На Вишеньці не розминулося два авто: «ВАЗ» та Audi. Винуватець ДТП був п’яним
У Вінниці в мікрорайоні Вишенька п'яний водій «ВАЗу» в'їхав у Audi. Про потерпілих поки не повідомляється.
Сталося дане ДТП 7 листопада близько 20:30 на вулиці Порика.
— Зіткнулись 2 автомобілі: «Audi Q7» та «ВАЗ-2104». Прибувши на місце події, інспектори встановили, що винуватець ДТП – водій «ВАЗу» - був у стані сп’яніння. Рівень алкоголю в його організмі майже у 18 разів перевищував допустиму норму (3,55 проміле), — пише у фейсбук Патрульна поліція Вінниці.
Корисне посиланняАктуальні ціни на Audi Q7 у Вінниці на Automoto.ua.
На водія «ВАЗу» поліцейські склали 2 протоколи:
- за статтею 124 КУпАП - вчинення ДТП,
- за статтею 130 КУпАП - керування транспортним засобом у стані сп’яніння.


Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.
Ну хорошо, выпил, но на,,ена ж за руль? Че на такси денег нету? Не верю