Ранком 9 березня на вулиці Келецькій сталася моторошна аварія: уламки «Infiniti» та «Chery Tiggo» розкидало на кілька десятків метрів навколо місця ДТП.
Постраждали четверо людей, двоє з яких, водії, залишилися в лікарні. «Infiniti» рухався Келецькою в сторону мікрорайону «Вишенька» та в’їхав в авто таксі «Chery Tiggo», який був попереду. За кермом елітного автомобіля «Infiniti» був 23-річний вінничанин, айтішник Костянтин Писарчук.
«Chery Tiggo» керував вінницький таксист Олег Олексієнко. Йому 58 років.
Одразу після ДТП поліцейські повідомляли, що у водія «Infiniti» були ознаки алкогольного сп’яніння на момент аварії. Призначили експертизи, щоб визначити це точно.
Тепер, 6 квітня, слідство вже має результати експертизи. У прес-службі поліції області розповіли, що дослідження показало, що Костянтин Писарчук справді був п’яний. Аналіз визначив що в організмі був алкоголь. Наркотиків не знайшли.
Читайте також:
Подробиці моторошної ДТП на Келецькій: що з таксистом та хто був за кермом «Infiniti»
Суд дав водію «Infiniti» 60 діб арешту, але він може вийти під заставу в понад 150 тисяч
Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.
№ 18 від 30 квітня 2025
Читати номер