На Київській легковик збив жінку, яка переходила дорогу по «зебрі»

На Київській легковик збив жінку, яка переходила дорогу по «зебрі»
  • У Вінниці 20-річна водійка Grand Cherokee збила жінку-пішохода. Потерпілу госпіталізували. 

Автопригода сталася 30 листопада близько 17.40 на вулиці Київській. Про це інформує поліція Вінницької області.

— За попередньою інформацією слідства, 20-річна вінничанка, керуючи автівкою, допустила наїзд на жінку, яка переходила дорогу по нерегульованому пішохідному переходу, — зазначають у повідомленні поліції. — У результаті автопригоди 43-річна потерпіла, місцева жителька, з тілесними ушкодженнями госпіталізована до медичного закладу.

Кермувальниця освідувана. Вона твереза. За фактом ДТП правоохоронці відкрили кримінальне провадження.

Відео дня

Дотримуйтеся ПДР

Будьте обачними та обережними, безумовно дотримуватись правил дорожнього руху.

Наразі через обмеження використання електроенергії унаслідок ракетних ударів на вулицях міста частково відключають освітлення. У таких умовах пішоходів помітити складніше.

Щоб убезпечити себе, радимо одягати світлий верхній одяг або чіпляти світловідбиваючі елементи. Таким чином ви будете більш помітними у сутінках.

Під час руху автомобіля з увімкненим ближнім світлом фар водій помічає пішохода на відстані 25-30 метрів, але якщо він має на собі світловідбиваючі елементи, то відстань його видимості на дорозі збільшується до 130-150 метрів.

Бережіть себе та своїй близьких.

Як стати «помітними» вночі

Міністерство охорони здоров’я України рекомендує пішоходам одягатися так, аби бути більш помітними в темряві. Це допоможе зберегти здоров’я та життя.

— Пам’ятайте, що на ДТП виїжджають не лише поліцейські, а й медики центрів екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, які щодня зазнають додаткового навантаження в умовах повномасштабного вторгнення. Тож кожен із вас може хоча б допомогти і не додавати лікарям «екстренки» та працівникам інших служб зайвої роботи, — зазначають у МОЗ. — Кожен пішохід може вжити заходів, аби бути більш помітним у темряві, а отже, зберегти свої здоров’я та життя.

Щоб бути більш помітними вночі:

  • надавайте перевагу світлому (яскравому) одягу;
  • використовуйте світловідбивні елементи — флікери (вони підвищують рівень видимості пішохода в кілька разів); елементи краще чіпляти на рухливих частинах тіла (передпліччя, гомілки, зап’ястки, щиколотки);
  • переходьте проїжджу частину в установлених місцях, підсвічуючи дорогу ліхтариком; перш ніж іти — переконайтеся, що водій вас побачив;
  • відмовтеся від використання на вулиці навушників, не відволікайтеся на телефон.

Відстань, з якої водій помічає пішохода у темряві, одягнутого у темне складає 20 метрів, 50 — якщо людина вбрана у світле, і 130 — якщо на його одязі наявні світловідбивні елементи. 

Патрульні розповіли, які ДТП траплялись у нашому регіоні протягом останніх 10 місяців. Відзначимо, що аварій цьогоріч було менше, ніж торік. Деталі у матеріалі: Загинула 21 людина, ще 145 — травмувалися. Які ДТП найчастіше стаються у Вінниці

 

Читайте також:

На перетині Юності-Келецька автівка збила хлопця на самокаті

Потерпілих могло бути більше. На Келецькій не розминулися дві машини (ВІДЕО)

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (12)
  • Читач68

    я  два роки  назад  попав  був  в 2-не.ДТП .йшоа на роботу  приихали минты почалы мычати  ,шановный  чого вы не свитоотржающи курточци.короче  зробили  з мене винуватого клялись божились що найдуть того  жмура.и по сей день шукають..потом приихала скора.в мене нога  болила що капець .вони  замисть того щоб ввести  обезболююче  прямо выпрашували чи я болив  ковыдлом.и так не  зробили.тут не поминяеться и не поминялось ничого.
  • Тыдыш

    я не про цей випадок. я в цілому хочу сказати, навіть не про знання та виконання ПДР пішоходами. у них взагалі відсутній інстинкт самозбереження. кожен день їх збивають. пішоходи обурюються, клянуть водіїв, вимагають від них виконання пдр, вимагають світлофори, знизити максимальну шидкість в місті і т. і т.п.

    в той же час в рамках самозбереження зробити елементарні речі, як то:

    - позначити себе світлоповертаючими елементами ;

    - перед виходом на дорогу впевнитись, навіть не в тому, що тебе пропускають а в тому, що водій тебе бачить і у нього  є фізична можливість зупинитись,

    ні куди ж. Я пішохід - мені всі винні.

    І да. Я автомобіліст. І бачу, що 99% водіїв у Вінниці дотримуються ПДР при проїзді пішохідних переходів (і пригальмують, і зупиняться, і пропустять). Де ви бачити масове порушення і гноблення пішоходів я не розумію.

    А от пішоходи взагалі не поважають не тільки водіїв а й самі себе.

    Тыдыш reply Тыдыш

    Ще добавлю.

    Пішохід а яка тобі різниця посадЮть водія чи ні, якщо особисто ти уже лежиш на глибині 2 метри. Чи ти вважаєш, що тобі туди прийде рішення суду і ти будеш лежати там з відчуттям глибокого морального задоволення. Типу "а як я навчив цього гада, в другий раз буде знати як не пропускати пішоходів". Той то знати буде, тільки особисто тебе йому уже пропускати на прийдеться.
  • Наташа Тре

    Зараз у нічний час коли освітлення немає навіть на зебрі пішоходів не видно.
  • Алла Черняховская

    Шановні пішоходи. Ляжете, не встанете. Встанете, не ляжете І ісчйо багато бла-бла. А де, інстасамки та інстасамці дармоїди? Якого вони не стають на регулювання руху хоч складних перехресть?

keyboard_arrow_up