На 14 годин закриють проїзд на частині Театральної

На 14 годин закриють проїзд на частині Театральної
  • Перекриють рух транспорту на частині вулиці Театральної.
  • Обмеження діятимуть у центральній частині міста через будівельні роботи.

У неділю, 17 травня, у Вінниці тимчасово обмежать рух транспорту на частині вулиці Театральної. Про це повідомили у Вінницькій міській раді.

Перекриття діятиме з 08.00 до 22.00 на ділянці від перехрестя з вулицею Архітектора Артинова до будинку №51 на вулиці Театральній.

У міськраді уточнили, що йдеться не про всю вулицю, а лише про короткий відрізок у центральній частині міста.

Причиною обмеження стали роботи, пов’язані з будівництвом.

На місці встановлять дорожні знаки та технічні засоби організації руху.

Водіїв просять врахувати зміни та заздалегідь планувати маршрути.

До речі, частково обмежать рух транспорту на вулиці Магістратській через реконструкцію оглядового колодязя водопровідної мережі. Обмеження діятимуть перед перехрестям із вулицею Лесі Українки у напрямку площі Героїв Майдану.

 

Читайте також:

«Мертва петля» Вінниччини: трагедія табору смерті в селі Печера, про яку мовчать путівники

Пам’ять полеглих у Другій світовій війні вшанували покладанням квітів до Меморіалу борців з нацизмом

Вінниця під тінню Райху: якою була Друга світова для нашого міста

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up