Тести

Сфотографували вінницькі будинки та склали з них для вас пазл. Вгадайте, як виглядає інша половина будинку та доповніть фото.   

Чи знаєте ви, якої мережі супермаркетів немає у Вінниці? А в який мікрорайон не їздять трамваї? До якої книгарні ми не можемо сходити? В якому році у місті не встановлювали ялинку? Нумо перевіряти ваші знання!

Водонапірна вежа є головним символом нашого міста. Тому знати про неї бодай щось має кожен. Перевірте знання, які маєте вже, або отримайте нові, пройшовши наш тест.

Одному з найголовніших християнських свят Різдву передує Святвечір. А чи знаєте ви про традиції цього дня? Перевірте свої знання у нашому тесті.

Пропонуємо вам пройти тест, який покаже, як добре ви пам'ятаєте новорічні фільми. А якщо ще раптом у вас не прикрашена ялинка, то, можливо, цей тест додасть вам натхнення. 

От-от цей непростий рік закінчиться і ми будемо жити в новому, 2022-му році. Пропонуємо пройти наш жартівливий тест, який покаже, якою ви є новорічною іграшкою на ялинці

Чи добре знаєте знаменитих вінничан? Спробуйте перевірити свої сили у нашому тесті!

У нашому місті десятки вулиць названі іменами видатних людей. Коцюбинського, Пирогова і Гагаріна ви знаєте напевно, але чи зможете ви пригадати, хто такий академік Ющенко, чим займалась Ляля Ратушна і за які заслуги ім’ям генерала-майора Арабея у Вінниці названо аж сім проїздів.

Напередодні новорічно-різдвяних свят наше місто щороку змінюється, палаючи святковими вогнями. Всі родзинки міста прикрашають новорічною атрибутикою та яскравою ілюмінацією.  Ми пропонуємо вам пройти тест і дізнатися, наскільки добре ви пам'ятаєте, де колись встановлювали головну ялинку чи хто є головним Дідом Морозом нашого міста?

До усіх дітей минулої ночі мав завітати Миколай. Слухняним він залишив під подушкою солодощі та іграшки, а що мав залишити неслухняним? А скільки йому років ви знаєте? Можете сказати, яка різниця між ним та Сантою?

keyboard_arrow_up