Тести

У нашому місті триває деколонізація топонімів. У Вінниці вже з'явилося чимало вулиць та провулків, названих на честь українських діячів.  Підготували для вас тест по нових назвах вінницьких вулиць. 

Підготували для вас добірку із ретро і актуальних світлин, але не на усіх зображена Вінниця. Чи зможете розпізнати наше місто серед інших? Перевірте у нашому тесті.

Чи добре ви знаєте наше місто? Підготували для вас тест по ретро фото Вінниці.  Перевірте, чи впізнаєте ви місця у місті, які незворотно змінилися з плином часу.

Сьогодні, 17 вересня, в Україні відзначається День рятувальника. Спеціально до цієї події ми підготували тест про пожежну справу. Перевірте, наскільки ви у ній обізнані.

Цього дня Вінниця відзначає свій 659 день народження! Підготували тест, в якому склали питання про міську історію, визначні місця та людей з нашого міста.

У Вінниці є чимало місць, де з цікавістю та користю можна провести час. Наше місто налічує понад десяток музеїв. Та чи багато ви знаєте про них?

Наше місто має сотню вулиць, провулків і проїздів. І іноді здається, що запам'ятати всі їхні назви — місія нездійсненна. Ще важчим випробуванням може стати вивчення походження цих назв, дослідження історичних подій і біографій видатних людей.  А перевірити свою обізнаність в останньому можна за допомогою тесту від 20minut.ua.

Пирогов, Ющенко, Заболотний. Карантин продовжується і ми вирішили зібрати кросворд на медичну тематику. Спробуйте розгадати назви, які ми зашифрували в клітинках.  

Багатство української мови вражає. А локальні яскраві словечка, діалектизми, не перестають дивувати. Зібрали для вас кілька таких незвичних, на перший погляд, слів у наш спеціальний тест. Мерщій перевіряйте свої знання.

Трамваї, автобуси, тролейбуси та маршрутки — громадський транспорт Вінниці з кожним роком розвивається, і на вулицях міста з'являються нові транспорти.  Впевнені, що все знаєте про громадський транспорт Вінниці? Перевірте свої сили у нашому тесті.

keyboard_arrow_up