Порушував ПДР та вживав за кермом наркотики: викрили порушника на BMW

Порушував ПДР та вживав за кермом наркотики: викрили порушника на BMW
  • Водій BMW отримав протокол. Тепер чоловік може залишитися без прав та має сплатити штраф у 17 тисяч гривень.

На автодорозі М-30 інспектори зупинили автомобіль BMW 530. Зупинили, бо водій порушував ПДР. Кермувальнику 29 років.

— У водія помітили ознаки наркотичного сп'яніння. Інспектори доставили порушника до медичного закладу для перевірки у лікаря-нарколога, — зазначають у повідомленні патрульної поліції Вінницької області.

Водій дійсно був у стані сп'яніння. Тест показав В його організмі амфетамін та канабіс. 

У результаті на водія автомобіля BMW 530 патрульні склали протокол за статтею 130 КУпАП — керування транспортним засобом у стані сп'яніння.

Відзначимо, що у Вінниці нещодавно викрили п'янючого водія. У його крові було 3,44 проміле — це у 17 разів перевищення допустимої норми рівня алкоголю в організмі.

 

Читайте також:

У 17 разів вище норми. На Космонавтів зловили п'янючого водія

Вийшов на ходу з авто, а те покотилося далі. У Вінниці зловили водія під наркотою

Мала нечітку мову та нестійку ходу. У Вінниці зловили п'янючу водійку

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (5)
  • Тыдыш
    А повісточку йому чому не дали? А то як бухати колотись всі здорові. Як на фронт - всі хворі
  • Новини Вінниці на 20хвилин
    Завжди свіжа та перевірена інформація на нашому Телеграм-каналі 👉 https://t.me/+i-ok5yoWHO0xNTQ6
  • Анатолий Гордий
    гребаные  нарики    на  пол  года  в  допер   скоты  конченые
  • Сергей Мартинюк
    Віддайте авто ЗСУ 100-му буде не ладно!!!!!

keyboard_arrow_up