Криза в Україні

«З лікарні Мечнікова пішов на небо Захисник 59- ї бригади Тимощук Олексій Васильович , 36 років», - пише на ФБ Тетяна...

Інформатор так званої «Донецької народної республіки»,  якого спіймали вінницькі СБУшники, отримав свій вирок.

Ще одна гірка звістка прийшла з зони АТО. Вчора, 15 червня, загинув сержант-контрактник із Калинівського району  Сергій Яремчук.

Військовий комісаріат оприлюднив список військовослужбовців, які самовільно покинули армію. До нас звернувся чоловік з цього...

На території Вінницької області проводиться плановий широкомасштабний розшук військовослужбовців. Вони самовільно покинули військові частини.

Володимир Романенко, який займається впровадженням сервісів електронної демократії у Вінницькій міськраді, не згодний обмежуватись блокуванням доступу до заборонених російських соцмереж. Він пропонує накладати штрафи або присуджувати громадські роботи тим, хто продовжуватиме користуватись санкційними сервісами.

Уночі з 28 на 29 квітня під час несення військової служби в зоні АТО в районі Попасної  загинув Михайло Лисак. Михайлу було 29 років. В 2104 році гніванчанин пішов на контрактну службу у Збройні Сили України.

Протягом останніх днів Вінниччина втратила двох військослужбовців. В суботу, 29 квітня 2017 року, похоронили командира БМП барчанина Олександра Штейка, який загинув в зоні АТО. В вівторок, 2 травня,  в Гнівані прощатимуться з Михайлом Лисаком.

В ніч на 29 квітня в зона АТО загинув від ворожої кулі Михайло Лисак з Гнівані.  В понеділок, 1 травня 2017 року, в місті оголосили триденну жалобу.  У Героя залишилась хвора матір та батько. 

В зоні бойових дій останнім часом ситуація погіршилась. Вінниччина має ще одну втрату на буремному сході. Боєць 72 бригади з міста Бару Олександр Штейко загинув від ворожої кулі в зоні АТО.

У суботу, 1 квітня 2017 року, в селі Біла Ямпільського району поховають військовослужбовця, який загинув в АТО. Він вважався два роки зниклим безвісти.

У середині березня проти Сбербанку та ще чотирьох банків з російським капіталом були введені санкції на один рік Їм заборонили виводити кошти з України на користь пов’язаних осіб А що змінять ці санкції для клієнтів серед вінничан?

В зоні АТО загинув боєць Руслан Бондар з Вінниччини. Трагедія сталася за вісім днів до відпустки, під час якої військовий планував одружитися.

Мешканець Вінниччини Олександр Перепелиця з 25-26 серпня 2014 року вважався безвісти зниклим учасником АТО. Боєць зник під час артилерійського обстрілу під Іловайськом.