На Вишеньці не розминулося два авто: «ВАЗ» та Audi. Винуватець ДТП був п’яним

На Вишеньці не розминулося два авто: «ВАЗ» та Audi. Винуватець ДТП був п’яним

У Вінниці в мікрорайоні Вишенька п'яний водій «ВАЗу» в'їхав у Audi. Про потерпілих поки не повідомляється.

Сталося дане ДТП 7 листопада близько 20:30 на вулиці Порика.

— Зіткнулись 2 автомобілі: «Audi Q7» та «ВАЗ-2104». Прибувши на місце події, інспектори встановили, що винуватець ДТП – водій «ВАЗу» - був у стані сп’яніння. Рівень алкоголю в його організмі майже у 18 разів перевищував допустиму норму (3,55 проміле), — пише у фейсбук Патрульна поліція Вінниці.

Корисне посилання

Актуальні ціни на Audi Q7 у Вінниці на Automoto.ua.

На водія «ВАЗу» поліцейські склали 2 протоколи:

  • за статтею 124 КУпАП - вчинення ДТП,
  • за статтею 130 КУпАП - керування транспортним засобом у стані сп’яніння.

На Вишеньці не розминулося два авто: «ВАЗ» та Audi. Винуватець ДТП був п’яним, фото №1 на сайті 20minut.ua

На Вишеньці не розминулося два авто: «ВАЗ» та Audi. Винуватець ДТП був п’яним, фото №2 на сайті 20minut.ua

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (2)
  • AAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaartemAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaartem
    3.55 это ж смертельная доза
  • Ols Kat

    Ну хорошо, выпил, но на,,ена ж за руль? Че на такси денег нету? Не верю

keyboard_arrow_up