Криза в Україні

Вантаж збирали спільно вінницькі навчальні заклади, комунальні підприємства, підприємці та небайдужі вінничани. В зону АТО...

В селі Вінницькі Хутори відкрили меморіальну дошку пам'яті героя АТО Сергія Завали. Відтепер усміхнене обличчя героя АТО...

Президент Петро Порошенко присвоїв ім’я стaршого лейтенaнтa В'ячеслaвa Семеновa Могилів-Подільському прикордонному зaгону...

Всім бійцям АТО, які зараз несуть службу на лінії зіткнення, виділять грошове заохочення з нагоди Дня незалежності України.

Так само, як Petya 27 червня, вірус notPetya може сьогодні-завтра атакувати українські комп’ютери. На ці святкові вихідні запрограмована друга атака, - попередили експерти з кібербезпеки. Якщо вона відбудеться, то знову через бухгалтерські програми. Що робити?  

В Україні розпочинаються сьомі масштабні навчання з резервістами.

Унікальну операцію провели дніпровські хірурги. Медики витягли осколки із серця вінницького Героя. Боєць вже рветься на передову, хоча ще в реанімації.

Ще одна сумна звістка для України - на Вінниччині поховали 24-річного  бійця, який помер у госпіталі.

У серпні 2017 року в армію України призвуть вінничан у віці від 20 до 27 років відповідно до указу, підписаного Петром Порошенком.

«З лікарні Мечнікова пішов на небо Захисник 59- ї бригади Тимощук Олексій Васильович , 36 років», - пише на ФБ Тетяна Губа. В вінничанина залишилось троє дітей, дружина та матір.

Інформатор так званої «Донецької народної республіки»,  якого спіймали вінницькі СБУшники, отримав свій вирок.

Ще одна гірка звістка прийшла з зони АТО. Вчора, 15 червня, загинув сержант-контрактник із Калинівського району  Сергій Яремчук.

Військовий комісаріат оприлюднив список військовослужбовців, які самовільно покинули армію. До нас звернувся чоловік з цього списку та каже, що він зараз в зоні АТО.

На території Вінницької області проводиться плановий широкомасштабний розшук військовослужбовців. Вони самовільно покинули військові частини.

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up