Тести

Оприлюднили демонстраційні варіанти завдань національного мультипредметного тесту.  На їхній основі підготували для вас кросворд, і пропонуємо перевірити, наскільки ви добре знаєте історію України. 

15 березня відзначають Міжнародний День захисту прав споживачів. З нагоди цього Дня підготували для вас тест, в якому ви можете перевірити, наскільки ви обізнані у своїх правах. 

Чи добре знаєте знаменитих вінничан? Спробуйте перевірити свої сили у нашому тесті!

Чи знаєте ви, яким транспортом доїхати в потрібне місце у Вінниці? Проходьте тест і діліться результатами в коментарях.

21 лютого в Україні та світі відзначають Міжнародний день рідної мови.  76% українців вважають саме українську своєю рідною мовою, про що свідчать результати опитування групи «Рейтинг» у 2022 році. І, крім того, через російсько-українську війну наша мова стала одним з ключових символів самоідентифікації та спротиву українців. Згадайте, хоча б «паляницю» чи «Укрзалізницю», що жоден росіянин не може вимовити. Склали опитувальник, в якому 12 запитань. Перевірте себе на знання солов’їної.

За кілька днів буде річниця повномасштабного вторгнення. Нам довелося звикнути до багатьох речей: звуків сирен, спуску в укриття, тривожних новин. А чи навчилися ви за цей час розрізняти фейки? Чи вмієте фільтрувати інформацію, яку споживаєте?

Сьогодні, 19 лютого, українці відзначають День державного герба. Цього дня 1992 року тризуб на синьому щиті офіційно став національним символом.  У кожного міста України є теж свій герб. Чи вгадаєте за цією символікою міста Вінницької області?

Як різні відомі місцини нашого міста уявляє штучний інтелект? Пропонуємо вам пройти наш тест, і дізнатися, чи ви їх впізнаєте.

Чи добре ви знаєте міста нашої області? Їх у нас майже двадцять і кожне чимось славиться та вирізняється.  Пройдіть наш тест і перевірте, наскільки добре ви знаєте Вінницьку область.

Одному з найголовніших християнських свят Різдву передує Святвечір. А чи знаєте ви про традиції цього дня? Перевірте свої знання у нашому тесті.

keyboard_arrow_up