ІІ етап відбору учасників на Обласний форум «Вінниччина молодіжна — ініціюй та дій» 2021
 • access_time 22 червня 2021

Цьогорічний форум створений молоддю для молоді, концепцією якого є підвищення інституційної спроможності консультативно-дорадчих органів та учнівського об’єднання, а також створення умов для розвитку молодої людини від школи до першого робочого місця та формування спільного бачення розвитку молодої людини у Вінницькій області.

Під час І етапу відбору ми отримали понад 120 анкет, з яких було обрано найвмотивованіших учасників та учасниць.

Тепер для усіх, хто не пройшов І етап відбору є чудова можливість проявити себе та стати повноцінним учасником(-цею) Обласного форуму 2021.

В ІІ етапі, шляхом публічного голосування ми оберемо ще трьох учасників чи учасниць.

Відбір буде відбуватись по таких категоріях: 
• Учні;
• Студенти;
• Члени молодіжних рад. 

З кожної категорії буде обрано лише одного переможця(-цю). 

Голосування завершиться 24 червня о 23:59.

 • ...
  remove_red_eye 4681
  thumb_up 666
  chat_bubble_outline 0
  share 101
  Фігурська Оксана
  Вік: 30 років Категорія: Членкиня молодіжної ради Досвід в реалізації проєктів (громадська сфера): Дитячий майданчик на смітнику, вуличні акції, тренінги. Мотивація: У молодіжній політиці я вже більше 5 років. За цей час ( на мою думку) я змогла на власному прикладі показати, що будь- які ідеї можна втілити в життя, якщо мати бажання та діяти. Хочу стати учасницею форуму, тому що очікую нові знання та ідеї, які зможу реалізувати у своїй громаді , спільно зі своєю командою Молодіжної ради. Зарядитись позитивом поруч з однодумцями і спільно прямувати до змін!!!  
 • ...
  remove_red_eye 4612
  thumb_up 576
  chat_bubble_outline 0
  share 111
  Дахновська Вікторія
  Вік: 14 років Категорія: учениця Досвід в реалізації проєктів (громадська сфера): Ні, не маю. Мотивація: Тому що, я хочу спробувати себе в новій для мене сфері.
 • ...
  remove_red_eye 4518
  thumb_up 534
  chat_bubble_outline 0
  share 154
  Гладкий Владислав
  Вік: 16 років Категорія: Член молодіжної ради Досвід в реалізації проєктів (громадська сфера): Досвіду в реалізації проєктів не маю. Мотивація: Від форуму я очікую отримати нову корисну інформацію, яка допоможе мені реалізувати свої плани з покращення громади.
 • ...
  remove_red_eye 3547
  thumb_up 424
  chat_bubble_outline 0
  share 64
  Нікіфорчук Інна
  Вік: 21 рік Категорія: студентка Досвід в реалізації проєктів (громадська сфера): Не маю. Мотивація:  Є ініціатором багатьох ідей, які потрібно неодмінно втілити в життя.
 • ...
  remove_red_eye 3084
  thumb_up 328
  chat_bubble_outline 0
  share 61
  Ломачевська Інна
  Вік: 16 років Категорія: Учениця Досвід в реалізації проєктів (громадська сфера): Так, маю досвід у реалізації Всеукраїнського еко-фестивалю "Еко-це стиль мого життя". Мотивація: Я вважаю, що так як я є членом учнівського самоврядування, то побувавши на даному форумі я зможу внести певні цікаві і нові зміни в наше шкільше життя. І також я вже маю досвід участі у форумах даного типу.  
 • ...
  remove_red_eye 2617
  thumb_up 260
  chat_bubble_outline 0
  share 68
  Будник Катерина
  Вік:    23 роки Категорія: Членкиня молодіжної ради Досвід в реалізації проєктів (громадська сфера): Так, маю досвід у реалізації проектів) Насамперед, це командний виграш коштів на реалізацію та втілення розробок для започаткування СРВ. Командні Ліги Поїздки за кордон Фестивалі, форуми, тренінги, поїздки. Мотивація: Для мене це дуже важливо і цікаво, тому що хочу спробувати себе в ролі представника від Молодіжного Конгресу Вінниччини, оскільки останні установчі збори показали і довели особисто для мене, що молодь в нас сама найкраща і хоче розвиватися, вчитися, працювати, народжувати саме в Україні, а не закордоном. Що краще рідна Батьківщина чим чужа земля. Молодь на даний момент часу - це як машина часу!
