Обирайте "Міс Інтернет ВТЕІ КНТЕУ"
  • access_time 14 березня 2016

Щорічно Вінницький торговельно-економічний інститут обирає красуню, яка отримує звання "Перша міс ВТЕІ КНТЕУ". Цей рік не є винятком!
23 березня 2016 року у Вінницькому торговельно-економічному інституті відбудеться подія, котру давно всі очікують! Конкурс краси "Міс торговий'2016"... Усіх, хто бажає стати свідком цього дійства, запрошуємо до актової зали 4-го корпусу о 16 годині (Хмельницьке шосе,25).
Ви маєте унікальну можливість - вплинути на вибір однієї з номінацій: "Міс Інтернет"- віддавши свій голос за обрану красуню.​

  • ...
    remove_red_eye 2997
    thumb_up 327
    chat_bubble_outline 1
    share 80
    Кароліна Мялківська
  • ...
    remove_red_eye 3485
    thumb_up 314
    chat_bubble_outline 5
    share 242
    Марія Ярова
  • ...
    remove_red_eye 2030
    thumb_up 164
    chat_bubble_outline 0
    share 65
    Олена Смашнюк
  • ...
    remove_red_eye 1062
    thumb_up 80
    chat_bubble_outline 3
    share 4
    Анастасія Волинець
  • ...
    remove_red_eye 940
    thumb_up 64
    chat_bubble_outline 0
    share 11
    Світлана Ходус
  • ...
    remove_red_eye 765
    thumb_up 56
    chat_bubble_outline 0
    share 22
    Олена Кричевська
  • ...
    remove_red_eye 864
    thumb_up 52
    chat_bubble_outline 0
    share 3
    Вероніка Добрянська
  • ...
    remove_red_eye 709
    thumb_up 32
    chat_bubble_outline 0
    share 12
    Анна Маслюк
Новини за сьогодні

Новини Вінниці за сьогодні

21:00 ТОП важливих новин на «20 хвилин» від 6 по 12 квітня, які ви могли пропустити 20:38 «Нива» в гостях подужала лідера групи «Куликів-Білку» 20:02 Вінниччину з понеділка накриють сильні заморозки. Синоптики розповіли коли чекати на потепління 19:12 «Кабанячий променад»: прикордонники зняли велику родину диких кабанів на Вінниччині play_circle_filled Від читача 10:50 Батьки не повинні боятись розповісти про особливості своїх дітей, – педагог із 43-річним стажем, відмінник освіти України, психолог Наталія Горобчук 18:03 У Вінниці готують квіти та вуличні кашпо для весняного озеленення міста 17:05 Маленький герой з великим серцем: 11-річний вінничанин Роман Олексів пробіжить Бостонський марафон 16:34 Маєток, який пережив не одне століття: що залишилося від резиденції Бжозовських у Соколівці photo_camera 16:12 Комплекс мозаїк Вінницького політеху отримав статус пам’яток культурної спадщини photo_camera 15:07 Від глядача до суворого критика: як 17-річний козятинчанин потрапив на «МастерШеф» 14:33 Нардепи витратили 100 мільйонів на авто у 2025 році: серед них є двоє з Вінниччини play_circle_filled 14:12 У міськраді опрацювали понад 26 тисяч звернень громадян. Що найбільше цікавило вінничан 13:04 Яскраві весняні локації з’явились у Подільському зоопарку. Графік роботи та пільги для відвідувачів photo_camera 12:32 Понад 817 тисяч українців працюють у ФОПів: яка ситуація на Вінниччині 12:23 Юні волейболісти Вінниці здобули путівку на «колосівський» чемпіонат України 11:58 Полює на «лис» і «слонів». Вінничанка стала чемпіонкою України із шахів і радіопеленгації 11:23 На берегах малої річки Скельної вінничани зібрали гору шин та пів сотні мішків сміття photo_camera 10:31 Як ви оцінюєте стан кладовищ у Вінниці перед проводами? Ми запитали 10:14 Оренда комунального майна поповнила бюджет Вінниці на 38 мільйонів 09:04 У Луцьку група підлітків вчинила бійку з ТЦК, намагаючись «відбити» вінничанина. ВІДЕО play_circle_filled
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up