На Електромережі повінь: не витримують «ливневки» (ФОТО, ВІДЕО)
- У «Шляховому управлінні» кажуть, що виклик про «аварію» прийняли та вийхали на місце
- За попередньою інформацією, на Електромережу стікає тала вода з полів
- А зливова каналізація просто не витримала
Фотографії повені редакції 20minut.ua надіслав читач. Журналіст зателефонував спочатку до підприємства «Вінницяводоканал», щоб дізнатися про те, що сталося. Там відповіли, що про потоп знають, але цим займається «Шляхове управління».
У «Шляховому управлінні» розповіли, що, за попередньою інформацією, навантаження не витримала зливова каналізація. Сказали, що працівники підприємства виїхали на місце.


Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.