Пішла з життя Наталія Корж — відома професорка загинула в ДТП
- У ДТП загинула Наталія Корж — доктор економічних наук і професор кафедри менеджменту торгово-економічного. Про її смерть повідомили в навчальному закладі, де вона працювала багато років.
Внаслідок трагічної дорожньо-транспортної пригоди 14 листопада 2025 року обірвалося життя Наталії Корж, доктора економічних наук, професора кафедри менеджменту та публічного адміністрування ВТЕІ ДТЕУ.
Колектив та студентство висловлюють глибоку скорботу з приводу непоправної втрати.
Зазначають, що Наталія Володимирівна працювала в інституті з 2001 року, пройшовши шлях від асистента до професора. Колеги пам'ятають її як талановитого науковця, яка надихала студентів, а також як енергійну, щиру та чарівну жінку.
- Прощання: 16 листопада 2025 року (неділя) о 10.00 за адресою: Хмельницьке шосе, 25 (навчальний корпус ВТЕІ ДТЕУ).
- Відспівування: 11.00 у Церкві Покрови Пресвятої Богородиці, вул. Пирогова, 157а.
- Поховання: Відбудеться у селі Слобода Дашковецька.
Вічна та світла пам'ять.
Нагадаємо, вранці 14 листопада на об'їзній дорозі Вінниці сталася серйозна дорожньо-транспортна пригода. Водійка Suzuki (56 років) — загинула на місці.
Читайте також:
Загинув водій, троє людей у лікарні. Під Гайсином зіткнулися KIA і Ford
Коти шукають тепло під капотами. Будьте уважні, перш ніж завести авто
Жінка з інвалідністю за 15 000 доларів допомагала ухилянтам виїхати з України
Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.