Пропонують зробити окремі доріжки для електросамокатів. ПЕТИЦІЯ

Пропонують зробити окремі доріжки для електросамокатів. ПЕТИЦІЯ
  • Вінничанка Таня Медведчук подала 4 листопада петицію, яка стосується проблем пересування містом на електросамокаті.
  • Жінка каже, що для цього виду транспорту необхідні спеціальні доріжки.

Петиція зветься «Необхідність створення окремих місць (доріжок) для пересування на електросамокатах». За добу її підтримали дві людини з 350-ти необхідних.

— Прошу звернути увагу на дану проблему, адже, зважаючи на шалений трафік, люди все частіше обирають для пересування більш здоровий та екологічний спосіб у вигляді електросамокатів, — йдеться у тексті петиції. — Це новий, досить швидкісний, зручний і водночас небезпечний вид транспорту, який здобув популярність у великих містах. Люди на самокатах створюють проблеми, як для пішоходів, так і для водіїв автомобілів, через відсутність чітких правил дорожнього руху для даних транспортних засобів та визначених обладнаних місць для їх пересування, а на дорогах все частіше трапляються транспортні пригоди, зокрема за участю пішоходів та велосипедистів.

Автор петиції зазначає, що вирішення даного питання зменшить «негативні наслідки, а також захистить, як самих користувачів електросамокатів, так і інших учасників руху». Долучитися та підтримати звернення можна ТУТ.

Останнім часом на дорогах Вінниці побільшало електросамокатів. Вони тепер є всюди, лише не в законодавстві. Як правильно зробити так, щоб ті, хто пересуваються на персональному електротранспорті, не заважали пішоходам та автомобілістам? Розбиралися у матеріалі: «По тротуарах не їздять, а літають»: як врятувати пішоходів від коліс електросамокатів і навпаки.

Також про електросамокати читайте у наступних матеріалах:

  • Закон не писаний. За якими ПДР їздять на велосипедах, самокатах і моноколесах
  • Розробили правила для самокатів. Які зміни хочуть ввести для водіїв?
  • Електросамокат на дорогах та тротуарі. ТОП-7 безпечних порад для водіїв
  • У Вінниці запустили прокат електросамокатів. Ми протестували, як він працює
  • На електросамокат треба права категорії А1. Це спростував вінницький суд
  • «Вони по тротуарах не їздять, а літають»: вінничани про водіїв електросамокатів

 

Читайте також:

СБУ викрила вінничанина, який хотів відправити поштою до США раритетну ікону

Профілактика грипу та ковіду. У Подільському зоопарку заготовлюють вітаміни

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (64)
  • Tatyana Byryanchik
    Але не забираючи  частину дороги у автомобілістів
  • Олена Слободиська
    Посередині дороги))
  • AlexBrentano
    О Господи! Только єтого не хватает! Еще нужно сделать специальные дорожки для прогулок собак! Причем для каждой породы отдельно! Тоненькую для пекинеса и широкою для ротвейлера...

    p.s.  чем люди думают!? скоро будет не город а одна ж@@а пробка...
  • Таиса Пионкевич
    Да звичайно потрібно

keyboard_arrow_up