На Вінниччині зареєстровано 339 волонтерів. Скільки в середньому донатять українці?

На Вінниччині зареєстровано 339 волонтерів. Скільки в середньому донатять українці?
  • Наприкінці листопада 2024 року, за даними Державної податкової служби, зареєстровано 10 454. 
  • Найбільше волонтерів зареєстровано в Харківській та Київській областях. 
  • Скільки волонтерів зареєстровано на Вінниччині та скільки донатять українці? Розповідаємо.

У 1,5 раза виріс офіційний перелік волонтерів від початку року. Близько 3,5 тис. осіб приєдналося цьогоріч, тож тепер у реєстрі 10 454 людей. Про це пише Опендатабот.

Де найбільше волонтерів?

Щомісяця до Реєстру додавалося, в середньому, 310 людей. Найбільше нових волонтерів потрапили у списки в січні та травні: 548 та 533 відповідно.

Найбільше волонтерів зареєстровано у Києві — 1,6 тис. (15,6%), на Харківщині — 951 (9,1%) та у Київській області — 896 (8,6%).

Відео дня

У Вінницькій області офіційно рахується 339 волонтерів.

Проте 202 людини було виключено з Реєстру від початку повномасштабної. Переважна більшість виключень сталася цьогоріч — 127 осіб. Майже всі волонтери у 2024 році залишали перелік за заявою про виключення, й лише одну людину було виключено через смерть або зникнення безвісти.

«Втім допомагають армії та проводять збори не лише офіційно зареєстровані волонтери, але й пересічні люди, зокрема, збираючи кошти на банки в Моно. 115 тисяч людей щомісяця відкривають волонтерські банки цьогоріч. До порівняння, торік збори відкривало в 1,3 рази менше людей — близько 85 тисяч. Зауважимо, що збори на банку для зручності можуть проводити як волонтери, так й самі військові — наразі виділити чітку категорію власників банок неможливо», — йдеться в новині.

Зазначається також, що українці стали частіше донатити саме на банки, аніж великим фондам та благодійним організаціям. До порівняння, три найбільших фонди країни (Фонд Притули, Повернись живим та United24) за весь минулий рік зібрали близько 19 млрд грн.

Скільки донатять?

Близько 2 млн людей щомісяця скидаються на банку — у порівнянні до перших місяців повномасштабної війни кількість добродіїв виросла у 15 разів. Побільшало й донатів: 8,8 млн транзакцій на місяць проти 1 млн транзакцій на місяць у 2023.

Порівняно з першим роком повномасштабної війни середня сума донату збільшилася у 1,6 рази: зі 250 грн до 410 грн. Відповідно, росте й загальна сума зібраних коштів: за неповний поточний рік вже зібрано на банки майже 40 млрд грн. Це у 1,4 рази більше, аніж за весь минулий рік, та майже у 5 разів більше, аніж у 2022.

 


Читайте також:

Нові укриття, будівництво доріг. Що планують зробити у Вінниці в 2025 році?

Скільки «з’їдає» оренда у Вінниці? Аналіз зарплат і вартості оренди

Газ по 12 грн, гаряча вода — по 140! Як інфляція могла б змінити тарифи для вінничан?

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (11)
  • Анна

    Допомогти одиниці , а критиків масса. Писати можна багато , але ж є не пробивні що нічого не дійде
  • Валюша

    Чуваче не рахуй волнтерське ,бо донатів насрав пес,а будуть залишки ...Пиши адресу всі будуть твої
  • Юлія Сесь

    Вікіпедію читати то воно добре ,пропонуємо долучитися до збору ,тоді необхідне придбати і щей завезти . А потім порахувати що заробили.
  • Валюша

    Хай би на вас напали такі заробітки,як на волонтерів

keyboard_arrow_up