Тести

Ольгерд чи князі Коріатовичі, П’ятничани чи Поділля? Склали для вас кросворд з історії міста. Спробуйте відгадати, які словам сховані за пустими квадратиками.

Коронавірус продовжує поширюватись світом. Ходять чутки, що антисептик в Україні будуть розпилювати з літака і що заразитись можна через посилки з Китаю. А дехто побоюється зараження від котів. Чи зможете ви відрізнити правду від вигадки. Науці все вже відомо, а наскільки обізнані ви?

Поки вінницькі ВУЗи закриті на карантин, пропонуємо кросворд про них. Спробуйте погратись та відгадати, які знання ми заховали за чорно-білими клітинками.

Протягом всього свого існування історія Вінниці нерозривно пов’язана з цією річкою. Але що ми про неї знаємо? Спробуйте розгадати кросворд про Південний Буг  

Кожен регіон має свої, часом дуже колоритні слова. А чи змогли б ви зрозуміти говірку прапрабабусь та дідусів, які жили у наших краях? Пропонуємо перевірити пам’ять чи інтуїцію та розгадати слова зі старої подільської говірки.

Мрієте про нове житло у Вінниці, але не знаєте чи «потягнете» по грошах? Спробуйте порахувати. Склали калькулятор, який перерахує вашу зарплату в роки та місяці скільки її потрібно відкладати на власне житло у різних мікрорайонах міста.

У магазинах з'являється новий асортимент і різноманітність фруктів постійно збільшується. Перевірте себе, наскільки добре ви розбирається в екзотичних фруктах та чи зможете відрізнити авокадо від бананів, а дуріан від пітайї.

Трамваї, тролейбуси, автобуси та маршрутки. Порились в історії вінницького громадського транспорту і склали кросворд.

Якщо захочеться подоружувати світом за кермом автомобіля – потрібно буде знати місцеві правила дорожнього руху. Очевидно, що перед законом доведеться відповідати  за контрабанду, або інші кримінальні дії. Зібрали курйозні випадки, за які можуть штрафувати у світі. Відгадайте країну, де таке може трапитись

Стус, Коцюбинський, Пирогов. На Вінниччині чимало видатних особистостей, які зробили свій внесок в історію.  Склали кросворд, в якому зашифрували відомі прізвища. Спробуйте їх розгадати.

keyboard_arrow_up