Тести

У різний час наше місто ставало домівкою для людей, які прославилися на всю Україну та увесь світ. Впевнені, що знаєте всіх відомих вінничан? Спробуйте вписати правильні відповіді на те, що ми зашифровували в клітинках.

Спробуйте пригадати шкільну програму та відповісти на кілька питань, пов'язаних з Вінницею.

Перший кінотеатр, перший ліфт та перший маршрут тролейбусу. Чи добре ви знаєте історію Вінниці? Пройдіть тест і дізнайтесь наскільки хороший з вас краєзнавець.

Народне свято Івана Купала святкують з вечора 6 липня до вечора 7 липня. І природа нас цього ранку вже привітала сильними зливами у Вінниці. А чи добре ви знаєте традиції та повір’я, які склалися на святкування Івана Купала? Проходьте наш тест.

Базари у Вінниці мають багату історію: деякий час вони заповнювали ледве не увесь проспект Коцюбинського. Впевнені, що знаєте все вінницькі ринки?  Спробуйте вписати правильні відповіді на те, що ми зашифровували в клітинках

Навички надання першої допомоги можуть стати в нагоді в будь-який час. Але не всі знають, як це робити. 20minut.ua пропонує вам перевірити, чи зможете ви врятувати людину, поки їде швидка.

Зі скількох років можна балотуватись в президенти? Україна республіка чи імперія? Скільки депутатів у Верховні Раді? Перевірте свої знання Конституції України відповівши на кілька не важких запитань.

Протягом всього свого існування історія Вінниці нерозривно пов’язана з цією річкою. Але що ми про неї знаємо? Пройдіть тест і дізнайтесь, які із запропонованих фактів відносяться до Бугу, а які — взагалі ні.

Вінницька промисловість має багату історію, продовжує свій розвиток і донині. Впевнені, що знаєте все про старі та нові підприємства міста? Спробуйте вписати правильні відповіді на те, що ми зашифровували в клітинках

Реставрація та час змінили багатого будинків на центральній вулиці Вінниці. У більшості з них вже встановили сучасні пластикові, скляні або залізні двері.  Однак, на Соборній все ще можна зустріти двері старого типу — з хитромудрим різьбленням, кованими візерунками та облупленою фарбою. Такі фрагменти історії ніби повертають нас в минуле. Пропонуємо вгадати по фото, де розташовані ці двері та куди вони ведуть або вели.

keyboard_arrow_up