«Молодіжна сила на шляху до змін» - форум у Вінниці з відкритим діалогом (Прес-служба Слуга Народу)

«Молодіжна сила на шляху до змін» - форум у Вінниці з відкритим діалогом  (Прес-служба Слуга Народу)

У Вінниці провели регіональний молодіжний форум, організований командою «Зе Молодіжка» за участі молодих людей з громад Вінниччини, Харківської, Луганської, Херсонської областей, Маріуполя.

Захід розпочали з виконання Гімну України.

Народна депутатка України, голова Вінницької обласної організації політичної партії «Слуга Народу» Ірина Борзова та народний депутат України голова «Зе Молодіжки» Олександр Санченко, наголосили, що українська молодь патріотична, під час війни долучається до волонтерства, допомагає ЗСУ і стає на захист країни.

«У рамках форуму ми об’єднали активну молодь Вінниччини, студентів різних навчальних закладів, лідерів студентського самоврядування, представників молодіжних організацій для відкритого діалогу з представниками влади, обміну досвідом, напрацювання спільних програм молодіжної політики у Вінницькій області. Для об’єднання зусиль на шляху до перемоги України», - зазначила Ірина Борзова.

Ведучим форуму був Олександр Теренчук.

Під час форуму відбулися панельні дискусії у форматі відкритого діалогу.

Діалог з владою

Молодь напряму ставила питання начальнику Вінницької ОВА Сергію Борзову. Питали про роботу військової адміністрації, про найважчий день від початку повномасштабної війни та цікавились про його студентські часи.

Бренд місцевого самоврядування для розвитку молоді

Народні депутати, начальник ОВА, депутат Вінницької міської ради Олександр Теренчук, голова Могилів-Подільської громади Геннадій Глухманюк та депутат Вінницької обласної ради Євгеній Шаповалов розповіли молодим людям про функції виконавчої, законодавчої влади, органів місцевого самоврядування, та хто за що відповідальний.

Під час заходу привітали і нагородили найкращих спортсменів з Вінниччини, чемпіонів України, - Ігоря Ковтуна, Ірину Чесалкіну, Маріну Чорну, Сергія Колесника, Вікторію Липницьку, Валерія Якушева.

Лідерство в органах студентського самоврядування

Учасниками панельної дискусії виступили лідери студентського самоврядування начальних закладів, які розташовані у Вінницькій області – медичного, педагогічного, технічного, аграрного університетів, ДоННУ ім. Стуса і харківського університету внутрішніх справ. Молоді люди розповіли про свої навчальні заклади, роль студентського самоврядування, ідеї, ініціативи та проєкти, які вдалось реалізувати на допомогу ЗСУ.

Долучення молоді до відновлення країни

В рамках панельної дискусії представники громадянського суспільства, молоді люди, які створили громадські організації ділись досвідом та обговорювали, як змінився вектор їх діяльності з 24 лютого 2022 року. Розповідали, які проєкти вдалось реалізувати, та головне – ділились баченням про майбутнє України.

Вплив соціальних мереж на комунікацію

У сучасному світі соціальні мережі забирають багато вільного часу, який можна використовувати з користю. Але свідомі блогери не демонструють «успішний успіх», а власним прикладом показують, що свою діяльністю можна і треба використовувати для підтримки сил оборони і підтримки країни.

Цвітана Козир - блогерка-мільйонниця в YouTube, Олександр Ляшко - військовий журналіст при прес-центрі ЗСУ, Михайло Паламарчук - ютуб-інтерв’юер поділились історіями розвитку персонального бренду в соціальних мережах. Кожен з них розповів, як знайти баланс між волонтерством та звичайним повсякденним блогом. Вони закликали молодих людей не стояти осторонь проблем, адже якщо є аудиторія в соціальних мережах, то варто об’єднувати зусилля заради перемоги України.

keyboard_arrow_up