Вінницький пенсіонер написав книгу для своїх онуків і видав тиражем у 26 екземплярів

 • Історії до «Дивовижних пригод «маленького» українця» Микола Остапчук почав збирати ще під час навчання в інституті. Написати книгу вирішив кілька місяців тому.
 • Науковець, педагог, а нині пенсіонер в іронічному стилі записав свої спостереження за незвичними та смішними життєвими ситуаціями, щоб залишити добру пам’ять своїм онучатам.

 

Вінницький пенсіонер написав книгу для своїх онуків і видав тиражем у 26 екземплярів

- Трьохрічна онучка якось показувала мені планшет, а потім потайки, зі здивуванням,  розповідала матері, що дідусь не може знайти її улюблений мультик, - розповідає 65-річний Микола Остапчук. – Коли вона виросте, знайде і прочитає мою книгу, зрозуміє, що дідусь теж щось умів зробити. Ця книга для них, для двох моїх онучат.
Перші десять екземплярів «Дивовижних пригод «маленького» українця», на 95 сторінках, вперше вийшли у світ вісім місяців тому.


- Спочатку це не задумувалось як книга, - розповідає Микола Остапчук. – Я просто писав про цікаві та смішні речі, які підмічав під час студентських років та років професійної діяльності у блокнот. Якось, гортаючи старі записи, надумав зібрати все в одну книгу. Крім прози у книгу увійшла і поезія.
Головна діючі особи книги «Кум», «Фантомас» та "Кум-фантомас", які за словами Миколи Остапчука, показують життя середньостатистичного представника певної категорії жителів сільської місцевості.
На обкладинці зображений шарж на французького актора Луї де Фюнеса. За словами автора, в українців є декілька характерних рис притаманних цьому актору. 
Книгу до друку Микола Остапчук підготував за два тижні. Надрукував все за власний кошт, усі примірники роздав друзям та знайомим.
- Поки не знаю чи писатиму книги далі, - розповідає Микола Остапчук. - Все буде залежати від того, як читач сприйме мою першу книгу. 

Ми попросили у Миколи Остапчука електронний варіан книги "Дивовижні пригоди "маленького" українця" і публікуємо її на сайті. Свої відгуки можете залишити в коментарях. 

Коментарі (8)

Ви не авторизовані

 • Ирина Нурметова

  Класна ідея!)
 • Anna Plakhotnyuk

  чудова книга! варто почитати!
 • Anonymous

  Стільки помилок у книжці... В такому виді, без вичитки, друкувати було б соромно.
 • Olenka Popova

  Він завжди ходив п'яним, нічого не робив, за 3 роки жодної статті наукової не написав, жодної лекції не підготував, а тут такі мемуари. Видно чим він займався, але зовсім не наукою і викладанням. Йому ж за те, що він нічого не робив навіть контракт не уклали з ним.

  Наталия Богомолова reply Olenka Popova

  Соромтеся,Оленко Попова! Вочевидь, ви погано обізнані.Микола Онуфрійович-фахівець,добра людина і науковець. Тверезий.Раджу жити своїм розумом.
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook