України, у зону антитерористичної операції почали самостійно прибувати іноземці з військовим досвідом. Частина з них, попри відсутність на те правових підстав, брали та беруть участь у бойових діях».



    Натомість на «Радіо Свобода» розповіли у вівторок:



    «Відтепер іноземці можуть легально воювати на боці України, якщо служитимуть у Збройних силах за контрактом. Відповідний законопроект ухвалила Верховна Рада. Більш того, депутати ще й запустили процес спрощення бійцям з інших країн процедури отримання українського громадянства, знову ж таки за умови співпраці зі Збройними силами України.



    Бійці-іноземці такому фактові раді, кажуть, що чекали і вимагали цього вже давно, втім додають: всіх проблем нові закони не вирішать і тому необхідно ухвалити інший документ. Надати громадянство іноземцям, що воювали та воюють в зоні АТО, президент Петро Порошенко публічно обіцяв ще у грудні минулого року.



    Він казав тоді під гучні оплески депутатів: «Хочу передати вітання моїм бойовим побратимам. Ваше звернення щодо надання українського громадянства білорусам, росіянам, які зі зброєю в руках захищали честь і незалежність держави… Як я і обіцяв, підпишу указ про надання громадянства. Вони пройшли це випробування».



    Та ні громадянства, ні своєї легалізації бійці з інших країн (здебільшого з Росії, Білорусі та Польщі) в переважній більшості досі не отримали. Щоб нагадати про небезпеку бути депортованими, а потім і арештованими за найманство, іноземці записували відеозвернення, скликали прес-конференції, організовували мітинги і підписували відповідні петиції.



    Та за цей час Вадим із позивним «поляк», який на українське громадянство чекав понад 9 місяців, вже встиг розчаруватись і відмовитись від своєї затії. В коментарі «Радіо Свобода» він зауважив: «Дев’ять місяців тому я надав документи, і підлеглий Авакова сказав, що міністр підписав усі документи, але я дізнався, що це обман, і ті документи нікуди не пішли. Якщо немає бажання надати це громадянство, допомогти людям, які приїхали допомогти Україні, вигадають будь-що, аби не дати. А якщо хочуть надати, як, наприклад, пані Гайдар, яка нічого для України не зробила, можна надати його за два дні».



    Та врешті після майже року очікування, обіцянку президента частково виконали депутати. Верховна Рада 6 жовтня ухвалила два закони, що стосуються іноземців на війні.



    Перший документ дозволяє громадянам інших країн служити за контрактом у Збройних Силах України, а другий спрощує процедуру отримання українського громадянства для тих, хто перебуває в Україні на законних підставах і служить в ЗСУ «в установленому законом порядку». Але жоден з них не вирішить проблеми добровольців, адже підписувати контракт із ЗСУ можуть люди, які законно перебувають на території України.



    Однак переважна більшість добровольців-іноземців перебувають тут як нелегали. Депутат від «Радикальної партії» Юрій Чижмарь зауважував: «Таким чином, ті особи без громадянства та іноземці, які в перші дні російської агресії виступили на захист українських інтересів, не мають права за цим законом отримати українського громадянства. А проблема в основному полягає саме в них, у тих, хто вже майже рік не може повернутися на батьківщину, бо там на них очікує кримінальне переслідування, і хто перевищив 90 днів, які дозволено легально перебувати в Україні».



    Залишився незадоволеним голосуванням депутатів і білоруський доброволець із «Правого сектору» Рустам Док, який за громадянство України з міграційною службою «воює» вже майже стільки, скільки на фронті. Док відреагував обурливо: «Закон не відміняє необхідності поїздки в Білорусь для отримання нового паспорту серії РР, який необхідний для отримання українського громадянства. А якщо у людей паспорт за три роки закінчиться чи в бою згорить? Їм в Росію чи в Білорусь в тюрму їхати, а потім до вас назад?».



    Хоча б частково вирішити проблему бійців-іноземців може законопроект №1901, продовжує білорус. Його депутати вже ухвалили у першому читанні і йдеться у ньому про те, що особи, які воювали, мають подати рішення суду, яким встановлено факт безпосередньої участі особи в антитерористичній операції чи військових діях.



