Пригоди львівського сміття: звідки та скільки фур привезли на Жмеринщину

- У Жмеринському районі виявили п'ять фур з львівським сміттям. Одну машину встигли висипати, ще чотири — арештували.
- Однак, сміття там висипали й до цього. Його уже зібралося чимало.
- До речі, привезли відходи не напряму з Львова. Сміття встигло помандрувати Україною.
Вночі 10 серпня поліцейські виявили у Жмеринському районі 5 вантажівок зі сміттям, які привезли з Львівської області.
— Впродовж двох тижнів здійснювався несанкціонований викид сміття на території земельної ділянки. Факт забруднення земель задокументовано поліцейськими слідчого управління, екологічною інспекцією під процесуальним керівництвом прокуратури області, — каже заступник начальника ГУНП у Вінницькій області Олександр Солдатов.
Про це ми писали вчора у матеріалі:
Згодом стали відомі інші деталі інциденту. У фейсбук головний прокурор Львівської області Ірина Діденко написала, що на Вінниччину уже встигли вивезти близько 50 фур сміття. Та додає, що спочатку його везли на Житомирщину, звідки уже до нас.
— Львівське сміття з Житомирщини переїхало до Вінниччини. Вчора проводили комплекс чергових слідчих дій вже на території Вінницької області, де на земельній ділянці сільськогосподарського призначення захоронено близько 50 фур львівського сміття, — пише Діденко. —Покарання за незаконні дії знайде своїх «героїв», але відкритим залишається питання як спонукати чиновників до справжнього вирішення цієї проблеми.
Також у поліції Львівщини повідомили, що відкрили провадження за фактом розтрати коштів, що виділяються з бюджету міста Львова на відшкодування додаткових витрат на перевезення твердих побутових відходів.
— Встановлено, що перевезенням твердих побутових відходів займаються підприємці, які працюють на договірних умовах. Правоохоронці виявили та вилучили п’ять вантажних автомобілів, якими перевозилось сміття та трактор, за допомогою якого проводилось його захоронення, — кажуть в управлінні Національної поліції у Львівській області. — Встановлено, що до незаконного перевезення відходів зі Львова причетні п’ятеро мешканців Пустомитівського та Золочівського районів віком від 26 до 55 років.
Міце події відвідав Юрій Мельник. Фото він виклав у фейсбук.
— Фоторепортаж з місця події... Сказати, що шокований, здивований, вражений, збентежений, стурбований — не сказати нічого... Сотні тон львівського сміття не де-небудь, а в нашій рідній Демидівці. Був на місці події з прокурором району та начальником поліції. Коментувати не маю права... Моя думка як колишнього правоохоронця — злочин, якщо не правовий, то, принаймні, проти мешканців громади однозначно, — пише чоловік у повідомленні.
Довідка
Чи сортуєте Ви сміття (тверді побутові відходи – ТПВ) вдома?
Як сортувати сміття дивіться у відео:
-
Татьяна Перкун👎
-
Сергій БезкоровайнийГоловний прокурор та посади вже тих засранців загадили пів країниМаксим Менчук reply Сергій БезкоровайнийТим більше, що прокурор з Вінниччини! Серце має боліти за рідну землю!
-
serjeypПривести тих чиновників щоб зібрали сміття і завести назад
-
Чудоюдо МонстрВодителям штраф по максимуму максимума,лишить прав управления на авто.Автомобили конфисковать,решением суда, и поставить на баланс в области.Медвед Жоский reply Чудоюдо МонстрНу да! Зачем наказывать тех кто нанял их на эту работу? Водителей много, они завтра других наймут.