ІІ етап відбору учасників на Обласний форум «Вінниччина молодіжна — ініціюй та дій» 2021
 • access_time 22 червня 2021

Цьогорічний форум створений молоддю для молоді, концепцією якого є підвищення інституційної спроможності консультативно-дорадчих органів та учнівського об’єднання, а також створення умов для розвитку молодої людини від школи до першого робочого місця та формування спільного бачення розвитку молодої людини у Вінницькій області.

Під час І етапу відбору ми отримали понад 120 анкет, з яких було обрано найвмотивованіших учасників та учасниць.

Тепер для усіх, хто не пройшов І етап відбору є чудова можливість проявити себе та стати повноцінним учасником(-цею) Обласного форуму 2021.

В ІІ етапі, шляхом публічного голосування ми оберемо ще трьох учасників чи учасниць.

Відбір буде відбуватись по таких категоріях: 
• Учні;
• Студенти;
• Члени молодіжних рад. 

З кожної категорії буде обрано лише одного переможця(-цю). 

Голосування завершиться 24 червня о 23:59.

 • ...
  remove_red_eye 4702
  thumb_up 666
  chat_bubble_outline 0
  share 101
  Фігурська Оксана
  Вік: 30 років Категорія: Членкиня молодіжної ради Досвід в реалізації проєктів (громадська сфера): Дитячий майданчик на смітнику, вуличні акції, тренінги. Мотивація: У молодіжній політиці я вже більше 5 років. За цей час ( на мою думку) я змогла на власному прикладі показати, що будь- які ідеї можна втілити в життя, якщо мати бажання та діяти. Хочу стати учасницею форуму, тому що очікую нові знання та ідеї, які зможу реалізувати у своїй громаді , спільно зі своєю командою Молодіжної ради. Зарядитись позитивом поруч з однодумцями і спільно прямувати до змін!!!  
 • ...
  remove_red_eye 4628
  thumb_up 576
  chat_bubble_outline 0
  share 111
  Дахновська Вікторія
  Вік: 14 років Категорія: учениця Досвід в реалізації проєктів (громадська сфера): Ні, не маю. Мотивація: Тому що, я хочу спробувати себе в новій для мене сфері.
 • ...
  remove_red_eye 4563
  thumb_up 534
  chat_bubble_outline 0
  share 154
  Гладкий Владислав
  Вік: 16 років Категорія: Член молодіжної ради Досвід в реалізації проєктів (громадська сфера): Досвіду в реалізації проєктів не маю. Мотивація: Від форуму я очікую отримати нову корисну інформацію, яка допоможе мені реалізувати свої плани з покращення громади.
 • ...
  remove_red_eye 3563
  thumb_up 424
  chat_bubble_outline 0
  share 64
  Нікіфорчук Інна
  Вік: 21 рік Категорія: студентка Досвід в реалізації проєктів (громадська сфера): Не маю. Мотивація:  Є ініціатором багатьох ідей, які потрібно неодмінно втілити в життя.
 • ...
  remove_red_eye 3099
  thumb_up 328
  chat_bubble_outline 0
  share 61
  Ломачевська Інна
  Вік: 16 років Категорія: Учениця Досвід в реалізації проєктів (громадська сфера): Так, маю досвід у реалізації Всеукраїнського еко-фестивалю "Еко-це стиль мого життя". Мотивація: Я вважаю, що так як я є членом учнівського самоврядування, то побувавши на даному форумі я зможу внести певні цікаві і нові зміни в наше шкільше життя. І також я вже маю досвід участі у форумах даного типу.  
 • ...
  remove_red_eye 2643
  thumb_up 260
  chat_bubble_outline 0
  share 68
  Будник Катерина
  Вік:    23 роки Категорія: Членкиня молодіжної ради Досвід в реалізації проєктів (громадська сфера): Так, маю досвід у реалізації проектів) Насамперед, це командний виграш коштів на реалізацію та втілення розробок для започаткування СРВ. Командні Ліги Поїздки за кордон Фестивалі, форуми, тренінги, поїздки. Мотивація: Для мене це дуже важливо і цікаво, тому що хочу спробувати себе в ролі представника від Молодіжного Конгресу Вінниччини, оскільки останні установчі збори показали і довели особисто для мене, що молодь в нас сама найкраща і хоче розвиватися, вчитися, працювати, народжувати саме в Україні, а не закордоном. Що краще рідна Батьківщина чим чужа земля. Молодь на даний момент часу - це як машина часу!
