Тести

Після місцевих виборів-2020 до Вінниці приєднали ще кілька приміських сіл. Розвиток всієї тергромади прописаний у стратегії з планом дій та задачами до 2030 року. Розповідаємо через тест про цікаві особливості нашої «Великої Вінниці»

Картопля по-уланівські, вінницьке сало — страви-візитівки нашого міста та області. А чим ще відома подільська кухня?  Чи знаєте ви, як готують білий вінегрет, з чого варять тиманівську кашу та що таке «шалтибарщай»? Відповідайте на ці питання в тесті від «20хвилин».

Гадаєте, що не переплутаєте вулицю Соборну з жодною іншою? А ось чи зможете ви сказати, де знаходиться вулиця Квітки Цісик чи яка найдовша вулиця нашого міста? Перевірте себе, як добре ви знаєте Вінницю. 

Перший кінотеатр, перший ліфт та перший маршрут тролейбусу. Чи добре ви знаєте історію Вінниці? Пройдіть тест і дізнайтесь наскільки хороший з вас краєзнавець.

Вишенька, Корея, Старе місто чи Тяжилів: у Вінниці є понад 30 мікрорайонів, які мають народні назви.  Який мікрорайон підходить вам по ритму, духу та стилю життя? Пройдіть наш тест та дізнаєтесь.   

Навички надання першої допомоги можуть стати в нагоді в будь-який час. Але не всі знають, як це робити. 20minut.ua пропонує вам перевірити, чи зможете ви врятувати людину, поки їде швидка.

Соборній можна зустріти двері з хитромудрим різьбленням, кованими візерунками та облупленою фарбою. Вони ніби повертають нас в минуле. Пропонуємо вгадати по фото, де розташовані ці двері та куди вони ведуть або вели.  

«Міцні» слівця є у кожній мові, і часом їх може вжити кожен з нас. Сьогодні, 3 лютого, відзначають Всесвітній день боротьби з ненормативною лексикою. Ми склали для вас жартівливий тест на знання української сороміцької лексики, яка вражає колоритом. 

А ви знали, що Кузьма знімав один зі своїх кліпів саме у Вінниці? А можете вгадати його пісні за уривками? Перевірте свої знання творчості Скрябіна у нашому тесті.

Сфотографували вінницькі будинки та склали з них для вас пазл. Вгадайте, як виглядає інша половина будинку та доповніть фото.   

keyboard_arrow_up