 • ...
  remove_red_eye 2487
  thumb_up 202
  chat_bubble_outline 0
  share 29
  Черномаз Софія
  Стать: жіноча Вік: 14 років Категорія: учениця Досвід в реалізації проєктів (громадська сфера): Ні, не маю, але хотіла б мати. Мотивація:  Я хочу самореалізовуватися у багатьох сферах.
 • ...
  remove_red_eye 2028
  thumb_up 143
  chat_bubble_outline 0
  share 24
  Макошиба Анна
  Вік: 18 років Категорія: студентка Досвід в реалізації проєктів (громадська сфера) Ні, не маю. Але дуже хочу навчитися цьому під час форуму та подивитися як це роблять інші. Я маю досвід роботи в Раді Студентського Самоврядування свого інституту, активно працюючи із соціальним сектором в якому я організовувала різні заходи та поїздки. Мотивація: Я хочу бути учасницею даного форуму для того, щоб набути певних навичок, знань та досвіду, щоб використовувати їх в студентському самоврядуванні свого навчального закладу. Тому, що я беру активну участь у житті студентського самоврядування свого інституту. Також я хочу навчитись формувати суспільну думку та впливати на прийняття рішень в своєму закладі освіти.
 • ...
  remove_red_eye 1215
  thumb_up 132
  chat_bubble_outline 0
  share 6
  Довгань Антон
  Вік: 19 років Категорія: студент Досвід в реалізації проєктів (громадська сфера): Ні. Мотивація: Заходи Студентської Ради Вінниччини завжди цікаві, і проводяться на вищому рівні. Приємно знаходитись в колі освіченої молоді, що прагне до змін.
 • ...
  remove_red_eye 1833
  thumb_up 117
  chat_bubble_outline 0
  share 17
  Джус Інна
  Вік: 20 років Членкиня молодіжної ради Досвід в реалізації проєктів (громадська сфера): Досвіду в реалізації проєктів не маю. Мотивація: Щоб набратися досвіду для втілення його в організації молодіжної ради.  
 • ...
  remove_red_eye 2260
  thumb_up 112
  chat_bubble_outline 0
  share 25
  Лизогуб Діана
  Вік: 16 років Категорія: учениця Досвід в реалізації проєктів (громадська сфера):  Фестиваль "Еко - це стиль мого життя". Мотивація:  Завдяки форумам ми маємо цікаві ідеї які доцільно використовувати як і для шкільного життя так і для буденного. Мені він допомагає збільшити запаси креативності та її реалізування.  
 • ...
  remove_red_eye 1462
  thumb_up 82
  chat_bubble_outline 0
  share 7
  Когаєвська Юлія
  Вік: 23 роки Категорія: Членкиня молодіжної ради Досвід в реалізації проєктів (громадська сфера): Досвіду в реалізації проєктів не маю. Мотивація: Власний розвиток, нові знання, вміння та навички, бажання застосовувати їх.  
 • ...
  remove_red_eye 1047
  thumb_up 53
  chat_bubble_outline 0
  share 5
  Корольчук Варвара
  Вік: 15 років Категорія: учениця Досвід в реалізації проєктів (громадська сфера): Поки не маю. Мотивація: Спробувати себе у новій сфері діяльності.
 • ...
  remove_red_eye 950
  thumb_up 40
  chat_bubble_outline 0
  share 3
  Гаврилюк Богдана
  Вік: 17 років Категорія: Членкиня молодіжної ради Досвід в реалізації проєктів (громадська сфера): Досвіду в реалізації проєктів не маю. Мотивація: Мотивація відсутня.
 • ...
  remove_red_eye 878
  thumb_up 31
  chat_bubble_outline 0
  share 10
  Мецак Анастасія
  Вік: 14 років Категорія:  учениця Досвід в реалізації проєктів (громадська сфера): Поки не маю досвіду. Мотивація: Оскільки я ще лише починаю свою роботу в сфері учнівського самоврядування, тому хочу набути знань та досвіду.
 • ...
  remove_red_eye 724
  thumb_up 19
  chat_bubble_outline 0
  share 3
  Яковишена Марина
  Вік: 15 років Категорія: Членкиня молодіжної ради Досвід в реалізації проєктів (громадська сфера): Так, і таких як: "челендж планка", "велозагін", "просвіти молодь". Мотивація: Хочу дізнатися більше інформації, більше розвиватися у діяльності молоді та розвивати свою громаду.  
 • ...
