Німецький автобусний лоукостер FlixBus запустить маршрут з Вінниці

Німецький автобусний лоукостер FlixBus запустить маршрут з Вінниці

Автобусний лоукостер FlixBus назвав маршрути, які запустить в Україні. Німецька компанія буде здійснювати перевезення в Україні за допомогою українських партнерів.

Про це стало відомо вчора, 11 червня.

Генеральний директор FlixBus в Польщі і Україні Міхал Леман зазначив, що на українські дороги вони вийдуть цьогоріч. Почнуть з маршрутів з Києва, Львова, Харкова, Дніпра, Одеси, Чернівців, Івано-Франківська, Вінниці, Тернополя.

— Це запланована мережа. Ми хочемо ще порадитися з місцевими перевізниками. Їм видніше куди подорожують їх громадяни, — каже Леман.

Відео дня

Німецький автобусний лоукостер FlixBus запустить маршрут з Вінниці, фото №1 на сайті 20minut.ua

Вартість квитків буде починатися від 5 євро. Почнуть роботу з 20 автобусами.

Також назвали вимоги для автобусів: кваліфіковані водії, мінімум двоє на нічні лінії для безпеки пасажирів, комфортну відстань між сидіннями - мінімум 76 см, Wi-Fi і FLIX-розваги на борту, доступний туалет в дорозі, розетки і екологічно чистий парк.

Джерело: cfts.org.ua

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (26)
  • Юрий
    ОТ 150 ГРН а не от 5грн. А ЕСЛИ евро  тогда и зарплата минимальная будет от 3500евро
  • Виталий Дужак
    Вимоги до автобусів такі як в Європі, у нас таких напевно немає
  • Наталья
    Які люди наївні! По-перше 5 євро буде на маршрутах довжиною не більше, ніж... На довгих буде 10. І це стартова ціна. Дуже небагатьом вдасться її вполювати
  • Jelena van Elteren
    От 5 евро?! Что- то не верится! А бензин? А зарплата водителю? Брехня!!!!
    Наталья reply Jelena van Elteren
    По 5 евро будет ровно 1 билет в автобусе! Как акция. Взять его можно только за месяц...
    Flix - это франшиза. По факту это какой то из уже существующих автобусов так себя брендирует и меняет график, подстроив под пересадку.

keyboard_arrow_up