Тести

Вінницький трамвай має багату історію. Впевнені що все про нього знаєте? Тоді перевірте себе! Спробуйте розгадати те, що ми зашифрували в клітинках.

Протягом всього свого існування історія Вінниці нерозривно пов’язана з цією річкою. Але що ми про неї знаємо? Пройдіть тест і дізнайтесь, які із запропонованих фактів відносяться до Бугу, а які — взагалі ні.

Перевірте свої знання і спробуйте здогадатись, яким містам у Вінницькій області належать ці герби

Цьогоріч виповнюється 75 років перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Ті далекі події мали трагічні наслідки для кожної вінницької родини. А що ви пам'ятаєте про історії міста під час війни та чи слідкуєте за новинами? Давайте перевіримо.

Пирогов, Ющенко, Заболотний. Карантин продовжується і ми вирішили зібрати кросворд на медичну тематику. Спробуйте розгадати назви, які ми зашифрували в клітинках.  

Париж, Єрусалимка і навіть Кабаники. Склали кросворд про вінницькі мікрорайони. Спробуйте розгадати назви, які ми зашифрували в клітинках.  

Ольгерд чи князі Коріатовичі, П’ятничани чи Поділля? Склали для вас кросворд з історії міста. Спробуйте відгадати, які словам сховані за пустими квадратиками.

Коронавірус продовжує поширюватись світом. Ходять чутки, що антисептик в Україні будуть розпилювати з літака і що заразитись можна через посилки з Китаю. А дехто побоюється зараження від котів. Чи зможете ви відрізнити правду від вигадки. Науці все вже відомо, а наскільки обізнані ви?

Поки вінницькі ВУЗи закриті на карантин, пропонуємо кросворд про них. Спробуйте погратись та відгадати, які знання ми заховали за чорно-білими клітинками.

Протягом всього свого існування історія Вінниці нерозривно пов’язана з цією річкою. Але що ми про неї знаємо? Спробуйте розгадати кросворд про Південний Буг  

keyboard_arrow_up