Поєднання дому і офісу. П’ять причин почати працювати у «Артинові» вже сьогодні (Новини компаній)

Поєднання дому і офісу. П’ять причин почати працювати у «Артинові» вже сьогодні (Новини компаній)
фото з сторінки креативного простору
  • Від початку карантину багато людей перейшли на дистанційну форму роботи, проте далеко не всім з нас комфортно працювати віддалено.
  • На щастя, є хороша альтернатива роботі в офісі та вдома — коворкінг, а саме креативний простір «Артинов».
  • Розповідаємо, в чому основні переваги цього місця, кому воно підійде та як скористатися всіма його можливостями вже зараз.

Креативний простір «Артинов» знаходиться у самому центрі Вінниці, неподалік від Вежі. Зайшовши у коворкінг, мимоволі відчуваєш дух творчості. Ось там — хтось консультується з психологом, за сусіднім від них столиком двоє хлопців розробляють веб-сайти, а ще за кілька метрів дівчина грає на фортепіано, але в наушниках, щоб не заважати іншим. І всі ці, здавалося б не схожі одна на одну речі, можуть гармонійно співіснувати під одним дахом. Дахом коворкінгу «Артинов».

Та давайте по черзі. Перш за все, давайте з’ясуємо, що таке цей «коворкінг»? Якщо коротко, то так називають сучасну та комфортну альтернативу офісам, яка позбавляє вас зайвих клопотів.

— Коли «Артинов» тільки відкривався, п’ять років тому, чимало людей взагалі не розуміли, що таке коворкінг, — розповідає управляючий креативним простором Денис Чернуха. — Хтось думав, що це просто заклад і не розумів, чому ж потрібно платити за вхід. Коворкінг — це «гнучкий офіс», його колись придумали люди, які не могли працювати вдома чи в офісі через всім відомі причини, як, наприклад, складність концентрації виключно на роботі чи офісна одноманітність, яка з часом починає дратувати.

Ось так і виникла альтернатива — коворкінг, локація, де ви маєте якісний інтернет, комфортне середовище для роботи, безлімітний чай і можливість у будь-який момент замінити стілець на м'який пуф. Ви платите лише за час перебування, за що отримуєте зручні умови для роботи. Основні клієнти коворкінгу — фрілансери і ті, хто працює віддалено. Найчастіше — це IT-спеціалісти, веб-дизайнери та програмісти.

Хоча, серед тих, хто працює в «Артинові», наприклад, є дівчина, яка працює в Uber. До неї приходять клієнти-водії, щоб підписати контракти. Вона має своє місце, і їй зручно працювати у нас, бо ми знаходимося в самісінькому центрі.

Попрацювавши в «Артинові» впродовж дня ми виділили для себе основні переваги коворкінгу, як місця для роботи сучасної людини. Далі — п’ять причин, чому вам буде комфортно працювати тут вже сьогодні.

Зменшення буденних турбот та дружня атмосфера

Перша перевага, яку ми помітили, працюючи в «Артинові» — відсутність сторонніх клопотів. Приміром, вам не потрібно думати про прибирання, оплату комунальних послуг, достатню кількість паперу в принтері, каву або чай чи будь-які інші господарські дрібниці. Тим не менш, усі ці дрібниці впливають на наше налаштування на роботу. Звільнившись від подібних турбот, натомість  можна приділяти більше часу та енергії розвитку своєї справи.

У «Артинові» ви можете сидіти за своїм робочим місцем, а якщо втомитесь - пограти в ікс-бокс, пересісти на м'який пуф чи випити чашечку кави в іншій кімнаті. Останніх, до слова, у креативному просторі чимало.

«Артинов» має два поверхи. Перший — основний зал, де кожен може працювати, але без закріпленого місця. При вході вас зустріне привітний адміністратор і завжди допоможе у вашому питанні, а якщо ви прийшли вперше, то вам можуть провести екскурсію.

