Прокуратура Вінницької області оголосила підозру за другою частиною статті 286 Кримінального Кодексу України співробітнику Державної служби України з надзвичайних ситуацій.
За інформацією прес-служби відомства, 2 березня 2019 року рятувальник за кермом «Toyota Land Cruiser» порушив вимоги Правил дорожнього руху та збив працівницю підприємства «Хмільник комунгосп», яка виконувала службові обов’язки. На жаль, в результаті отриманих травм жінка померла на місці.
— На даний час, стосовно підозрюваного, вирішується питання щодо обрання запобіжного заходу, проводяться усі необхідні слідчі дії. Досудове розслідування проводиться слідчими ТУ ДБР, розташованого у м. Хмельницькому,— кажуть у пресслужбі прокуратури Вінницької області.
Санкція статей передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до восьми років з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років або без такого.
Нагадаємо, відповідно до статті 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
Читайте також:
Смертельна ДТП: на Вінниччині 13-річний хлопчик розбився на мотоциклі Мустанг
Біля Калинівки Renault збив велосипедиста. Потерпілий загинув
Рух на площі Гагаріна не зміниться. Петиція про це набрала лише 140 голосів
Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.
№ 27 від 2 липня 2025
Читати номер
Но в мене питання де Взялися кошти на таке авто???
Бедненькую погибшую женщину ужасно жалко.