    А ті люди, які зазнають утисків і переслідувань через захист України у себе на батьківщині, разом із клопотанням подають належно завірені копії офіційних документів, які свідчать про порушення їхніх громадянських прав і свобод у державі постійного проживання. Тоді українське громадянство надаватиметься за 2 місяці.



    Сьогодні ж усі бійці з інших країн ставати українцями повинні на загальних підставах і відповіді від міграційної служби можуть чекати більше ніж рік. Чинне українське законодавство передбачає, що загальними умовами прийняття до громадянства України є: подання декларації про відсутність іноземного громадянства, отримання дозволу на імміграцію, безперервне проживання на законних підставах на території України протягом останніх п’яти років та володіння державною мовою.



    Наразі відомо лише про кілька випадків отримання добровольцями громадянства – це, зокрема, боєць батальйону «Київська Русь» Крістіан Жерегі, «правосек» та екс-офіцер ФСБ Росії Ілля Богданов, а також білоруський боєць полку «Азов» Сергій Коротких. Про це повідомили сьогодні, 6 жовтня, на «Радіо Свобода».
  • Rafaliuk Yurii

    Прочитавши коментарі по цьому відео, я був шокований. В зоні АТО воюють нетільки Українці, а і дуже багато людей різних національностей зокрема з Грузії, Чечні, та ін. Вони гинуть, проливають свою кров, їхні діти залишаються полу сиротами, або навіть взагалі сиротами, і це дає нам моральне право відригувати слово (хачі "А у меня риторический вопрос.. что хачи делают у нас в полиции??? "Начальник вінницьких патрульних Редван..", "Тигран Варданян є командиром 1-ї роти патрульної поліції.."

    Посилання на джерело: https://vn.20minut.ua/DTP/scho-b-nas-ne-pobiti-yogo-zupinyala-zyomka-rotniy-vinnitskih-kopiv-opi-10625281.html#page_comments") та багато ін., невже ми Українці опустимося до того рівна як кацапи, "я ненамагаюся образити росіян, адже і серед них є люди, я говорю за те стадо яке сміливо можна назвати кацапами" Але про що можна говорити якщо людина коментує і боїться виставити своє фото і справжнє ім'я, ми хочемо бути частиною Європи, одже ми маємо розуміти ті ціності на яких базується Європейське суспільство "людина невина доки недоведена вина" Я намагався висловити свою думку, і в свою адресу отримав погрози, і образлеві дописи, я можу їх виставити адже друзі авторки їх завбачлево видалели, але нехочу опуститися до рівня авторки цього відео та її друзів. На відео чітко видно що людина намагається розяснити ситуацію "а не когось там побити", хоча моглаб цього неробити, і сказати що робіть офіційний запит, полісмени це не ті люди які мають вибіхти з машині впасти перед вами на коліна і цілувати ноги, і те яка зневажлева поведінка авторки відео, ну висновки робіть самі. Я незнав що проти цього полісмена відкрите якесь рослідування, але невже ми маємо право когось заочно визнавати виним, наскільки я розумію рішення по цій справі ще немає, а якщо в когось є сумніви про нашу судову систему то це зовсім інша розмова. Я щераз підкреслюю що ненамагаюся перейти на особистості, і когось образити, це особисто моя думка, і вона може бути помилковою, Вам судити, камінь кожен може кинути, і каменю байдуже вина людина чи ні. Робіть росудлеві висновки, майте свою думку, "непіарте аби кого", їх нам вистачає. Слава Україні. Героям Слава...

    Oleksandr Stoliarov reply Rafaliuk Yurii

    За законом, іноземці не можуть брати участь у військових формуваннях як з одного боку так і з іншого. Удачі...

    А від вишиватного посту, написаного тостами і лозунгами аж смердить

    Rafaliuk Yurii reply Oleksandr Stoliarov

    читайте пресу бутьте освідченими, володійте інфою про нові закони, бутьте громадянином своєї країни. Чи вам ще номера законів надати?