На першому поверсі ще кілька кімнат, крім основної зали, є переговорна з фліпчартами та маркерними дошками. Крім того - ікс-бокси, настільні ігри, безкоштовні чай, вода та окрема кухня з мікрохвильовкою і холодильником.

Ви також можете придбати абонемент на другий поверх і закріпити за собою місце, навіть поставити стаціонарний комп'ютер, а також облаштувати ваше робоче місце за смаком. Крім того, на другому поверсі у вашому розпорядженні  будуть персональна шафа, душ, кухня, переговорні кімнати.

Сюди не рекомендують приходити тим, чия робота пов'язана з безперервними телефонними дзвінками, адже переважно на цьому поверсі люди занурені у свою роботу, і тут панує тиша. Там, крім основної зали коворкінга, є переговорні, повноцінна кухня, душова кімната, гардероб, два скайп-руми (з чудовою звукоізоляцією) та кожен, у кого є абонемент на місяць, має особисту шафку.

— «Артинов» — це далеко не просто заклад, де можна попити кави і посидіти за ноутбуком. Це місце розвитку. Саме тому виникло наше гасло: «Тусуйся, спілкуйся, розвивайся», — каже Денис Чернуха. — У «Артинові» прививається любов до міста та нові цінності. Ми намагаємось зберігати істинне розуміння коворкінгу. Сучасні коворкінги відходять від цієї моделі традиційного коворкінгу. А ми намагаємося зберігати атмосферу.

Зручне розташування

Розташування для коворкінга не менш важливе, ніж хороший інтернет. Як ми вже говорили, «Артинов» буквально знаходиться  у самому центрі міста. Саме таке розташування було обрано, оскільки зручне місце, хороша транспортна розв’язка та розвинена інфраструктура – це непорушні основи успішності роботи коворкінгу. У «Артинові» це розуміють.

Тут в пішій доступності є термінали, банки та заклади громадського харчування. В обідню перерву ви можете спокійно встигнути забігти у спортзал, піти на шопінг чи в ресторан.

Нетворкінг, знайомства та партнерства

Однією із ключових переваг роботи у коворкінгу є нетворкінг, тобто встановлення ділових зв’язків. «Артинов» є місцем, де налагоджуються нові ділові контакти, народжуються бізнес-ідеї та запускаються успішні кампанії.

— Нетворкінг — це те, що заряджає. У нас є багато історій успішного нетворкінгу. Наприклад, якось до нас прийшла дівчина-дизайнерка, вона малювала афіші і ми почали з нею співпрацювати. За якийсь час вона стала викладачкою нашої школи з графічного дизайну, а також продовжує робити для нас афіші, — розповідає Денис. — Найбільша цінність, як на мене, в коворкінгу це те, що ти потрапляєш у вир нетворкінгу і знайомишся в неймовірними людьми. От, наприклад, у нас є Юра, який чотири останніх роки кожного тижня проводить англійський Speaking club. Він на цьому не заробляє жодних грошей, але робить це для розвитку «Артинова» і Вінниці. Таких людей є справді багато, і це надихає.

У креативному просторі під час живого спілкування активні вінничани можуть знайти можливості для спільної роботи і співпраці. Як розповідає Денис, тут стають друзями, знаходять кохання, нову роботу чи захоплення.

Невеликі витрати за вагомі переваги

Перша година у «Артинові» коштує 35 гривень, кожна наступна — 25. Денний абонемент вартуватиме 120 гривень, а тижневий —  700.

Як ми вже вище розповідали, у «Артинові» є два поверхи. Працювати на першому дешевше, місячний абонемент там коштує 1 500 гривень. А на другому — 2 000.

— Ми не говоримо, що нижній зал гірший, бо він дешевший. Я особисто працюю тут, бо мені подобається, коли завжди є рух людей і присутній робочий гамір, — каже Денис. — Є, звичайно, люди, яким потрібне закріплене робоче місце і тиша, і їм краще підійде робота на другому поверсі «Артинова».