  remove_red_eye 705
  thumb_up 17
  chat_bubble_outline 0
  share 1
  Карпенко Юлія
  Вік: 25 років Категорія: Членкиня молодіжної ради Досвід в реалізації проєктів (громадська сфера): Досвіду в реалізації проєктів не маю. Мотивація: Хочу здобути нові навички, перейняти досвід.
 • ...
  remove_red_eye 555
  thumb_up 11
  chat_bubble_outline 0
  share 2
  Іваніщев Ярослав
  Вік:  20 років Категорія: Студент Досвід в реалізації проєктів (громадська сфера): Під час того, як я був делегатом Студентської ради Вінниччини, я керував інформаційними проєктами та надавав медійну підтримку проєктам з інших факультетів. Як член креативного відділу Студентського уряду ЛНУ та Студентської ради факультету журналістики ЛНУ, займався інформаційним супроводом подій, які реалізовував СУ та благодійними і освітніми проектами: збирали гроші та речі для дітей та людей з інвалідністю. Освітні проєкти полягали в налагодженні контакту із викладачами, створення системи оцінювання діяльності викладачів та збір навчальних матеріалів, які важко знайти у відкритому доступі, для студентів. Мотивація: Як я вже писав, я є студентом ЛНУ імені Івана Франка, але, разом з тим, я активний учасник громадського життя у Вінниці та не хочу втрачати контакт із вінницькою громадою та молоддю. Я маю певний досвід діяльності в СРВ, училищі та університеті і був би радий ним поділитись з іншими учасниками.  
 • ...
  remove_red_eye 528
  thumb_up 10
  chat_bubble_outline 0
  share 6
  Чикіт Кирило
  Вік: 18 років Категорія: студент Досвід в реалізації проєктів (громадська сфера): Так. Мотивація: Цікаво.
 • ...
  remove_red_eye 488
  thumb_up 6
  chat_bubble_outline 0
  share 0
  Шепелюк Антон
  Вік: 28 років Категорія:  член Молодіжної ради Досвід в реалізації проєктів (громадська сфера): Сексуальна освіта молоді. Мотивація: 4 роки активно беру участь у цьому форумі.
 • ...
  remove_red_eye 423
  thumb_up 2
  chat_bubble_outline 0
  share 0
  Хлібович Вікторія
  Вік: 17 років Категорія: студентка Досвід в реалізації проєктів (громадська сфера): Не маю. Мотивація: Тому що хочу розвиватися, ставати кращою
 • ...
  remove_red_eye 401
  thumb_up 1
  chat_bubble_outline 0
  share 0
  Рижа Олександра
  Вік:  19 років Категорія: Студентка Досвід в реалізації проєктів (громадська сфера): Досвіду в реалізації проєктів не маю. Мотивація: Хочу познайомитися з новими людьми для обміну досвідом та знаннями.
 • ...
  remove_red_eye 416
  thumb_up 1
  chat_bubble_outline 0
  share 0
  Кримчук Олександр
  Вік: 15 років Категорія: Член молодіжної ради Досвід в реалізації проєктів (громадська сфера): Досвіду в реалізації проєктів не маю. Мотивація: Прагну брати участь та сприяти розвитку життя в сільській місцевості.  
 • ...
  remove_red_eye 407
  thumb_up 1
  chat_bubble_outline 0
  share 0
  Левчук Анастасія
  Вік: 16 років Категорія: учениця Досвід в реалізації проєктів (громадська сфера): Приймала участь в шкільних виступах, виступах в сільському клубі, організовувала танцювальні номера. Мотивація: Я зможу знайти підхід до кожної людини, є ідеї для реалізації форуму, хочу розвиватися в цій сфері.
 • ...
  remove_red_eye 410
  thumb_up 0
  chat_bubble_outline 0
  share 0
  Денисюк Лілія
  Вік: 16 років Категорія: учениця Досвід в реалізації проєктів (громадська сфера):  Цьогоріч роблю відео до дня Незалежності України від школи. Думаю воно зможе підвищити патріотизм та любов до своєї країни в усіх глядачів. Мотивація: Тому що, я вважаю, що я маю бажання та час для того, щоб щось змінити на краще.
 • ...
  remove_red_eye 330
  thumb_up 0
  chat_bubble_outline 0
  share 0
  Новіков Олександр
  Вік: 24 роки Категорія:  студент Досвід в реалізації проєктів (громадська сфера): Організація туристичного дозвілля. Мотивація: Досвід, знайомства, власні ідеї.
Новини за сьогодні

