На Вінниччині завершився міжнародний проект з розвитку молодіжного підприємництва (Новини компаній)

На Вінниччині завершився міжнародний проект з розвитку молодіжного підприємництва (Новини компаній)
  • Вінницька обласна Асоціація органів місцевого самоврядування спільно з партнерами України, Грузії, Азербайджану, Італії, Польщі та Франції, завершила реалізацію проекту «Спільні зусилля з об’єднання мереж підприємницької молоді із сільської місцевості», що фінансується Європейським Союзом в рамках програми Erasmus+.

Мета проєкту: зниження рівня безробіття та сприяння розвитку підприємницького потенціалу сільської молоді в країнах Східного Партнерства.

Так, 08 вересня відбулися відразу два фінальних заходи:

  • Міжнародна фінальна онлайн конференція за участі всіх партнерів, молоді та зацікавлених сторін з України, Бельгії (Брюссель), Грузії, Азербайджану, Італії, Польщі та Франції для закріплення та обговорення результатів і наслідків проєкту.
  • Локальна фінальна конференція у м. Вінниця за участі молоді, менторів, членів Комітету стейкхолдерів, представники обласної Ради, Вінницької ОДА, ЗВО, Вінницького обласного Центру зайнятості.

Отже, рамках проєкту досягнуто наступних результатів:

1. Створено потужну базу для навчання молоді в напрямі започаткуння та розвитку молодіжного підприємництва в сільській місцевості та малих містах

  • Розроблено міжнародну навчальну веб-платформу проекту «JOURNEY» https://journeyeplus.eu/uk . 
  • Розроблено навчальний онлайн-курс, який є абсолютно безкоштовним і знаходиться у вільному доступі для всіх бажаючих – на платформі https://journeyeplus.eu/uk
  • Підготовлено потужних експертів, оскільки 21 ментор з України, Грузії, Азербайджану пройшов підготовку та навчання від провідних європейських експертів та практиків з Італії та Польщі щодо розвитку молодіжного підприємництва, підтримки молоді та надання консультаційних послуг та проведення навчальних заходів з тем, що стосуються діяльності проекту.
  • Створено 6 клубів молодих підприємців у територіальних громадах області та м. Вінниці, на базі яких проведено навчальні тренінги з розвитку підприємництва

2. Озброєно необхідними знаннями та навичками близько 100 молодих людей котрі розвивають або ж лише планують започаткувати власну справу

  • Проведено 3-денний онлайн тренінг для молоді з сільської місцевості від експертів з розвитку бізнесу з Італії, Франції та Польщі та 2-денне навчання з бізнес-планування, створення та реалізації власних бізнес-ідей для молодих людей з Вінницької області за участі менторів та національних експертів.

3. Створено майданчик для обміну досвідом між молодими підприємцями на локальному та міжнародному рівнях, започатковано нові знайомства

  • Організовано автобусного бізнес-туру у Вінницькій області 30 молодих людей долучилися до огляду успішних прикладів розвитку молодіжного підприємництва в сільській місцевості  в рамках.
  • Організовано Міжнародний молодіжний онлайн обмін, учасниками якого стали 21 молода людина з України, Грузії та Азейбарджану (7 молодих людей з Вінницької області), які успішно пройшли всі етапи проекту підготували та захистили свої бізнес-моделі.

Також для підтримки молодих підприємців  області створено Комітет Стейкхолдерів.

Понад  350 молодих людей з України, Грузії, Азербайджану в рамках проєкту стали учасниками Клубів молодих підприємців, долучилися до заходів проєкту, отримали безцінний європейський досвід та нові можливості для розвитку власного підприємницького потенціалу. Близько 900 учасників долучилися до навчальної платформи та навчального курсу проекту.

«Цей проект фінансується за підтримки Європейської Комісії. Ця публікація відображає лише погляди авторів, Комісія не несе відповідальності за використання інформації, що міститься в ній»

15:55 Новий розподіл карантинних зон. У червону переходять ще сім областей 14:51 У Вінниці банда налагодила схему продажу фіктивних COVID-сертифікатів play_circle_filled 14:46 Інтелектуали та політики вдруге зберуться на форум Re:Open Zakarpattia 2021 (Новини компаній) 13:53 Зійшли з рейок вагони потягу Козятин-Фастів. Попереджують про затримку рейсів Від читача 10:03 Збір коштів на лікування 13:18 «Знає, що дітей вакцинують пфайзером». У Калинівці отримав щеплення 16-річний юнак 12:58 Підозрюють у крадіжці. Поліція розшукує 33-річного Сергія Васюру 12:01 «Платна дорога» та червоно-біла «зебра». З 1 листопада вводять нові правила дорожнього руху 10:56 Важливе за 27 жовтня на 20minut.ua. Найцікавіші новини,  які ви могли пропустити 10:02 Невелике потепління та похмурий день. Прогноз погоди на 28 жовтня 09:53 Сергій Борзов: Шість мостів відновлять на Вінниччині у 2021 році (Пресслужба ОДА) 08:59 В Україні +26 071 новий випадок COVID. Це втричі більше, ніж цього дня рік тому 08:08 У цей день вітайте бабусь та дідусів. Історія, традиції та забобони 28 жовтня 23:06 «Цей камінь світиться на Великдень». Допоможіть обладнати підхід до ритуальної скелі 21:04 Шість простих порад. Як підтримувати імунітет в холодну пору року? 21:00 «Ще не вистачало, щоб я їх боявся». Запитали у вінничан, чи довіряють вони поліції stars 20:20 «Здається, я писав завжди». Що відомо про життя і творчість Євгена Гуцала play_circle_filled photo_camera stars 19:34 Як можна оформити та отримати пенсію, якщо ви втратили документи 18:25 Куди «дивляться» камери фіксації порушень, через які водіям надсилають штрафи photo_camera stars 18:10 Пофарбували не в той колір. Неякісні послуги в салонах краси та Як отримати за них компенсацію? stars
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up