У Могилів-Подільському новий керівник окружної прокуратури. Що відомо про Андрія Вітюка?

У Могилів-Подільському новий керівник окружної прокуратури. Що відомо про Андрія Вітюка?
  • Керівник Вінницької обласної прокуратури Олексій Химченко представив нового керівника Могилів-Подільської окружної прокуратури — Андрія Вітюка — колишнього першого заступника очільника Ізмаїльської окружної прокуратури Одеської області.

Як повідомляють у Вінницькій обласній прокуратурі, на посаду керівника у Могилів-Подільському Андрія Вітюка призначив генеральний прокурор України.

Олексій Химченко зазначив, що Андрій Вітюк вже тривалий час працює в органах прокуратури і має достатній досвід для забезпечення належної реалізації та виконання покладених на нього обов’язків та завдань.

Першочерговими завданнями для нового керівника є боротьба зі злочинами проти основ національної безпеки: проявами колабораціонізму, а також правопорушеннями у земельній, бюджетній та екологічній сферах, зокрема, з явищами корупції й контрабанди і захист прав дітей.

Відео дня

Керівник Вінницької обласної прокуратури наголосив також на необхідності злагодженої та продуктивної роботи в тісній співпраці прокуратури з правоохоронними органами.

У свою чергу, очільник окружної прокуратури Андрій Вітюк висловив подяку за довіру та запевнив, що разом з колективом докладе максимум зусиль задля ефективного виконання поставлених завдань.

Довідка:

Андрій Вітюк народився 1989 року на Вінниччині. У 2012 році закінчив Одеську національну юридичну академію за спеціальністю «Правознавство». В органах прокуратури працює з 2012 року і дотепер обіймав посаду першого заступника керівника Ізмаїльської окружної прокуратури Одеської області.

 

Читайте також:

Новим командувачем Сил спеціальних операцій ЗСУ став Олександр Трепак родом з Вінниці

Уродженця Вінниччини генерала Олександра Яковця призначили головою Адміністрації Держспецтрансслужби

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up