У Вінниці батьки хворих діток на цукровий діабет писали петицію та виходили на мітинг. Вони просили допомоги в придбанні витратних медичних матеріалів. Їх почали та підтримали у міській раді.
У березні цього року вінничанин Олексій Мусіровський написав петицію у якій просив допомагати дітям хворим на цукровий діабет.
Петицію підписали 441 особа з 350 необхідних.
Через декілька днів після цього під мерією зібрався мітинг. Матері дітей з цукровим діабетом вимагали від міської влади більшої підтримки.
Такі заходи були не марними. Вінничан почули та пішли на зустріч.
Так, було внесено зміни до міської програми «Здоров’я вінничан на 2017 – 2020 роки». Вони передбачають забезпечення дітей, хворих на цукровий діабет, безкоштовними витратними матеріалами та виробами медичного призначення.
— Згідно з внесеними до програми змінами, дітей забезпечуватимуть ланцетами Accu-Chek Softcli для проколювача Accu-Chek, а також препаратом «Глюкагон». За необхідності надаватимуть шприци інсулінові BD Micro-Fine Plus Demi 0,30 мм* 8 мм, голки інсулінові BD Micro-Fine Plus 4 мм, 5 мм, 6 мм. Також засоби для помп – катетери, резервуари, — зазначають на сайті міськради.
Загалом на ці потреби до кінця року виділять з міського бюджету 1 мільйон 133 тисяч гривень.
Нагадаємо, у Вінниці проживає 107 дітей з діагнозом цукровий діабет.
Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.
№ 13 від 26 березня 2025
Читати номер
Николай Энэми