«Машину рознесло на частини. Хлопець помер»: перші подробиці аварії біля Гайсина

«Машину рознесло на частини. Хлопець помер»: перші подробиці аварії біля Гайсина
  • Вчора, 20 грудня, на Вінниччині сталася смертельна аварія.
  • У поліції розповіли перші подробиці.
  • В соцмережах виклали відео з місця.

На сторінці «ДТП. Вінниця» в інстаграмі виклали допис про аварію, яка сталася в селі Кунка Гайсинського району.

«Нажаль один хлопець помер, водій в лікарні.
Вони летіли 120 км.
Машину рознесло на дві частини», — зазначають в соцмережі.

Відео дня
v class="embed-responsive embed-responsive-16by9">

У поліції розповіли перші подробиці.

За інформацією слідства, 22-річний водій Opel, не впорався з керуванням, виїхав на зустрічну смугу, де зіткнувся з автобусом Neoplan. 


У результаті аварії на місці пригоди загинув 18-річний пасажир Opel. Водій легковика з травмою голови госпіталізований у районну лікарню.   


У салоні автобусу сполученням Чернівці–Одеса знаходились 59-річний водій,житель Чернівецької області, та п’ятеро пасажирів. Ніхто з них не постраждав. 


На місці аварії провели першочергові слідчі дії. Остаточні обставини та причини аварії будуть встановлені після проведення ряду експертиз.

У водіїв взяли зразки крові для визначення наявності чи відсутності у ній алкоголю. 


Слідчі управлінням поліції відкрили кримінальне провадження за статтею 286 Кримінального кодексу України (порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинили смерть потерпілого). За таке правопорушення передбачено до 8 років позбавлення волі.

Оперативна інформація за добу

Упродовж минулої доби до поліції Вінниччини надійшло 469 заяв та повідомлень громадян про кримінальні правопорушення та інші події, з них 36 з ознаками кримінальних.

На території області сталась одна дорожньо-транспортна пригода, у якій одна людина загинула, та одна травмувалась. Про це повідомляють на офіційному сайті Національної поліції.

 

Читайте також:        

Три смерті та 175 нових випадків. Дані про COVID-19 по Вінниці та районах

Через локдаун у січні будуть додаткові канікули в школах Вінниці?

Співробітники СБУ зловили податківця на оборудках зі спиртом

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (66)
  • Галина Павець
    Надоіло жити, вічна ім пам'ять.
  • Людмила Присяжнюк
    Olga Lukiv, водієві 22 роки. А пасажиру , що загинув 18. Читайте уважно. Адже уважність головне в нашому житті. Водій не уважно вів себе за кермом, бо не бачив перевищення швидкості
  • Olga Lukiv
    У 18 років щоб гнати 120км в населеному пункті,який час вміння керувати автомобілем у 18   покупляють шмаркачам машини,бо де воно ум18 взяло гроші???на ,,Опеля''купило права,а тоді плачуть бо трагедія...добре що інших не позабивав учасників руху на дорозі
    Елена Елена reply Olga Lukiv
    Olga Lukiv 18 річний хлопець (Сергій), вже покійний, був пасажиром, а кермував 22 річний, який живий. На похороні були ми з чоловіком, дуже страшне горе в родині, єдиного сина поховали 😥
  • Maria Kozlowska
    То добре йди
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
20:04 Рятувальники винесли непритомну жінку з палаючого будинку в Брацлаві photo_camera 19:11 Радісна звістка: п'ятеро вінничан повернулися додому з полону. Наймолодшому — 20 play_circle_filled photo_camera 19:09 На Привокзальній Volkswagen збив 55-річного пішохода 18:20 Підлітки з Балаклії позмагалися з вінничанами в футболі, легкій атлетиці і боксі photo_camera Від читача 13:38 Петиція для коханого чоловіка і найкращого татка 18:17 У Вінниці затримали 27-річного наркозакладчика з амфетаміном 17:25 Пенсії зростають, але не встигають за цінами. Які виплати у вінничан? 17:14 «Нива» не змогла продовжити переможну серію. Поступилася в Чернігові 16:43 На Вінниччині за добу ліквідували 28 масштабних пожеж на відкритих територіях photo_camera 16:01 На велодоріжці водійка Peugeot збила 15-річну дівчину на електросамокаті 15:08 Вінницькі надзвичайники перевірили храми до Великодня play_circle_filled 15:00 Привітання Юлії Тимошенко та народного депутата від ВО «Батьківщина» Олега Мейдича (Пресслужба партії ВО «Батьківщина») 14:45 Жінка з парасолькою: розповідаємо історію скульптури біля готелю «Франція» 14:02 Біля Бродецького у ДТП загинув 84-річний мотоцикліст з Бердичева 13:13 Аварія біля Василівки: четверо людей у лікарні після зіткнення двох авто photo_camera 12:12 До якого храму підете освячувати великодні кошики? Ми запитали вінничан 11:27 «Наречена» за 50 тисяч намагалася вивезти ухилянта. Це була її друга спроба 10:45 Вінниця в Instagram. Кращі фото за 14 – 19 квітня photo_camera 10:01 Що не можна робити у Велику Суботу: традиції та заборони напередодні Великодня 09:06 На Великдень діятимуть обмеження на масові зібрання
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up