Тести

Мрієте про нове житло у Вінниці, але не знаєте чи «потягнете» по грошах? Спробуйте порахувати. Склали калькулятор, який перерахує вашу зарплату в роки та місяці скільки її потрібно відкладати на власне житло у різних мікрорайонах міста.

У магазинах з'являється новий асортимент і різноманітність фруктів постійно збільшується. Перевірте себе, наскільки добре ви розбирається в екзотичних фруктах та чи зможете відрізнити авокадо від бананів, а дуріан від пітайї.

Трамваї, тролейбуси, автобуси та маршрутки. Порились в історії вінницького громадського транспорту і склали кросворд.

Якщо захочеться подоружувати світом за кермом автомобіля – потрібно буде знати місцеві правила дорожнього руху. Очевидно, що перед законом доведеться відповідати  за контрабанду, або інші кримінальні дії. Зібрали курйозні випадки, за які можуть штрафувати у світі. Відгадайте країну, де таке може трапитись

Стус, Коцюбинський, Пирогов. На Вінниччині чимало видатних особистостей, які зробили свій внесок в історію.  Склали кросворд, в якому зашифрували відомі прізвища. Спробуйте їх розгадати.

Сьогодні, 13 лютого, відзначають Всесвітній день презерватива. Напередодні Дня святого Валентина пропонуємо перевірити, наскільки ви обізнані про один з найпопулярніших засобів контрацепції та чи вмієте правильно ним користуватись.

У Вінниці багато вулиць, провулків, площ та бульварів. Кожен з них має свою історію та назву, яка могла змінюватись. Створили для вас кросворд, який допоможе зрозуміти, наскільки добре вам знайома історія вінницьких вулиць.

У той час як коронавірус поширюється планетою, ставлення до нього дуже різне: від незнання і повної байдужості до скупки різноманітних сумнівних ліків. Перевіримо, чи в курсі ви останніх подій та чи знаєте, що робити в небезпечній ситуації?

Склали калькулятор, який дозволить порахувати, скільки породистих песиків вам потрібно продати на один опалювальний сезон для того, щоб заплатити за газ. Оберіть породу собаки та площу житла і дізнаєтеся, скільки кубів газу ви можете за неї купити. А також, скільки собак потрібно на опалювальний сезон саме у ваш будинок. «Найвигідніше», якщо у вас вдома є собака породи вельш-коргі, яка коштує більше ніж 20 тисяч гривень. Іншим доведеться складніше.

Пропонуємо перевірити, наскільки добре ви знаєте пам'ятники, які неодноразово зустрічали на вулицях та парках нашого міста.

keyboard_arrow_up