Тести

Наскільки ви уважні? Чи розвинена у вас зорова пам’ять? Чи звертаєте ви увагу на деталі? Давайте перевіримо це за допомогою нашого нового тесту! Вибрали вінницькі пейзажі, де головний об’єкт — якась примітна будівля. Але саму споруду ви не побачите — тільки обриси.  Спробуйте вгадати, що це за будівля. На фото є підказки: ми не стали прибирати фон. Можливо, околиці допоможуть вгадати, які саме будинки ми приховали.

16 січня - Всесвітній день The Beatles. Саме в цей день у 1957 році учасники майбутнього гурту The Beatles вперше вийшли разом на сцену клубу The Cavern. На честь Всесвітньо відомої четвірки у центрі Вінниці встановлені фігурки музикантів, а скверик називають Ліверпулем. Перевірте, наскільки добре ви знайомі з творчістю гурту The Beatles

Наші журналісти зібрали фейки за останні п’ять років, про які говорили вінничани. Редакція RIA/20minut перевіряла кожну новину. І зараз ми підготували тест, щоб ви перевірили себе, чи можна вас ввести в оману. 

Українці населяли фантастичними істотами хату, ріки, поля і ліси. Таким чином наші предки складали уявлення про Всесвіт і визначали своє місце в ньому. Чи пам'ятаєте ви, що це були за духи та істоти? Пропонуємо вам пригадати міфологію та відгадати у кого вірили наші пращури.

У Вінницькому краєзнавчому музеї зберігається 24 монетних скарби, знайдених на території області Найперший скарб з’явився в музеї у 1948 році, останнє надходження — у 2014 році. Офіційно найбільший монетний скарб знайшли у селі Гопчиця Погребищенського району.

Фільми про Різдво та Новий рік – невід'ємний атрибут зимових свят! Зібрали найкращі комедії для всієї родини, які дарують святковий настрій. Спробуйте здогадатись по гіфці їх назви.

Спробуйте пригадати шкільну програму та відповісти на кілька питань, пов'язаних з Вінницею.

Щоб дізнатися, якою буде погода, достатньо просто подивитися прогноз, складений професіоналами. Але що робити, якщо у вас відключили електрику в будинку? Телевізор і радіо не працюють, а на мобільному закінчилися гроші, щоб "поритись" в інтернеті. Перевірте, чи зможете ви обійтися без синоптиків.

Українські гумористичні передачі 90-х – невичерпна тема для розмови! Харизматичні герої та непередбачувані перипетії в улюблених програмах дитинства змушували нас реготати до сліз. Ловіть порцію ностальгії, яка неодмінно розвеселить! Спробуйте згадати, як називались популярні телепрограми.

Українці світу відзначають День української писемності та мови, однієї з найкрасивіших і наймилозвучніших у світі, 9 листопада.  А ви добре знаєте українську мову? Перевірте це за допомогою невеликого тесту. 

keyboard_arrow_up