Тести

В ніч з 25 на 26 квітня 1986 року на Чорнобильській атомній електростанції стався вибух на четвертому реакторі.  Аварія на ЧАЕС вважається однією з наймасштабніших катастроф в історії людства.  Наскільки добре ви знаєте історію цієї жахливої події?

Що було на місці кінотеатру «Росія»? Як називають вірян храму на Максимовича? Яка екскурсійна родзинка костелу капуцинів?  Склали для вас кросворд про церкви та церковників міста. Спробуйте відгадати, які слова заховані за клітинками.

У Вінниці є десятки вулиць, які носять імена російських військових, політиків, діячів культури тощо. Пройдіть наш тест та дізнайтеся імена цих абсолютно випадкових для нашого міста людей.

За сьогоднішніх реалій важливими для кожного із нас є правила поведінки під час надзвичайних ситуацій воєнного характеру. Ми маємо знати, як діяти, якщо обстріли застали нас вдома, на вулиці, в машині чи громадському транспорті. Перевірте свої знання, пройшовши наш тест. 

Російсько-українська війна з самого початку повниться неймовірними історіями: у них і про відвагу наших вояків, і про нескореність українців в окупації. Де прозвучала фраза «Русский военный корабль, иди нах*й»? Що порадила мешканка Генічеська покласти окупантам у кишені? Та де живуть українські відьми? Проходьте наш тест.

Навички надання першої допомоги можуть стати в нагоді в будь-який час. Але не всі знають, як це робити. 20minut.ua пропонує вам перевірити, чи зможете ви врятувати людину, поки їде швидка.

Підготували тест від 20minut.ua, в якому пропонуємо вам дізнатися, чи розумієте ви, як відрізняти фейки від правди, адже у нинішньому шаленому потокові новин це цінно.

Щороку на стінах вінницьких будівель з'являються нові стінописи. А наскільки добре ви знаєте, де вони знаходяться?  Пропонуємо перевірити це за допомогою тесту від 20minut.ua. 

Вінниця має цікаву та захоплюючу історію. А чи знаєте ви минуле свого міста? Пропонуємо вам уявити, чи склали б ви ЗНО з історії Вінниці, якби воно існувало.

Трамваї, автобуси, тролейбуси та маршрутки — громадський транспорт Вінниці з кожним роком розвивається, і на вулицях міста з'являються нові транспорти.  Впевнені, що все знаєте про громадський транспорт Вінниці? Перевірте свої сили у нашому тесті.

keyboard_arrow_up