На Зодчих зіткнулося дві іномарки. Поки чекали поліцію один із водіїв втік

На Зодчих зіткнулося дві іномарки. Поки чекали поліцію один із водіїв втік

На вулиці Зодчих не розминулися Audi та Honda. Водій однієї із авто був п'яний та втік поки їхала поліція.

Сталося ДТП 15 серпня близько 18:00.

— Патрульні отримали виклик про ДТП на вулиці Зодчих між автомобілями Audi Q3 та Honda CR-V. Як виявилося, водій останнього не дотримався безпечної дистанції та здійснив зіткнення. Під час спілкування водій та пасажир Audi помітили у водія Honda ознаки алкогольного сп’яніння, про що одразу повідомили на «102». Але винуватець ДТП, почувши, що викликали поліцію, сів в свій автомобіль та зник з місця пригоди, — пише у фейсбук Патрульна поліція Вінниці.

Корисне посилання

Актуальні ціни на Audi Q3 у Вінниці на Automoto.ua.

Через 30 хвилин на одній з парковок по вулиці Хмельницьке шосе автомобіль був знайдений. Незабаром був знайдений і водій.

38-річний керманич був п'яний. Це і підтвердив огляд - 1,89 проміле.

У результаті на чоловіка склали адміністративні наступні матеріали:

  • за статтею 130 КУпАП - керування в стані сп’яніння,
  • за статею 124 - порушення ПДР, що спричинило пошкодження майна,
  • за статтею 122-4 - залишення місця ДТП.

На Зодчих зіткнулося дві іномарки. Поки чекали поліцію один із водіїв втік, фото №1 на сайті 20minut.ua

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (1)
  • Таварисч
    Автор, в якій скорі він був знайдений? Может быть: "незабаром був знайдений"

keyboard_arrow_up