    Oleksandr Stoliarov reply Rafaliuk Yurii

    Ото ж бо, що читайте та будьте... Якщо, Юро, ти про указ президента, то ним можна підтертися, бо є ЗУ Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства і жодна писулька царя не може порушувати його. А те що шоколадне *уйло набирає умовно-безкоштовне вмотивоване м"ясо, то воно й не дивно

    Rafaliuk Yurii reply Oleksandr Stoliarov

    Да бодай тебе гепнуло, вибачте нестримався, да щоб тебе шлях трафив, таке писати, чоловіче добрий що ти куриш, то закону неіснує, на читай, тепер він недійсний, доречи ти неправий він дійсний, читай основи юридичного права, і щей Атошнеків ображаєш, я нехочу розяснювати які юридичні норми були дотримані, чи недотримані, для ратифікації цього закону, кому цікаво гугул в допомогу, а "бо є ЗУ",?!!! що? , це напевне ЗУ-23-2, то тут я з тобою згодин, добре що у військах нашив вого є, і ще дупнику непутай свою расею з нашою Україною, у нас царів немаю... А на все інше сосок, ой пробачте Сашко, гарного в... дня.

    З.А.Глядач reply Rafaliuk Yurii

    ******

    З.А.Глядач reply З.А.Глядач

    Схоже,авторові не подобається те,що вона-ТП.
  • Шоколадный заяц

    А у меня риторический вопрос.. что хачи делают у нас в полиции??? "Начальник вінницьких патрульних Редван..", "Тигран Варданян є командиром 1-ї роти патрульної поліції.."

    З.А.Глядач reply Шоколадный заяц

    Не подобаються "хачі"? То йди сам до поліції.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
11:30 Суд взяв під варту вбивцю 21-річного Романа Панянчука 10:30 Адреси, де у Вінниці 25 квітня тимчасово не буде світла чи води 09:30 Ліквідували ще 1040 окупантів. Зведення Генштабу на ранок 25 квітня 09:25 ТОП заклад Вінниці, що має дитячу кімнату - справжній відпочинок дітям та батькам (партнерський проєкт) Від читача 18:08 Присвоєння звання ГЕРОЯ УКРАЇНИ посмертно Бондаренко Ігорю Вікторовичу 08:30 Сьогодні вітаємо Марка та не кричимо на дітей. Історія та прикмети 25 квітня 08:20 Будівельні та ремонті послуги по дому. Актуальні оголошення від вінницьких компаній 21:16 Про що потрібно знати, якщо у вас сезонна алергія? Розповідає професорка медичного університету 20:55 Дівчатам та жінкам не можна в церкву в штанах? Це вигадка — сказали в ПЦУ 20:05 У Вінниці завершився чемпіонат міста з волейболу серед чоловіків сезону 2023–2024 photo_camera 19:40 Юлія Тимошенко вимагає негайної відставки Сольського з посади міністра аграполітики (Прес-служба ВО "Батьківщина") 19:30 Дощі і пил із Сахари. Коли до Вінниці повернеться сонце? 19:09 «Чому їм можна, а нам ні?» Через незаконне будівництво у селі Прибузьке затоплює ліс photo_camera 19:03 Майже 200 тисяч гривень для ЗСУ: у Вінниці завершився благодійний шкільний марафон photo_camera 18:36 У світі відзначили День книги. Що почитати у вінницьких авторів та авторок 18:34 П’ять років позбавлення волі за розбещення дітей: суд виніс вирок чоловіку 18:30 Допоможуть у тяжку хвилину: ритуальні послуги та товари, кафе та обіди на замовлення (партнерський проєкт) 18:13 Зловили ухилянта-екстремала. Він плив на надувному матраці до Молдови play_circle_filled photo_camera 17:25 Вимагав 2 тисячі доларів за нерозкриття ДТП. На Вінниччині затримали в.о. командира photo_camera 17:07 На Вінниччині підприємствам ввели обмеження використання електрики
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up