Тести

У найменш очікуваний момент ви можете потрапити у ситуацію, де перехожому терміново буде потрібна допомога.  Будь-то епілептичний приступ, раптова зупинка серця чи переохолодження тощо. У всіх цих ситуаціях до приїзду «швидкої» потрібно грамотно діяти, щоб врятувати людину.  Чи зможете ви надати першу допомогу собі чи іншим? Дізнайтеся за допомогою нашого тесту! 

Пригадали, хто з вінницьких співаків та співачок зараз більш-менш популярний в українському шоу-бізнесі, потім відкрили Google та склали про кожного по кілька питань. А ви тепер спробуйте на них відповісти.

Поки всі досі обговорюють нещодавні збої в роботі Фейсбуку та Інстаграму, ми вирішили зробити тест про наслідки, що до них призвели ці несправності, а також про цікаві факти, пов’язані з ФБ та інстою. 

У першу неділю жовтня своє професійне свято відзначають вчителі. Їхня щоденна праця без перебільшення заслуговує на повагу, а іноді й захват: з року в рік вони навчають нові покоління дітей, дивують їх і шукають творчий підхід до викладання не завжди творчих дисциплін. У День вчителя редакція 20minut.ua підготувала тест, аби кожен зміг перевірити, що саме він запам'ятав зі шкільної програми.

До Всесвітнього дня лікаря підготували десять питань про медзаклади, лікарів і медичні досягнення Вінниці та вінничан.

Цьогоріч Вінниця знову очолила рейтинг найкомфортніших міст. І щороку, щоб переконатись у цьому комфорті, приїжджають до нашого міста тисячі туристів.  Крім пам'яток архітектури, різноманітних музеїв і просто красивої природи, цікавлять їх і гастрономічні маршрути. Редакція 20minut.ua підготувала для вас «смачний» тест, у якому можна перевірити свої знання про відомі заклади минулого та деякі сучасні вінницькі смаколики.  

Вже два тижні триває навчання у вінницьких школах та університетах. І стіни дитячих садочків з вересня поповнилися новими дітлахами.  Ми підготували для вас тест про вінницькі навчальні заклади. Випробуйте, свої сили у нашому тесті!

Ольгерд чи князі Коріатовичі, П’ятничани чи Поділля? Склали для вас кросворд з історії міста. Спробуйте відгадати, які слова сховані за пустими квадратиками.

Уже цієї середи для тисячі дітей прозвучить перший шкільний дзвінок у новому навчальному році.  І поки учні прощаються з останніми літніми днями й готуються повернутись за парти, дорослі можуть трішки поностальгувати й пригадати, чого саме вчать у школі.

Фестивалі сучасного мистецтва, класичної музики, опери, еко- і зоозахисні фестивалі проходять у нашому місті та області. Але чи знаєте ви бодай їхню назву?

keyboard_arrow_up