ФДМУ виставив на приватизацію частину адмінбудинку на Вінниччині (Новини компаній)

ФДМУ виставив на приватизацію частину адмінбудинку на Вінниччині (Новини компаній)

Для держави приватизація об’єктів, які не використовуються, — це можливість збільшити надходження до бюджетів і залучити інвестиції під час війни. Так, з вересня 2022 року від приватизації державного майна через «Прозорро.Продажі» вдалось залучити 5,7 мільярда гривень.

У смт Теплик Гайсинського району Вінницької області можна приватизувати частину адмінбудинку. Будівля розташована на вулиці Франка, 2а.

Загальна площа державного об’єкта — понад 280 квадратних метрів. До складу лоту входять підвал та гараж, кабінети, вбиральня, побутова кімната та коридор. Усе це у підвальній частині, на 1-му та 2-му поверхах будівлі.

Тут цегляні стіни, шиферне покриття та бетонна підлога. Є електрика. Водопровід, каналізація, газопровід та опалення — відсутні. Стан приміщень оцінюють як задовільний. 

Початкова ціна продажу — понад 717 тисяч гривень. Подавати цінові пропозиції можна до 2 червня. Аукціон відбудеться 3 червня.

Як відбуваються торги через «Прозорро.Продажі»?

В онлайн-аукціоні можуть взяти участь як фізичні, так і юридичні особи. Зареєструйтесь на одному з майданчиків, акредитованих на «Прозорро.Продажі» (перелік знайдете на сторінці оголошення).

Підготуйте необхідний пакет документів, подайте заявку на участь і запропонуйте свою ціну за об’єкт. Оплатіть гарантійний та реєстраційний внески.

Після перевірки документів переможець аукціону протягом 20 робочих днів сплачує вартість лота й підписує договір.

Цю статтю створено завдяки підтримці американського та британського народів через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) та Управління закордонних справ, Співдружності та розвитку (UKaid). Погляди та думки авторів, висловлені у цих публікаціях, не обов’язково відображають погляди USAID, уряду США, UKaid або уряду Сполученого Королівства.

keyboard_arrow_up