Тести

Пропонуємо вам пройти тест про Різдво і дізнатися наскільки добре ви знаєте історію цього свята та його традиції.

Пропонуємо вам пройти тест, який покаже, як добре ви пам'ятаєте новорічні фільми. А якщо ще раптом у вас не прикрашена ялинка, то, можливо, цей тест додасть вам натхнення. 

Напередодні новорічно-різдвяних свят наше місто щороку змінюється, палаючи святковими вогнями. Всі родзинки міста прикрашають новорічною атрибутикою та яскравою ілюмінацією.  Ми пропонуємо вам пройти тест і дізнатися, наскільки добре ви пам'ятаєте, де колись встановлювали головну ялинку чи хто є головним Дідом Морозом нашого міста?

Пропонуємо перевірити, наскільки добре ви знаєте пам'ятники, які неодноразово зустрічали на вулицях та у парках нашого міста.   Після того, як пройдете цей тест, пропонуємо відвідати нашу рубрику з тестами від 20minut.ua. Там вам можуть зацікавити такі матеріали: Тест: 10 речей з радянського минулого, які змусять вас задуматись Знайомі риси Вінниці: впізнайте 7 будинків за силуетами Тест від 20minut.ua: як добре ви знаєте вінницький стріт-арт? Скільки потрібно відкладати, щоб зібрати на квартиру у Вінниці. Калькулятор    

Діти дев'яностих і нульових навряд чи зможуть здогадатися, що це за предмети. Вони виглядають дивно, а їх призначення часом змушує підіймати брови. Пройдіть тест від 20 хвилин!   

Наскільки ви уважні? Чи розвинена у вас зорова пам’ять? Чи звертаєте ви увагу на деталі? Давайте перевіримо це за допомогою нашого нового тесту!

Мрієте про нове житло у Вінниці, але не знаєте чи «потягнете» по грошах? Спробуйте порахувати. Склали калькулятор, який перерахує вашу зарплату в роки та місяці скільки її потрібно відкладати на власне житло у різних мікрорайонах міста.

Щороку на стінах вінницьких будівель з'являються нові стінописи. А наскільки добре ви знаєте, де вони знаходяться?  Пропонуємо перевірити це за допомогою тесту від 20minut.ua. 

Українці світу відзначають День української писемності та мови, однієї з найкрасивіших і наймилозвучніших у світі, 9 листопада.  А ви добре знаєте українську мову? Перевірте це за допомогою невеликого тесту, в якому ми пропонуємо 10 цікавих фактів про українську мову. 

Гадаєте, що не переплутаєте вулицю Соборну з жодною іншою? А ось чи зможете ви сказати, де знаходиться вулиця Квітки Цісик чи яка найдовша вулиця нашого міста? Перевірте себе, як добре ви знаєте Вінницю. 

keyboard_arrow_up