Новини Вінниці за сьогодні

19:22 «За заслуги перед Вінниччиною». Затвердили список претендентів на нагородження 19:03 Про бензин, Джонсона і Макрона. Підібрали жарти від вінницького шоумена Влада Шевченка play_circle_filled 18:34 Чия «Пироговка»? МОЗ хоче взяти лікарню на свій баланс, депутати — проти 17:58 З наступного року українці зможуть вільно купувати пістолети — Андрусів Від читача 18:19 Лохотрон на продуктовом рынке Лесопарк на Вишенке. 17:25 Борщ з чорносливом, вишнями, кропивою. Знані вінничани діляться фірмовими рецептами страви 17:17 Є три вимоги. Виїзд з тваринами до Польщі відбуватиметься за новими правилами 16:26 З яких міських криниць не можна пити воду? Перелік адрес 15:44 Непридатний до військової служби: список болячок, з якими не беруть до армії 15:05 В 13 разів більше норми. На Шепеля зловили п'янючого пенсіонера на мопеді 14:31 «Ви про дітей подумали?» Десятьох малюків хочуть возити у дитсадок сусіднього села 14:25 Борщ — спадщина ЮНЕСКО. Як готують улюблену страву українців в Антарктиді photo_camera 13:36 Шо це гримить? Як розпізнати ракету, ППО та ворожий літак за звуком 12:43 Дерево, як символ роду. Секрети подільської вишивки розкриває вінницька мисткиня photo_camera 12:38 Про що брехала російська пропаганда у Telegram-каналах в червні: інфографіка photo_camera 11:47 10 тисяч доларів за незаконний виїзд з України. Затримали прикордонника-хабарника photo_camera 11:12 На Келецькій просять створити дитячий та спортивний майданчики. Петиція 10:25 Слухаємо рідне. ТОП-9 найпопулярніших українських треків на YouTube play_circle_filled 09:39 Знахідки у каналізації, найтриваліший шлюб та інше важливе за 2 липня у Вінниці 08:59 Рятувальники попереджають вінничан про погіршення погоди
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up