Чуттєва і пристрасна постановка 16+, яку вінничани побачать 14 лютого у театрі імені Садовського, вразить кожного, хто коли-небудь кохав. Легендарна вистава, у якій гратимуть всього двоє акторів, здивує грою світла і тіней, чарівним поєднанням пластики і музики, та подарує сучасний погляд на одне з найвідоміших оповідань Чехова — «Дама з собачкою».

Новини Вінниці на 20хвилин
❗ Коротко про головне — долучайся до нашого Telegram-каналу: https://t.me/vn20minut

Уявімо гіпотетичну ситуацію, коли з тих або інших причин вінничанам потрібно буде на якийсь час укритися у безпечному місці. Тому зазирнімо за лаштунки міських підвалів та бомбосховищ. Перевіримо, чи актуальною є інформація про укриття з сайту управління ДСНС. Запитаймо, як міська влада приводить до ладу захисні приміщення. І дізнаємося, чи пустять нас у разі небезпеки в бункери міських підприємств.

Gordon Flash
Ви що там зовсім журналюги совість втратили? таку статью робити платною коли війна??? не дарма кажуть що це друга древня професія. ви ще ті повії

Минулого тижня у Вінниці відбувся кастинг конкурсу краси «Міс Вінниця 2022». Як проходитиме підготовка дівчат і які сюрпризи організатори готують на фінал 6 березня — читайте далі. 

Алла Скалацька
Ну це вже більше схоже на "Стрептизерка Вінниця", тому що "МіС"- це щось жіноче, вишукане, екстравагантні, елегантне!!! А нашій еліті хочеться натуральні голі зади вибирати! Кому потрібен розум, краса, смикалка, жіночність.  Таке враження що вибирають якесь голе тіло, а не представницю жіночності, ніжності та краси!!! Людство деградує #

Радісні емоції учасників та справжній гоночний азарт взимку. Де це все можна було відчути? На велогонках Goldsprint, які відбувалися у Вінниці 30 січня. Показуємо, як все відбувалося. 

Новини Вінниці на 20хвилин
❗ Коротко про головне — долучайся до нашого Telegram-каналу: https://t.me/vn20minut

Наслідуючи країни ЄС міська влада проголосила «Зелений курс». Він передбачає зменшення шкідливого впливу на природу. План розписаний на це десятиріччя, до 2030 року. У ньому і про зменшення кількості авто, і про створення зеленого каркаса міста. То як планують зберігати та покращувати екологію міста?

Ирина Ирина
Свет подорожает

Практично всім подобаються яскраві виступи черлідерок під час змагань з американського футболу та інших видів спорту. Але мало хто здогадується, що за цією легкістю і шармом стоїть важка тренувальна праця спортсменок та їхніх тренерок. Про закулісся черліденгу журналісту «20 хвилин» розповідає тренерка молодіжних команд «Vinwolves Cheerleades» Ірина Паламарчук.

Новини Вінниці на 20хвилин
❗ Коротко про головне — долучайся до нашого Telegram-каналу: https://t.me/vn20minut

Знайшли рекламні оголошення дореволюційної Вінниці за 1911 рік. У них пропозиції купити різні товари та замовити послуги від вінницьких майстрів. Цікавим є й міська навігація того часу: замість адрес, де знаходяться магазини, вказані прізвища власників будинків та назви вулиць, що можуть бути незрозумілими нинішнім жителям міста.

Алла Кривонос
Одни евреи.

Кожна жінка бажає мати неперевершений вигляд у будь-якому віці. Сучасні чоловіки теж не пасуть задніх. Тому, щоб зберегти красу і молодість, у косметології широко використовують ін'єкційні методи. За допомогою сайту top20.ua дізналися, яка ціна на уколи краси у Вінниці.

Аліна Вінниця
Ну от нафіга.......

У садибі капітана Длуголенського нині знаходиться Вінницька дитяча художня школа. Історики розповідають про легенди і власника «будинку-корабля», який сотню років тому звів знаний зодчий Григорій Артинов. Коли збираються реставрувати пам’ятку архітектури на Магістратській?

AK
Вчився 4 роки у тій художці, тотім діти вчились і ніразу її ніхто "кораблем" не називав.

