Міністерство охорони здоров’я України щодня оновлює ознаки для визначення регіону із значним поширенням COVID-19 та публікує їх на цій сторінці сайту. На підставі цих ознак, Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій раз на сім днів приймає рішення про встановлення на території регіону або окремих адміністративно-територіальних одиниць регіону рівня епідемічної небезпеки «жовтий», «помаранчевий» або «червоний».
У більшості областей України спостерігається перевищений показник госпіталізацій пацієнтів з Covid-19. Найскладніша ситуація склалася в Хмельницькій області, за нею — Житомирська, Миколаївська та Вінницька.
Станом на 3 квітня, в Україні перевищений показник госпіталізацій в таких областях:
Такі дані наводить сайт Міністерства охорони здоров'я.
За іншими показниками усі регіони відповідають вимогам МОЗ.
На Вінниччині станом на 2 квітня заповнені 48,3% ліжок з киснем.
Найгірша ситуація:
Графіки за останні кілька місяців
У регіоні розпочалось підсилення медичного фронту для боротьби із коронавірусом.
У Вінниці кількість нових хворих перевищує число тих, хто одужав. Медзаклади працюють на межі можливостей. Лікарів відповідних спеціалізацій на всіх пацієнтів не вистачає. Тож медиків перекваліфіковують.
Читайте також:
Ситуація по COVID погіршується. В Україні виявили майже 20 тисяч випадків
На Вінниччині посилюють карантин та вводять додаткові обмеження. Що заборонено?
Павлик з Могилів-Подільського вже на небесах. Дитина померла в лікарні
Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.
№ 16 від 16 квітня 2025
Читати номер
Закрийтеся вдома ті, хто боїться ковіду. Годі перекладати відповідальність за свій страх на інших.
Моя родина перехворіла на страшну «чуму», навіть людина в якої група інвалідності по хворобі легень і нічого вижила!!?? Роздули су.. на рівному місці істерику! Сидіть вдома😡😡😡
Але влада не може за кожного вирішувати, чи жити в страху, позбавленим базових прав, заколотим експерементальними препаратами.
Чи жити повним життям, дихати свіжим повітрям, активно рухатися і триматися подалі від психологічного вірусу страху, що його нам насаджують звідусіль.
Найстарші члени родини, що у групі ризику, так, ізолюють себе і захищають самі, не перекладаючи відповідальність на інших.
Так що, кому страшно, сидіть вдома самостійно, не чекаючи наказу зверху.