«Лоб у лоб» з поліцейським авто. На Гайсинщині в ДТП травмувалось четверо людей

«Лоб у лоб» з поліцейським авто. На Гайсинщині в ДТП травмувалось четверо людей
  • У Гайсинському районі в ДТП потрапило поліційне авто, яке їхало на виклик. Чотирьох постраждалих госпіталізували до лікарні.

Аварія сталася близько 14.20 13 лютого неподалік села Гордівка. Про це у фейсбук пише Поліція Вінницької області.

— Попередньо, автомобіль «Део Ланос», яким керував 29-річний місцевий житель на засніженій дорозі  занесло на зустрічну смугу руху, де сталось зіткнення зі службовим автомобілем поліції «Рено Логан», — йдеться у повідомленні. — У результаті аварії травмувався поліцейський, водій «Део» та двоє його пасажирів. Їх доставили у лікарню. 

Обоє водіїв пройшли освідування. Вони тверезі.

Відео дня

«Лоб у лоб» з поліцейським авто. На Гайсинщині в ДТП травмувалось четверо людей, фото №1 на сайті 20minut.ua

На місці аварії працює слідчо-оперативна група поліції, З'ясовуються усі обставини та деталі ДТП.

«Лоб у лоб» з поліцейським авто. На Гайсинщині в ДТП травмувалось четверо людей, фото №2 на сайті 20minut.ua


Читайте також:

Аварії, снігові намети і обмеження руху. Що відбувається сьогодні на дорогах області

У полоні снігу. Рятувальники за добу з переметів витягли 66 автомобілів

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (270)
  • Светлана Савицкая
    Понабирали не досвідчених дітей за руль. Без стажа за рулем. Тай тіпа щось там їздять.
  • Павло Корж
    булоби добре шоб мусора неочухались
  • Толік Селезньов
    Напевно мусора бухі були
  • Игорь Тарасюк
    Водій ланоса просто дебіл , тут треба наказувати того хто його вчив іздити,та перевірити де отримував права,це з якою швидкістю треба було їхати,щоб так ухандокати машину,він повний лох

keyboard_arrow_up