Знову втрати на фронті: до «небесного війська» долучились троє вінничан

- Захищаючи Україну загинули військові Ярослав Войтенко, Олег Машталєр та Вадим Провоторов.
— 24 листопада 2024 року перестало битися серце ще одного нашого Захисника, жителя села Сокілець – Ярослава Войтенка, 14.03.2001 року народження, — повідомляють на сторінці Немирівської міської ради.
Війна забирає цвіт нації, у вічність ідуть найкращі сини України. Скільки горя та втрат несе українському народові боротьба за свою Незалежність.
— Немирівська міська рада, міський голова Віктор Качур висловлюють щирі співчуття рідним та близьким загиблого Героя. На жаль, словами важко загоїти в серці болючу рану втрати. У цю гірку мить поділяємо Ваше горе та разом з Вами схиляємо голову у глибокій скорботі. Вічна і світла пам'ять Захиснику України!, — додають у повідомленні.
Небесне військо поповнив ще один Герой. Вірний Військовій присязі, у бою за нашу Батьківщину, виявивши стійкість і мужність, 23 листопада, при безпосередній участі у заходах необхідних для забезпечення оборони України, захисту населення та інтересів держави, у районі населеного пункту Північне Бахмутського району Донецької області загинув Олег Машталєр. Він народився у 1981 році в селі Пустовійти.
— Сільський голова разом із депутатським корпусом, виконавчим комітетом, апаратом сільської ради, старостами, жителями громади висловлюють щире співчуття рідним та близьким Захисника України.
До свого рідного дому Герой повернеться «на щиті» сьогодні, 26 листопада, — повідомляють на сторінці у Фейсбук Уланівської територіальної громади.
Страшна звістка із фронту знову сколихнула Томашпільську громаду.
— Як стало відомо, 24 листопада під час артилерійського обстрілу по групі військовослужбовців групи інженерного забезпечення, що проводила фортифікаційні роботи в районі оборони міста Часів Яр Донецької області загинув наш земляк, житель села Пилипи-Борівські, солдат-оборонець Вадим Провоторов, 1996 року народження, — повідомляють на сторінці громади і додають, — Неможливо підібрати слова, якими можна було б розрадити та заспокоїти рідних у цю важку мить болючої, гіркої втрати. Висловлюємо щирі співчуття батькові Миколі Васильовичу, дружині Наталії Володимирівні, синам Матвію і Макару, сестрам Ганні Олександрівні, Катерині Олександрівні, рідним і близьким загиблого воїна.
Глибокі співчуття рідним та близьким. Вічна пам’ять та слава Героям!
Редакція RIA/20 хвилин, нагадаємо, має проєкт «Героям Слава!». Розповідаємо вінничанам про наших неймовірних бійців, щоб слава про них та їхню мужність летіли далеко за межі України! Нам є ким пишатися!
Також ми часто пишемо про волонтерів та організації, які допомагають армії та постраждалим від війни. Всі історії зібрали у рубриці «Герої тилу». Почитати їх ви можете за посиланням.
Читайте також:
Розвідбатальйону імені Євгена Коновальця передали 15 безпілотників
У Вінницькому районі чоловік вбив знайомого на фоні ревнощів
Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.
Низький уклін захисникам!
Щирі співчуття рідним!