На Соборній біля другої гімназії пропонують встановити світлофор

На Соборній біля другої гімназії пропонують встановити світлофор

У Вінниці біля другої школи-гімназії вінничанка Наталія пропонує встановити світлофор. Він має розміститися на пішохідному переході.

Про це йдеться у одній із петицій. Її подала Наталія Поліцук.

— Необхідно встановити світлофор на пішохідному переході по вулці Соборній біля школи-гімназії № 2. Складність переходу, особливо для батьків з дітьми і безпосередньо для дітей, людей похилого віку, та й взагалі для будь-кого, полягає в тому, що водії просто ігнорують пішоходів. В двох напрямках руху рухається по два ряди машин. І, навіть, якщо перший ряд зупинився, починаєш переходити, а наступний ряд - найчастіше не зупиняється, взагалі - проноситься просто поруч. І стоїш, не знаючи, чи повертатись, чи на свій ризик йти вперед. Зрозуміло, що світлофор в цій частині вулиці не може бути з кнопкою, а, можливо, із таймером зворотного відліку, — йдеться у тексті За добу звернення підтримала одна людина. На це ще є 14 днів.

Проголосувати можна ТУТ.На Соборній біля другої гімназії пропонують встановити світлофор, фото №1 на сайті 20minut.ua

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (16)
  • Алла
    На соборной возле второй школы светлофор обязательно нужен.

keyboard_arrow_up