Меморіальну дошку у пам'ять про керівника Подільської губернії часів Української Народної Республіки (УНР) Федору Сумнєвичу відкрили у Мурованих Курилівцях. Реконструктори з Вінниці відтворили події одного з боїв армії УНР з більшовиками. Кому вдалося встановити ім’я ще одного патріота краю?

На Соборній можна зустріти двері з хитромудрим різьбленням, кованими візерунками та облупленою фарбою. Вони ніби повертають нас в минуле. Пропонуємо вгадати по фото, де розташовані ці двері та куди вони ведуть або вели.

Віктор Рибко
Звичайно, це цікавий тест. Але краще б міська влада провела тест на тему:  На яких будинках в центрі міста облуплені, непофарбовані фасади. А то,коли ідеш гуляти з гостями і розказуєш їм про саме комфортне місто України, то відчуваєш,,іспанський сором".

Щодня у ЗМІ з’являються сотні публікацій про Вінницю. Однак не всім їм варто вірити. Ми підготували тест з десятьма питаннями про наше місто. Хочемо, аби ви пройшли його і спробували відрізнити правду від фейків.

Артур Кисляченко
Єдина помилка - питання про стадіон. А такі плани дійсно є! У керівництва вінницької "Ниви" і озвучені вони були недавно. Навіть місце уже знайшли. Хіба Гавришівка не є частиною Вінниці? Ну тоді все вірно - по фактажу. Але все одно шкода, що не 10/10)))

Хоч раз в житті все буває. Випадкова зустріч, раптове бажання, яке накриває з головою. А потім незнайома людина у ліжку... Втім, чесно кажучи, то одноразовий секс, який не завжди говорить про пристрасть. Часом це чистий розрахунок або крок заради експерименту чи помсти. Або просто, щоб галочку поставити. Та залежно від мотиву — будуть і наслідки. Які? Давайте розбиратись.

Чоловік
В будь якому випадку корисно для простати

Перше «пришестя» більшовиків вінничани запам’ятали надовго: терор, суцільні грабежі і оголошення «ворогом» кожного другого без жодних судів і слідства. Яким було місто у непростий 1918 рік? Чи є імена героїв Крут, пов’язані із Вінницею? І чим може відгукнутися нинішня тенденція скорочення уроків історії у вузах, «20 хвилин» розказали відомі вінницькі історики.

Однією з ТОП-тем минулої осені було знесення легендарного вінницького готелю. Незабаром на його місці з’явиться мультифункціональний комплекс з апартаментами, офісами, комерційними приміщеннями та новим готелем.

Вася Василишин
Тварі тільки вміють валити

Відібрали п’ять найбільш старовинних пам’яток архітектури нашого міста та подивилися, в якому стані вони знаходяться.

Щодня у соцмережах з'являються нові фотографії, що показують міські ритми, мальовничі пейзажі, незвичайні споруди або пам'ятники, а також яскраві події з життя Вінниці. Дивіться нашу добірку кращих фото з Instagram тижня, що минає.

Стрибнути з мосту у річку Сіб у Гайсині вирішив 16-річний юнак. Сталося це о пів на другу ночі 28 січня. Врятувала його дівчина, вона до приїзду поліцейських утримувала завислого над водою хлопця. Журналіст 20minut.ua розшукав рятівницю і поспілкувався з нею.

Аліна Синенька
Оля Пальчик напевно поки поліція їхала то сили вже меншало , тому з останніх сил

«Мене позбавили права на якісну воду», — це слова однієї нашої читачки, яка зателефонувала до редакції. Вони якнайкраще ілюструють настрої містян, які через раптове закриття сотень акваматів залишилися без доступної питної води. Ми продовжуємо розбиратися у цій темі. Дізналися у власника водоматів, чи можливий підвіз води в цистернах та який вихід із нинішньої ситуації він бачить? Поговорили з очільницею профільного департаменту про причини демонтажу водоматів, перспективи появи на їх місці нових та вірогідність повернення на ринок компанії «Долина-Плюс».

Читач19
Головний підор міста ніяк не нажреться
keyboard_arrow_up