Солідарність колег рятує медіа

Солідарність колег рятує медіа
Оксана Бровко, директорка АНРВУ
  • Війна сьогодні — не лише в Бахмуті чи Оріхові, Енергодарі чи Харкові, Херсоні чи Львові. Не лише за право бути незалежними. За право бути українцями.
  • Війна сьогодні — і за незалежну пресу. Вижити в цій війні нашим медіа вдається завдяки підтримці, солідарності та спільним діям з медіапартнерами з усього світу.

І нам цей рік хочеться розпочати з подяки нашим польським колегам, що в перші дні березня разом з медійними організаціями зі скандинавських країн створили Ukrainian Media Fund.

Завдяки допомозі фонду наша Асоціація Незалежних регіональних видавців України вже підтримала локальні медіа з понад 10 млн унікальних читачів та близько 1 млн накладу друкованих видань на місяць!

Саме завдячуючи цій підтримці медіа з коло 23 міст України можуть і далі видавати свої газети, збирати важливу місцеву інформацію для своїх читачів онлайн, продовжувати інформувати локальну спільноту про надважливі, іноді критично життєво важливі речі: про укриття, маршрути евакуації, медичну допомогу, психологічну підтримку.

Відео дня

Саме завдяки таким спільним діям наші локальні журналісти мають 10 точок підзарядки — Хаби Медійної Незламності, де функціонують зарядні станції і є приємна компанія колег.

Бронежилети, каски, аптечки, usb лампи, power banks, ноутбуки, відеокамери, фотоапарати, спальники, термомішки, рації — все, що потрібно для виживання. Для життя. Для перемоги.

Дякуємо за солідарність.

Дякуємо, що ви з нами.

До перемоги.

Оксана Бровко, директорка АНРВУ

 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up