У Вінниці відновили виготовлення сушарок для взуття, яких потребують військові на фронті

У Вінниці відновили виготовлення сушарок для взуття, яких потребують військові на фронті
 • На вінницькому підприємстві Українського товариства сліпих (УТОС) ще п’ять років тому виготовляли електричні сушарки для взуття. Потім ця технологія і устаткування для неї були втрачені. І лише на початку цього року виробництво відновили, поки що в тестовому режимі.

Сушарки для взуття у Вінниці знову почали випускати в першу чергу для того, аби допомагати військовим та іншим силам оборони Україні на фронті. Бо у промоклому взутті для бійців є великий ризик захворіти.

Як повідомили на вінницькому підприємстві незрячих, пробну партію електросушарок волонтери днями відвезли на передову. Корисні пристрої вже отримали схвальні відгуки від наших захисників. У нагоді вони будуть і цивільним людям. В першу чергу дітям, взуття яких дуже часто взимку і навесні промокає. 

Відео дня

— Коли взуття мокре після дощу або снігу, сушарка позбавляє цих проблем за лічений час. Просто поставте чоботи та підключіть пристрій до мережі. Сушарка усуває неприємні запахи та до 99 % бактерій. У пристрої є регулятор температури та часу. Він не займає багато місця, — розповів директор вінницького підприємства УТОС Костянтин Ільніцький.

Вінницькі сушарки виготовляються із ніхромної спіралі, в середині якої знаходиться кварцовий пісок. Розробники наголошують на тому, що включений пристрій в середині взуття можна безпечно залишати на всю ніч. Його робоча температура складає 50 градусів.  

— Ми можемо запустити масове виробництво і випускати 800-1000 сушарок на місяць. Чекаємо замовлень. У наших сушарок немає китайських запчастин. Ми користуємося виключно українською сировиною. Все елементи пристрою виготовляємо виключно на нашому підприємстві, — додав Костянтин Ільніцький.    

Довідка

Вінницьке підприємство УТОС знаходиться у Вінниці на вул. 600-річчя, 9. 
Директор Ільніцький Костянтин Федорович: +38 (0432) 50-91-46, +38 095 4910000
Приймальня: +38 (0432) 50-91-46
Відділ збуту: +38 050 4452707, +38 050 4453029
факс: +38 (0432) 50-91-46

Читайте також:

Георгій Удовик 45 років керував вінницьким підприємством незрячих

Півсторіччя на шкідливому виробництві. Олександр Пеко не йде з роботи, бо «немає заміни»

Коментарі (9)
 • Lyubov Morozova

  Молодці.
 • Евгений Богданов

  Дійсно класна штука яка реально працює
 • Олександр Онофрійчук

  Тож світла вночі немає  як сушити, хіба що лижі сушить.
 • Лариса Фомина

  Я також хотіла би купити  для себе.

keyboard_arrow_up