Тести

До усіх дітей цієї ночі має завітати Миколай. Слухняним він залишив під подушкою солодощі та іграшки, а що мав залишити неслухняним? А скільки йому років, ви знаєте? Можете сказати, яка різниця між ним та Сантою?

Чи знаєте ви які фігурки тварин є на поручнях Київського мосту? А пам’ятаєте, що за велетень із цирку розгулював по Вишеньці? І яку тваринку-втікачку ловили у Центральному парку? Проходьте наш опитувальник, який ми склали до Всесвітнього дня домашніх тварин.

Пропонуємо вам за допомогою нашого тесту розібратися, чи знаєте ви знаки регулювальника, всі жести та їх значення.

Вінниця хоч і не багата на видатні пам’ятки, але нашому місту є чим похизуватися. У одній з будівель уже понад сторіччя тому діяв ліфт, а з вершини іншої можна було розгледіти ледь не усе місто. Чи знаєте ви, про які будинки йде мова? Проходьте наш тест.

Підготували для вас добірку із ретро і актуальних світлин, але не на усіх зображена Вінниця. Чи зможете розпізнати наше місто серед інших? Перевірте у нашому тесті.

Сфотографували вінницькі будинки та склали з них для вас пазл. Вгадайте, як виглядає інша половина будинку, та доповніть фото.   

Пропонуємо вам перевірити у нашому тесті, що ви знаєте ви міста Вінниччини. Адже міста нашої області вражають цікавими фактами, своєю історією та видатними людьми. 

Традиційно, у перший понеділок жовтня в Україні та світі святкують День архітектора. Цього року свято припадає на 2 жовтня. А оскільки найвідоміший зодчий Вінниці — це Григорій Артинов, то вирішили скласти опитувальник, в якому розповіли як про його творчий доробок, так і про роботи інших архітекторів, які залишили свій слід у Вінниці

Вінниця багата на відомих вінничан та вінничанок, які стали успішними у тих чи інших сферах. Пропонуємо вам пройти тест, і перевірити, чи знаєте ви деяких з них в обличчя?

Які у нашому місті були заводи, а які є зараз? Яку продукцію випускали та чим славилася? Склали опитувальник про минуле та теперішнє промисловості Вінниці.

keyboard_arrow_up