Конкурс творчості “Подарунок від Святого Миколая” завершено. Редакція та партнери привітали переможців (партнерський проєкт)

Конкурс творчості “Подарунок від Святого Миколая” завершено. Редакція та партнери привітали переможців (партнерський проєкт)
  • 4 грудня завершився конкурс творчості “Подарунок від Святого Миколая”, де діти креативно та творчо зображали День Святого Миколая у малюнку, поробці, творчому листі до Миколая, вірші та отримали подарунки від партнерів та редакції.

Завжди напередодні новорічних свят хочеться дива. Для кожного українця справжнє диво зараз – щоб настав мир і захисники повернулись додому, до своїх сімей. А для дітей справжнє диво, то подарунки від Миколая!

Сайт 20 хвилин оголоcив конкурс творчості “Подарунок від Святого Миколая”, де діти мали можливість креативно та творчо зобразити День Святого Миколая у малюнку, поробці, творчому листі до Миколая, вірші... та отримати подарунки від партнерів. Автори найкращих робіт (які набрали найбільше голосів) отримали спеціальні призи від партнерів конкурсу, а решта - квитки до кінотеатру:

Подарункові різдвяні набори пастили і фріпсів від Крафтової майстерні Tasty jar

Сертифікатів на комплекс: гігієна + консультація дитячого стоматолога + консультація ортодонта з плануванням лікування + щітка та зубна паста для дитини після гігієни та набори: паста та електрична щітка ORAL-B від медичного центру стоматології  Профі Дентал

Сертифікати в аквапарк від Комплексу оздоровлення та відпочинку Аквапарк «Маяк»

Квитки до кінотеатру

Редакція 20 хвилин та партнери вдячні вінничанам за участь. Слідкуйте за нашими новинами та конкурсами, приймайте участь та отримуйте подарунки.

keyboard_arrow_up