 • ...
  remove_red_eye 2499
  thumb_up 202
  chat_bubble_outline 0
  share 29
  Черномаз Софія
  Стать: жіноча Вік: 14 років Категорія: учениця Досвід в реалізації проєктів (громадська сфера): Ні, не маю, але хотіла б мати. Мотивація:  Я хочу самореалізовуватися у багатьох сферах.
 • ...
  remove_red_eye 2031
  thumb_up 143
  chat_bubble_outline 0
  share 24
  Макошиба Анна
  Вік: 18 років Категорія: студентка Досвід в реалізації проєктів (громадська сфера) Ні, не маю. Але дуже хочу навчитися цьому під час форуму та подивитися як це роблять інші. Я маю досвід роботи в Раді Студентського Самоврядування свого інституту, активно працюючи із соціальним сектором в якому я організовувала різні заходи та поїздки. Мотивація: Я хочу бути учасницею даного форуму для того, щоб набути певних навичок, знань та досвіду, щоб використовувати їх в студентському самоврядуванні свого навчального закладу. Тому, що я беру активну участь у житті студентського самоврядування свого інституту. Також я хочу навчитись формувати суспільну думку та впливати на прийняття рішень в своєму закладі освіти.
 • ...
  remove_red_eye 1220
  thumb_up 132
  chat_bubble_outline 0
  share 6
  Довгань Антон
  Вік: 19 років Категорія: студент Досвід в реалізації проєктів (громадська сфера): Ні. Мотивація: Заходи Студентської Ради Вінниччини завжди цікаві, і проводяться на вищому рівні. Приємно знаходитись в колі освіченої молоді, що прагне до змін.
 • ...
  remove_red_eye 1841
  thumb_up 117
  chat_bubble_outline 0
  share 17
  Джус Інна
  Вік: 20 років Членкиня молодіжної ради Досвід в реалізації проєктів (громадська сфера): Досвіду в реалізації проєктів не маю. Мотивація: Щоб набратися досвіду для втілення його в організації молодіжної ради.  
 • ...
  remove_red_eye 2329
  thumb_up 112
  chat_bubble_outline 0
  share 26
  Лизогуб Діана
  Вік: 16 років Категорія: учениця Досвід в реалізації проєктів (громадська сфера):  Фестиваль "Еко - це стиль мого життя". Мотивація:  Завдяки форумам ми маємо цікаві ідеї які доцільно використовувати як і для шкільного життя так і для буденного. Мені він допомагає збільшити запаси креативності та її реалізування.  
 • ...
  remove_red_eye 1479
  thumb_up 82
  chat_bubble_outline 0
  share 7
  Когаєвська Юлія
  Вік: 23 роки Категорія: Членкиня молодіжної ради Досвід в реалізації проєктів (громадська сфера): Досвіду в реалізації проєктів не маю. Мотивація: Власний розвиток, нові знання, вміння та навички, бажання застосовувати їх.  
 • ...
  remove_red_eye 1057
  thumb_up 53
  chat_bubble_outline 0
  share 5
  Корольчук Варвара
  Вік: 15 років Категорія: учениця Досвід в реалізації проєктів (громадська сфера): Поки не маю. Мотивація: Спробувати себе у новій сфері діяльності.
 • ...
  remove_red_eye 984
  thumb_up 40
  chat_bubble_outline 0
  share 3
  Гаврилюк Богдана
  Вік: 17 років Категорія: Членкиня молодіжної ради Досвід в реалізації проєктів (громадська сфера): Досвіду в реалізації проєктів не маю. Мотивація: Мотивація відсутня.
 • ...
  remove_red_eye 885
  thumb_up 31
  chat_bubble_outline 0
  share 10
  Мецак Анастасія
  Вік: 14 років Категорія:  учениця Досвід в реалізації проєктів (громадська сфера): Поки не маю досвіду. Мотивація: Оскільки я ще лише починаю свою роботу в сфері учнівського самоврядування, тому хочу набути знань та досвіду.
 • ...
  remove_red_eye 730
  thumb_up 19
  chat_bubble_outline 0
  share 3
  Яковишена Марина
  Вік: 15 років Категорія: Членкиня молодіжної ради Досвід в реалізації проєктів (громадська сфера): Так, і таких як: "челендж планка", "велозагін", "просвіти молодь". Мотивація: Хочу дізнатися більше інформації, більше розвиватися у діяльності молоді та розвивати свою громаду.  
 • ...
