Криза в Україні

США можуть розпочати евакуацію людей з посольства в Україні вже наступного тижня.

Громадянам Ізраїлю, які приїхали у Вінницю, радять покинути Україну в найближчі дні. Останні кілька місяців звертають увагу на небезпеку нового російського вторгнення. В Україні, нагадаємо, створили брошуру з практичними порадами, як діяти у разі надзвичайної ситуації або війни.  Що відомо, читайте далі.

На сьогодні нема потреби введення воєнного стану, але якщо вона виникне, рішення ухвалять блискавично.  Усі посадові особи діятимуть чітко, і ситуація, яка була 2014 року, не повториться.

Про можливий напад Росії на Україну говорять останнім часом. Посольство США попереджає про небезпеку своїх громадян в Україні. Відповідне повідомлення вони виклали на своєму офіційному сайті.

Руслан Абразовський служив у 93-й окремій механізованій бригаді ЗСУ «Холодний Яр». Офіцер помер у лікарні Дніпра. Захисника України доставили до медзакладу із зони ООС, однак врятувати його не вдалося.

У четвер, 2 вересня, у Спасо-Преображенському кафедральному соборі ПЦУ (вул. Соборна, 23) о 18 годині відбудеться поминальне богослужіння за загиблими героями російсько-української війни. 

Вінниччина має чергову втрату. В зоні ООС помер наш земляк Володимир Рибачук. Бійцю було 42 роки.

Чергова сумна звіста прилетіла з буремного сходу. На Донбасі внаслідок ворожих обстрілів загинув наш земляк, майор 37-річний Богдан Бродовський.

Ольга Гранецька боролася з онкохворобою щитовидної залози та ускладненнями. Але після кожної операції поверталася на фронт, бо хотіла перемоги. Її стан різко погіршився кілька тижнів тому.

Чергова сумна звістка прилетіла з буремного сходу України. Загинув 20-річний військовослужбовець. Що відомо про обставини трагедії?

keyboard_arrow_up