На фасаді 21-ї школи відкрили пам'ятну дошку Герою АТО Денису Жембровському
На відкриття приїхали батьки, брат та дружина Дениса Жембровського. Були присутні також і колеги. Під час мітингу учні читали вірші.

- Сьогодні склалося так, що замість вітань з Днем народження ми вшановуємо пам'ять Дениса, - каже керівник управління громадської безпеки обласної міліції Ігор Слободянюк. - Ми низько вклоняємося перед його подвигом та пам’яттю усіх загиблих правоохоронців і щиро прагнемо, щоб список гірких утрат ніколи більше не поповнювався.

Брат загиблого Максим Жембровський також звернувся до школярів: «Сьогодні, п'ятого числа із цього холодного граніту, здається дивиться на нас рідне обличчя, але ти розумієш, що зараз його поруч немає. Це не зрозуміло, це не справедливо, це неправильно. Ну невже може бути правильною та справедливою війна».

Денис загинув 10 лютого під час обстрілу бойовиків в Краматорську внаслідок прямого влучання снаряду на територію дислокації зведеного загону вінницької міліції.
Наказом Президента України підполковника міліції Дениса Жембровського нагороджено орденом «За мужність III ступеню» посмертно.
-
ДарьяНехай земля йому буде пухом. Вічна пам"ять.