  remove_red_eye 712
  thumb_up 17
  chat_bubble_outline 0
  share 1
  Карпенко Юлія
  Вік: 25 років Категорія: Членкиня молодіжної ради Досвід в реалізації проєктів (громадська сфера): Досвіду в реалізації проєктів не маю. Мотивація: Хочу здобути нові навички, перейняти досвід.
 • ...
  remove_red_eye 560
  thumb_up 11
  chat_bubble_outline 0
  share 2
  Іваніщев Ярослав
  Вік:  20 років Категорія: Студент Досвід в реалізації проєктів (громадська сфера): Під час того, як я був делегатом Студентської ради Вінниччини, я керував інформаційними проєктами та надавав медійну підтримку проєктам з інших факультетів. Як член креативного відділу Студентського уряду ЛНУ та Студентської ради факультету журналістики ЛНУ, займався інформаційним супроводом подій, які реалізовував СУ та благодійними і освітніми проектами: збирали гроші та речі для дітей та людей з інвалідністю. Освітні проєкти полягали в налагодженні контакту із викладачами, створення системи оцінювання діяльності викладачів та збір навчальних матеріалів, які важко знайти у відкритому доступі, для студентів. Мотивація: Як я вже писав, я є студентом ЛНУ імені Івана Франка, але, разом з тим, я активний учасник громадського життя у Вінниці та не хочу втрачати контакт із вінницькою громадою та молоддю. Я маю певний досвід діяльності в СРВ, училищі та університеті і був би радий ним поділитись з іншими учасниками.  
 • ...
  remove_red_eye 534
  thumb_up 10
  chat_bubble_outline 0
  share 6
  Чикіт Кирило
  Вік: 18 років Категорія: студент Досвід в реалізації проєктів (громадська сфера): Так. Мотивація: Цікаво.
 • ...
  remove_red_eye 497
  thumb_up 6
  chat_bubble_outline 0
  share 0
  Шепелюк Антон
  Вік: 28 років Категорія:  член Молодіжної ради Досвід в реалізації проєктів (громадська сфера): Сексуальна освіта молоді. Мотивація: 4 роки активно беру участь у цьому форумі.
 • ...
  remove_red_eye 429
  thumb_up 2
  chat_bubble_outline 0
  share 1
  Хлібович Вікторія
  Вік: 17 років Категорія: студентка Досвід в реалізації проєктів (громадська сфера): Не маю. Мотивація: Тому що хочу розвиватися, ставати кращою
 • ...
  remove_red_eye 407
  thumb_up 1
  chat_bubble_outline 0
  share 0
  Рижа Олександра
  Вік:  19 років Категорія: Студентка Досвід в реалізації проєктів (громадська сфера): Досвіду в реалізації проєктів не маю. Мотивація: Хочу познайомитися з новими людьми для обміну досвідом та знаннями.
 • ...
  remove_red_eye 434
  thumb_up 1
  chat_bubble_outline 0
  share 0
  Кримчук Олександр
  Вік: 15 років Категорія: Член молодіжної ради Досвід в реалізації проєктів (громадська сфера): Досвіду в реалізації проєктів не маю. Мотивація: Прагну брати участь та сприяти розвитку життя в сільській місцевості.  
 • ...
  remove_red_eye 413
  thumb_up 1
  chat_bubble_outline 0
  share 0
  Левчук Анастасія
  Вік: 16 років Категорія: учениця Досвід в реалізації проєктів (громадська сфера): Приймала участь в шкільних виступах, виступах в сільському клубі, організовувала танцювальні номера. Мотивація: Я зможу знайти підхід до кожної людини, є ідеї для реалізації форуму, хочу розвиватися в цій сфері.
 • ...
  remove_red_eye 417
  thumb_up 0
  chat_bubble_outline 0
  share 0
  Денисюк Лілія
  Вік: 16 років Категорія: учениця Досвід в реалізації проєктів (громадська сфера):  Цьогоріч роблю відео до дня Незалежності України від школи. Думаю воно зможе підвищити патріотизм та любов до своєї країни в усіх глядачів. Мотивація: Тому що, я вважаю, що я маю бажання та час для того, щоб щось змінити на краще.
 • ...
  remove_red_eye 332
  thumb_up 0
  chat_bubble_outline 0
  share 0
  Новіков Олександр
  Вік: 24 роки Категорія:  студент Досвід в реалізації проєктів (громадська сфера): Організація туристичного дозвілля. Мотивація: Досвід, знайомства, власні ідеї.
Новини за сьогодні