Простою арифметикою можна дійти висновку, що вигідніше в «Артинові» купувати абонементи мінімум на тиждень, а ще краще на місяць. Оскільки, якщо розділити місячний абонемент за 1 500 гривень на 30 календарних днів, то виходить лише 50 гривень у день. Тож, враховуючи всі переваги креативного простору, можна зрозуміти всю вигоду.

Івенти, які хочеться відвідувати

«Артинов» унікальний ще й тим, що, крім класичного коворкінгу, тут є й багато всього.

В креативному просторі за роки його існування вже з‘явилися постійні проекти. Зокрема, Artinov School, де можна вивчати графічний дизайн, програмування та іноземні мови. Працює й туристична агенція Артинов Travel, яку відкрив хлопець, який просто приходив працювати у креативний простір, і згодом сам запропонував започаткувати у «Артинові» напрямок туризму. Щовихідних у просторі влаштовують іспанський, французький, англійський та німецький Speaking club, а також можна відвідувати заняття з фітнесу чи орендувати затишну Artinov Villa, яка знаходиться у Вінницькій області .

До пандемії чи не щодня у креативному просторі проводили заходи. Серед іншого, тут вінницькі молоді письменники можуть презентувати свою книгу чи музична група, яка записала альбом, може влаштувати свій перший виступ. Сьогодні також постійно відбувається різноманітні творчі івенти. Приємним бонусом для коворкерів «Артинова» є те, що вони можуть відвідувати всі заходи простору безкоштовно.

Де їх знайти?

«Артинов» знаходиться за адресою: вулиця Миколи Оводова, 22. Телефон: (093) 226-22-32 та (097) 899-47-47. За новинами креативного простору можна слідкувати на сайті та у Facebook і Instagram коворкінгу.

Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
22:00 ТОП новин тижня: найцікавіше на 20minut.ua від 1 по 8 березня, що ви могли пропустити 20:06 На Вінниччині зник 13-річний Руслан Чеботаєв. Хлопчика немає вже третій день photo_camera 19:01 Що очікує долар, євро та рубль наступного тижня (8 - 14 березня)? 18:00 Рекорду бути! Юні вінничани намалювали 20 казкових сюжетів піском у прямому ефірі play_circle_filled photo_camera stars Від читача 13:42 Токсикоз під час вагітності: як допомогти собі 17:52 Завтра розпочинається Масляна. Рецепти найсмачніших млинців 17:05 Вихід із складних ситуацій: гороскоп на тиждень з 8 по 15 березня 16:10 Не про тюльпани: якою буде перша мирна акція за права жінок у Вінниці? photo_camera 16:00 Це важливо знати: як правильно мити руки та скільки часу на це витрачати? 15:15 В яких країнах Європи та як святкують 8 березня (ОПИТУВАННЯ) 14:15 Дев'ять годин без світла. Кого наступного тижня торкнуться планові відключення? 13:15 Вакцинація від COVID-19: на Вінниччині вже 660 людей зробили щеплення 12:49 Від COVID-19 в цьому тижні померли 45 мешканців Вінниччині. Дані по Вінниці та районах 12:15 Вінницьке льодове побоїще й військова хитрість Івана Богуна. Деталі розповідає Олександр Федоришен play_circle_filled stars 11:54 ДТП на залізничному переїзді: дизельпоїзд протягнув ВАЗ близько 200 метрів 11:16 Смертельні ДТП, Міс Вінниця 2021 та інше важливе за 6 березня на 20minut.ua 10:19 Жовтий рівень небезпеки: на Вінниччину насувається штормовий вітер 10:00 Вінниця в Instagram. Кращі фото вінничан за перший тиждень березня photo_camera stars 09:35 У цей день вітайте Пилипа. Історія, заборони і прикмети 7 березня 09:10 Інформація про COVID на 7 березня: на Вінниччині за добу виявили 587 випадків
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up