Тести

До річниці створення вінницького трамвая журналісти 20minut.ua підготували тест з 14 питань. Впевнені що все про нього знаєте? Тоді перевірте себе! 

Якщо ви вінничанин, то скоріш за все знайдете, де у місті знаходиться Корея, Париж, Тяжилів.  Але ось чи зможете знайти на мапі ДПЗ або Чорнобиль? Садки зі Свердловським масивом не переплутаєте?  Перевірте себе, чи добре знаєте, з яких районів складається місто.

Українці населяли фантастичними істотами хату, ріки, поля і ліси. Таким чином наші предки складали уявлення про Всесвіт і визначали своє місце в ньому. Чи пам'ятаєте ви, що це були за духи та істоти? Пропонуємо вам пригадати міфологію та відгадати у кого вірили наші пращури.

Від учора, 10 вересня, триває онлайн святкування Дня міста. А чи добре знаєте ви історію Вінниці? Перевірте свої знання тестом з 10-ти питань.

Що ви знаєте про легені міста? Пройдіть тест від 20minut.ua і дайте відповідь на 10 питань!

У різний час наше місто ставало домівкою для людей, які прославилися на всю Україну та увесь світ. Впевнені, що знаєте всіх відомих вінничан? Спробуйте вписати правильні відповіді на те, що ми зашифровували в клітинках.

Спробуйте пригадати шкільну програму та відповісти на кілька питань, пов'язаних з Вінницею.

Перший кінотеатр, перший ліфт та перший маршрут тролейбусу. Чи добре ви знаєте історію Вінниці? Пройдіть тест і дізнайтесь наскільки хороший з вас краєзнавець.

Народне свято Івана Купала святкують з вечора 6 липня до вечора 7 липня. І природа нас цього ранку вже привітала сильними зливами у Вінниці. А чи добре ви знаєте традиції та повір’я, які склалися на святкування Івана Купала? Проходьте наш тест.

Базари у Вінниці мають багату історію: деякий час вони заповнювали ледве не увесь проспект Коцюбинського. Впевнені, що знаєте все вінницькі ринки?  Спробуйте вписати правильні відповіді на те, що ми зашифровували в клітинках

keyboard_arrow_up