Клініка проф. Наталії Осовської: інноваційні методи лікування серцево-судинних захворювань (Новини компаній)

Клініка проф. Наталії Осовської: інноваційні методи лікування серцево-судинних захворювань (Новини компаній)

Запорука нашого життя — здорове та сильне серце. Тому сьогодні хочемо розповісти вам про клініку, яка піклується про серця своїх пацієнтів — клініку проф. Наталії Осовської.

Професор Наталія Осовська є лікарем в четвертому поколінні, має більш ніж 20 років практичного досвіду за плечима, а також паралельно працювала над своєю науковою кар'єрою, внаслідок чого є шанованою лекторкою та має у творчому доробку понад 200 наукових статей, в т.ч. в закордонних журналах, 5 монографій, патенти на винаходи, учнів кандидатів наук.

В чому полягають переваги клініки професорки Наталії Осовської?

Розповідає засновниця центру.

  1. Професіоналізм лікарів. На прийомі у нашій клініці на вас чекаю я, доктор мед.наук, професор Наталія Осовська та мої учні, лікарі-кардіологи вищої категорії.
  2. Консиліум. У нас є постійний консиліум: я призначаю методи обстеження, мої колеги виконують їх, коли не впевнені – я приєднуюся до виконання досліджень. Далі ми колективно обговорюємо проблеми пацієнта, призначаємо лікування, що допомагає оглянути ситуацію пацієнта з різних боків та мінімізує можливість лікарської помилки.

  1. Швидкість запису на прийом. Ми не змушуємо чекати пацієнтів – на прийомі постійно три кардіологи, тому запис максимум за 1-3 дні.
  2. Повний спектр досліджень. Ми маємо повний спектр інструментальних досліджень серцево-судинної системи, що економить час та ресурси наших пацієнтів.
  3. Спекл-тренінг ЕхоКГ. Метод дослідження СТЕхоКГ (неінвазивна коронарографія) — наша спеціалізація. Це дослідження, регламентоване Європейськими та Американськими рекомендаціями для діагностики ішемії. Ми робимо це дослідження за потреби кожному пацієнту.

  1. Ми постійно на зв'язку! Пацієнт, який отримав заключення, може спілкуватися з адміністратором центру в месенджерах, ставити запитання щодо лікування та самопочуття лікарям, у яких він лікується. Кожна з нас в кінці робочого дня відповідає на запитання пацієнтів в телефонному режимі. Якщо потрібна термінова консультація, негайно реагуємо. 

Наш пацієнт ніколи не залишається наодинці зі своєю проблемою.

Чекаємо на вас у нашій клініці!

Працюємо щодня з понеділка по п’ятницю, з 9.00 до 17.00

Сайт: osovskacardio.vn.ua
Інстаграм: osovska.cardio
Фейсбук: osovska.cardio
Запис за телефоном: +38(050) 784 42 91
Знаходимося за адресою: м. Вінниця, вул. Пирогова 52а, 4 поверх (Конекс)

keyboard_arrow_up