Новини Вінниці за сьогодні

21:12 Не на урок, а на фронт. Розповідаємо про вінницьких вчителів, які пішли воювати photo_camera 20:42 Шестеро воїнів з Вінниччини нагородили за мужність у захисті України photo_camera 20:18 «У швидкій сказали, що зараз не -25, але як його лишити на вулиці...» Чи допомогли діду на зупинці? 19:35 У журналістів з Хмельницького чиновник хотів відсудити 500 тисяч Від читача 11:00 Вінницька мінікомпанія стала призером національного конкурсу молодіжного підприємництва 19:09 Живий коридор для Героя. До Вінниці «на щиті» повертається Руслан Мартинюк 18:37 Прихильниці «руського мира» не повернули квартиру, яку конфіскували на користь держави 18:22 Приміщення колишньої школи продають за 127 тисяч доларів. Чи законно це? 17:38 У Вінниці на ювілеї бібліотеки збиратимуть кошти на дрони для бійців 120-ї бригади photo_camera 17:35 В 11 разів більше норми: у Калинівці водій ганяв містом напідпитку photo_camera 16:37 На Київській водій наїхав на жінку, яка бігла по «зебрі» на червоний сигнал світлофора play_circle_filled 16:04 Чому у Вінниці дефіцит кадрів та куди поділися всі фахівці? photo_camera 15:41 Мешканець Вінницького району вдарив дружину ножем у живіт під час сварки 14:58 «Звитяга Нескорених»: компанія МХП підтримує спортивні змагання для ветеранів України (Новини компаній) 14:38 Водій автобуса, який перекинувся у Писарівці, був п'яний. Постраждали 20 людей play_circle_filled photo_camera 14:11 Підприємець завищив ціну на дрова для шкіл, аби «заробити» 230 тисяч. Не вийшло 13:13 Майже 800 засуджених вже поступили на службу в ЗСУ 12:09 Судитимуть вінничанина, який гвалтував дитину та переховувався у Польщі 12:00 Отримання вищої освіти за спеціальністю "Комп'ютерні науки" в Уманському НУС (прес-служба університету) 11:18 Граючий президент «Ниви» Артур Загорулько знову став найкращим бомбардиром Другої ліги
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up